Rozważania transferowe (dyskusja)

Ogólnie taki lament tutaj, ze aż się czytać nie chce😅 ciekawe ilu z was będzie odszczekiwać, jak zagramy dobry sezon. Marudzenie, bo nie wyszły dwa transfery. Sami narzekaliscie na Lavie, a Caicedo jak szybko się pojawiła wiadomość tak szybko się pojawiły wątpliwości. Wrzućcie trochę na luz, dajcie chłopakom coś pograć. Transfery napewno jakies będą, może bardziej udane niż ci panowie co idą do Chelsea.

Moim zdaniem i tak kadra wyglada lepiej niż na starcie poprzedniego sezonu. Mamy przynajmniej kim straszyć z przodu i żadnych większych kontuzji. Myśle, ze będziemy grali znacznie lepiej niż rok temu. A z dwoma transferami odpowiednimi, to będziemy mieli całkiem fajna kadre.
Jurek mówił, ze nie chce nikogo, co u nas nie chce grać. Myśle, ze u nas wiedza od kilku dni, ze temat Caicedo jest martwy i już pracuje nad jakimś zastępstwem.
Ja tam jestem spokojny za dużo ogladalem truchtających Fabsa, Hendo w srodku, żeby nie mieć przeczucia, ze może być tylko lepiej :smile:

1 polubienie

Wiele zostało powiedziane. Ale jednak fakt pozostaje faktem. Zarząd ze Szmadtke na czele kompletnie nie ogarnia okienka transferowego, nie potrafi negocjować z klubami, rozmawiać z zawodnikami. Pozostajemy z dwoma nowymi piłkarzami i z pięcioma, którzy odeszli. Czy przyjdzie ktoś jeszcze ?? Bardzo w to wątpię. A jeśli ktoś to typu Kabak, Melo czyli opcja czysto despsracka. To jest aż niepojęte, że miały być mega transfery, rewolucja kadry, a jesteśmy w gównie po pas i robimy przysiady.
Kur…a mać. :rage:

Masz rację nie byłem kolego dlatego nie pisze że dany zawodnik nie przyszedł do nas bo nie chciał go jurgen. Oceniam tylko to co jest faktem. A faktem jest że przez ostatnie 3 lata praktycznie nie wydajemy pieniędzy. Widzę również że przestaliśmy sprzedawać niepotrzebnych zawodników. Widzę też że Fsg przez ostatnie 2 lata straciło z jakiś powodów 2 dyr sportowych a 3 wzięli na odp. Nie sądzisz że na taką funkcję ktokolwiek by to nie był powinnien być w klubie kilka miesięcy wcześniej żeby mieć wgląd? Np tracimy fabsa i wtedy taki dyr idzie do jurgena i mówi masz tu 3 kandydatury.

Czy panowie na serio myślicie że jurgen nie wolałby w zeszłym roku dać grubego hajsu np na barelle czy ktokolwiek był wtedy dostępny (po to są dyrektorzy żeby wiedzieć tak jak np nikt nie myślał że casemiro bd chciał odejść z Realu) a wziasc na wypożyczenie Melo? Panowie bądźmy powazni

Postraszyliśmy Chelsea z naszym megaprzepotężnym atakiem jednym celnym strzałem. Warto również wspomniec, że podbiliśmy im ceny za dwoch pomocników, warto było.

4 polubienia

Na zmianie właścicieli szans nie ma prawie żadnych niestety. Gadanie o zmianie trenera nie jest czymś co można uznać za sferę abstrakcji tylko normalnej kolei rzeczy. To, że 90 procent z nas nie chce za właściciela JWH to jedna sprawa. To, że Jurek być może już zaczyna się kończyć to kwestia zupełnie inna.

1 polubienie

A Chelsea wydała prawie miliard i wbiła nam jedna bramkę w 2 ostatnich meczach…

Równie dobrze mogliśmy zdobyć ze 4 bramki( Nunez, poprzeczka Salaha, minimalny spalony, karny po ręce)

1 polubienie

jakie mega transfery ? Ci którzy jarają się Thuramem, Lavią, Sangre i Andre podniecali się Jonesem i mówili że Eliott, Bajcetic i Morton to najlepsza młodzież w Anglii. Dlatego te proponwane przez nich wzmocnienia martwią bo dla nich piłkarz to sztuka nie widzą różnicy między Jonesem a Fodenem czy Odegardem.

2 polubienia

Przyznaj się ile wypiłeś ?
Zostały dwa tygodnie i wierzysz, że wpadną do Liverpoolu perełki z wysokiej półki ? Ktoś kto odmieni oblicze gry, będzie opcją dodatnią?
Mamy kim straszyć z przodu ? Cały przód oddał JEDEN celny strzał z Chelsea !!! I to Diaz tylko dołożył stopę. Naprawdę trzeba zejść na ziemię i nie koloryzować tego bajzlu i udawać, że deszcz pada.

1 polubienie

Jurek się nie kończy tylko niema wsparcia.

1 polubienie

Nic nie wypiłem i nie przeżywam jak stara baba ateizm🤪

Konkret? Nie widziałem tu nigdy wpisu o najlepszej młodzieży XD i te porównania z Fodenem i Martinem.

