Ryan Gravenberch


Odżył

11 polubień

Kradzież to była jak Bayern go ściągnął za 18,5 miliona rok temu z Ajaxu gdy był na niego znacznie większy fejm niz obecnie.

A to nie było przypadkiem tak, że on miał rok do końca konraktu?

18,5 miliona za młodego chłopaka z potencjałem, któremu za rok się kończy kontrakt, to nie jest kradzież, raczej uczciwy deal.

@Hanys gdzie jesteś ?

@Hanys no wypadałoby być konsekwentnym i napisać , że to najsłabsza 8 w lidze po jednej przestrzelonej okazji

@Hanys dzisiaj też mi się podoba

@Hanys

nie prowokuj

O ironio…

Oglądam mecz, a co się stało?

@Lapaino chyba jesteś pijany. Ryan to koks.

@Lapaino nie prowokuj.

Bardzo dobrze ostatnio wygląda, Klopp może ulepić nam naprawdę topowego gracza, póki co pokazuję ogromny potencjał.Jedynym naszym mankamentem obecnie jest brak prawego obrońcy, bo w TAA widzę 6, może nawet w grze diamentem jak za czasów gry z Coutinho, Danielem i Suarezem.
Wtedy środek Mac-trent i Ryan-szobo

Przecież Trent ma często problemy na prawej obronie a chcesz, żeby grał na 6? To byłaby autostrada dla przeciwnika.

8 polubień

Czyli nadal granie bez DMa, bo nie wiem jak inaczej określić takie ustawianie piłkarza, który jest mizerny w defensywie. Nie umie bronić, więc dajmy go na defensywnego pomocnika? xD

9 polubień

Nie obwiniałbym Gravenbercha za brak zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Jasne, powinien trafić do pustej bramki, ale był na pełnym biegu, no cóż, zdarza się. Mimo wszystko w chłopaku widać potencjał i to jest dobry prognostyk na ten sezon. Druga linia Liverpoolu została całkowicie odmieniona i Ryan może się w nią dobrze wpasować.

Poza tym jego nazwisko brzmi jak pyszne niemieckie piwko, więc kolejny plus :wink:

Gravenberch pechowy dziś, ale jakość w nim widać. Bardzo dobry balans ciałem, świetny drybling i rozprowadzanie piłki. Powinien już grać co kolejkę w pierwszym składzie. Kawał grajka.

Mnie przypomina Sturridge’a :grin: te ruchy i nieoczywiste omijanie przeciwników to wypisz wymaluj Daniel

2 polubienia

Rasowy DM, Ryan i Szobo - to byłoby kosmiczne trio w środku. Niestety Mac na ławce wtedy, ale no cóż - kłopot bogactwa raczej nie jest kłopotem :joy: świetnie gra, czucie piłki, rozgrywanie, parcie do przodu. Do tego fizycznie świetnie wygląda walcząc z przeciwnikiem. Potrafi się zastawić czy odbić przeciwnika, jak i również wie kiedy zluzować postawę i dać się przewrócić - choć to akurat raczej mądrość boiskowa po prostu. Jeśli ominie go kontuzja w tym sezonie, to nie zdziwię się jak na koniec sezonu obok Szobo to jego wymieniać będziemy jako najlepszy transfer, a nie Maca (a może całą trójkę? bądź czwórkę z Andre? :smiley: )

Na razie Holender fajnie się zapowiada.
Tak w ogóle to mam wrażenie, że dobrze się stało, że Gravenberch trafił do nas teraz z Bayernu, a nie od razu z Ajaksu.
OK, co prawda wyższy koszt, ale jest sporo plusów.
Dzięki temu zderzył się z wielkim klubie w Bayernie, tam zaliczył frustrujący sezon siedząc na ławce, zakładając, że w kolejnym w Bawarii może być podobnie. A po transferze do nas trafił w zupełnie inną rzeczywistość w klubie, widać po nim ogromny zapał, pewnie dojrzał mentalnie przez tamten sezon teraz przekonał się, że trafił do klubu w którym się na niego stawia, a nie przykleja do ławki, bo niby nie pasuje do taktyki.

1 polubienie

Ryan Gravenberch vs Everton:

62 minutes
31/32 accurate passes (97%)
1 chance created
2/2 successful dribbles
1 pass into final 3rd
1/1 accurate long balls
1/1 tackles won
3 interceptions
7 recoveries
6/8 ground duels won
3 times fouled

Tzw. odpad z Bayernu.

10 polubień

Z każdym meczem wygląda coraz lepiej. Bawią mnie osoby, które skreśliły Ryana po przygodzie z Bajernem.

5 polubień

To pokazuje jak duży wpływ na rozwój zawodnika ma otoczenie. Zupełnie też nie rozumiem po co Bayern sciągał Ryana skoro nie mieli dla niego miejsca w taktyce. Jedyne zastrzeżenia jakie miałem przy tym transferze, to że sprowadziliśmy kolejną 8 przy braku jakościowej 6, ale już teraz Ryan pokazuje, że to był świetny ruch, a będzie tylko lepiej.

5 polubień

Bawi to twój kolejny odklejony komentarz, bo 90% forum pozytywnie oceniało pod kątem umiejętności kandydaturę zarówno Ryana jak i Thurama, a krytyka dotyczyła zakupu w ostatni dzień okienka kolejnej ósemki w postaci Ryana, zamiast klasowego ŚPD, na którego wszyscy czekali.

1 polubienie

Nie prawda. Ryan był wręcz kandydaturą pogardzaną na forum. Bo to ten typ co w Bayernie rozegrał niespełna 1000 minut.

Co innego Thuram. Thurama większość oceniała jak kozaka.

9 polubień

Ty też mnie bawisz :slightly_smiling_face: