Sadio Mané

Cały wątek przeznaczony dla Sadio Mané.

Sadio z taką oto bramką w meczu Senegalu:

Fajnie by było jakby forma niektórych w kadrze jak Sadio i Andy przeniosła się do klubu. Bo jak widać stać ich na dobrą grę, forma wcale nie jest taka zła.

Sadio dzisiaj dwie asysty, Takumi również asysta, a Keita na kapitanie, wczoraj Virgil z golem. To są plusy tych zgrupowań, niestety Jota wrócił z kontuzją. Zobaczymy czy przedłożą formę na spotkanie ligowe.

Przypadkowo wpadłem na to w necie.

8 polubień

Polecam film dokumentalny o Sadio. Made in Senegal, za darmo na RakutenTV :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Sadio kontuzja, został zmieniony w 27 minucie meczu z Togo

Coś poważnego? Jakiś uraz wynikających z faulu?

Zderzył się w powietrzu z obrońcą, chyba tylko stłuczenie ale to nigdy nic nie wiadomo.
Selekcjoner Senegalu mówił po meczu że nic poważnego a Mane zdjął tylko z ostrożności.

Mam nadzieję że nie wystawi go w ostatnim meczu z Kongo, Senegal miał już przed tym spotkaniem pewny awans więc nie ma sensu ryzykować jego zdrowia.
Tak sobie myślę że może Sadio trochę przyaktorzył żeby był pretekst do posadzenia go na trybunach? Skoro już i tak grają o pietruszkę.

1 polubienie

Nieźle się odpycha jak na “kręcony licznik”.

3 polubienia

Nigdy nie był moim ulubieńcem, ale ostatnio łapie życiową formę i co najważniejsze zaczyna być równy. Było sporo narzekania na niego, ale ostatnio Senegalczyk wykonuje świetna robotę.