Co dla ciebie oznacza że jurgen się kończy? Wiesz że taki sezon jak zeszly musiał się w końcu trafić. Nasi zawodnicy są przemęczeni. Taki trent czy robertson grający na najbardziej wyniszczających pozycjach przez lata nie mają prawdziwych zmienników. Szczególnie tta. Rozumiem że to jurgen mówi “nie kupujcie pavarda, tripliera bo i tak nie będą grać”. Sezon zaczął solidnym remisem

Na pewno nie było planu na kupno klasowego ŚPD przed sezonem, tylko panowało założenie, że Fabinho się jeszcze ogarnie po ostatnim sezonie i będzie grał w podstawowym składzie. Cały misterny plan poszedł w pizdu kiedy wpłynęła za niego dobra finansowo dla niego i klubu oferta, gdzie sam zawodnik po otrzymaniu tej oferty chciał odejść. I tutaj znaleźliśmy się w czarnej dupie, bo z jednej strony ciężko by było odrzucić taką ofertę i trzymać na siłę gracza, który choć jest klasowy to jednak większą część ostatniego sezonu miał katastrofalną a pozostałą ledwo poprawną, a z drugiej strony nasze obecne działania na rynku transferowym potwierdzają, że my w ogóle nie byliśmy przygotowani na taką ewentualność i nasze idiotyczne ruchy transferowe nas ośmieszyły. Pamiętam dokładnie, jak wiele razy pisałem, że przed wzmocnieniem pozycji nr 8 ( gdzie przyszedł Mak i Szobo) to my powinniśmy przede wszystkim konkretnie wzmocnić pozycję nr 6. Swego czasu był nawet taki news na stronie, że bierzemy Maka, ale tak naprawdę to potrzebujemy Caicedo. To, że jesteśmy teraz w takiej sytuacji to nie jest niestety jedynie wina FSG.

1 polubienie

Loku64 oby wyszło na twoje, pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

Jeśli chcecie doboru zawodników jak w Brighton czy Benfica to miejcie oczekiwania takie same jak mają kibice tamtych klubów.
A od Kloppa się odczepić proszę, bo gdyby nie ten jego sentymentalizm, to już dawno by go w tak minimalistycznym klubie by go nie było.
Chłop mógłby trenować gdzie by tylko chciał praktycznie.

Kiedyś miał u nas biegać Cristiano zanim przeszedł do MU. Gdyby babka miała wąsy

7 polubień

Nie pisz tak bo ciebie zaszczują, TAA to świętość dla wielu znawców chociaż w obronie to parodysta, on nie poinien grać na DM tylko jako ofensywny pomocnik TAA nie nadaje się na obrońcę tylko wahdło lub ofensywny pomocnik Szobo, TAA, a na DM Mac na tą chwilę to optymalna pomoc, dla Jonesa, to powinien być sądny sezon, jeśli będzie grał piach a na to wygląda to sprzedać wiem że HG ale trzymać go nie ma sensu. Oczywiście nie mamy PO a Jurgen jest uparty, więc TAA będzie nam zawalał bramki w tym sezonie to pewne

Zgadzam się z tobą. Tylko gdybyśmy mieli tu normalnego dyrektora który jest w klubie na lata i już jest kilka miesięcy to jestem przekonany że pogadał by z jurgenem jakiego zawodnika oczekuje i pokazał by mu kilka nazwiska a sprawą zajęła by max 2 tyg. Popatrzcie na Man city odszedł IG już tydzień później był kovacic. Chciał gvardiola i go miał. Teraz chce paquete o nikt nie pyta że gość max warty 35 tylko idą dają 110 i tyle. Ktoś powie a bo to city. No ale united robi wręcz identycznie i to samo Arsenal. Rok kontraktu rice, masz parteya na jego pozycji? To nic masz tu stówkę i kup sobie. Nie ma znaczenia że jeszcze nic prze 3 lata nie ugrles a w sumie to pierwszy raz mamy lm. Tu są dalej ludzie co nadają na klopa bo dal kontrakt kapitanowi i przez to jego ma Bruno i enzo xd

jeden tak napisał, nie chce mi się szukać bo było chyba w ostatnich dniach kilkaset wpisów, natomiast wiele było wpisów że Jones to top, kiedy pisałem że ogórek to była nagonka, chłop jest słaby i nawet jak te bramki strzelał pod koniec sezonu to nie grał jakoś wybitnie

@Hanys Fofana. Po sytuacji z Chelsea to obstawiam ,że maksymalnie do czwartku oficjalka.
@maciej12345 to był dopiero 1 mecz w sezonie. W poprzednim sezonie jak zacząl schodzić do środka , jeden z tych, który prawie dociągnął liverpool do top 4. Jak dla mnie najlepszy pilkarz , jeszcze gakpo na duzy plus.
Dodatkowo skoro sam Trent mówi ,że chce grac w pomocy , to tam własnie powinien grać.
Z Maciem , Szobo i nowym śpd/ a nawet bajceticiem mielibyśmy mocarną pomoc.
Ktoś pisał ogolnie , ze thiago na śpd może grać ale moim zdaniem to on się nie nadaje. Za dużo łatwych strat :confused: A trent to marnowanie jego potencjalu, jedynie jako ofensywny. Maca jedynie ale on też marnuje swoje najlepsze atuty na def ;;;;

Ja wam mówie , bajcetic wróci i odpali jak trent kiedyś.
Jakby nie złapał tej kontuzji to może dzisiaj byłby juz nie do ruszenia ;D