Sadio Mané

Nie wiemy, co dzieje się za kulisami, może klub i Sadio rozmawiają o nowej umowie, ale bez rozglosu.

1 polubienie

Może być tak że jego umowa jest uzależniona jakoś od umowy Salaha. Niewykluczone że klub nie chce - z uwagi na wiek i budżet płac - zatrzymywać ich obu, ale jeśli nie dogadają się z Mo to złożą ofertę Sadio żeby został.

Tylko, że wtedy Mane może mieć wywalone na nową umowę i stracimy obu za darmo albo obaj odejdą po sezonie i zrobi się dziura w ataku. Tzn będzie trójka, ale bez żadnej rezerwy, a widać co nam daje głębia składu.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że Sadio to się od paru dobrych miesięcy nie uśmiechnął szczerze po golu na boisku. Jakby wiecznie był niezadowolony z tego, gdzie jest. Może w tych plotkach o transferze do Bayernu jest troche prawdy…

Bzdura. Jest całkiem skupiony na kolejnych meczach, a tych jest jeszcze kilka. Mane nigdzie się nie ruszy, zakończy u nas kariere

1 polubienie

Dzisiejszy gol z AV majstersztyk.

1 polubienie

Faktycznie, jezeli w tych plotkach o transferze jest jakas prawda to Mane ma prawo byc nieco smutny i zawiedziony. Tez nie chcialbym opuszczac zespolu walczacego o Mistrzostwo PL i regularnie meldujacego sie we wszystkich mozliwych finalach na Bayern.

1 polubienie

Mam nadzieje, że Klopp na stałe przerobi go na 9tke i piękny Sadio zostanie z nami - zasadniczo nie ma pozycji z przodu, na której by sobie nie poradził, choć ustawienie w centralnej części przedniej formacji służy i jemu i drużynie. Rozmowy będą toczyły się po sezonie - liczę, że Julian Ward odrobił lekcje

2 polubienia

Czy to nie ustawienie Mane na środku jest powodem słabszej formy Salaha? Gdy był tam robiący miejsce Firmino, w środek wlatywał sobie Salah a teraz jest już tam Senegalczyk albo Diaz.

Te plotki o Bayernie to jedna wielka fantastyka. Mane nie zmieni LFC na Bayern z prostej przyczyny - to gorszy zespół w gorszej lidze, a sam Bayern nie wyda takiego hajsu za 30 latka. Oni w ogóle nie lubią wydawać :smiley:

Kontrakt Sadio Mane kończy się 30 czerwca 2023 roku, i Senegalczyk nie jest zainteresowany podpisaniem nowej umowy. Zawodnikiem bardzo zainteresowane są trzy kluby PSG, Real Madryt oraz Bayern Monachium i dużo na to wskazuje, że Sadio odejdzie tego lata.

Źródło. Liverpool Echo

No to pewnie przejdzie do PSG, bo niedawno cos wspominał jak to dobrze byłoby zagrać razem z Mbappe.

Może i Bayern to słaby kierunek, ale osobiście nie wierzę, by Mane przedłużył z nami kontrakt. Prędzej trafi właśnie do PSG albo Realu.

dlaczego słaby kierunek? Co roku mistrzostwo, puchar i udział w LM. Główną rolę gra tu wiek Sadio i mniej wymagająca liga będzie dla niego idealna.

Prędzej spodziewałem się odejścia Firmino czy nawet Salaha niż Mane. On się wydawał pewniakiem do zostania… W tym razie trzeba zagiąć parol na Nuneza, nie ma innego wyjścia

Bardzo lubię Mane i cenie go bardziej od Salaha. Szkoda jak by te informacje o jego rzekomym odejściu byly prawdziwe. Martwi mnie fakt że odejdzie kilku zawodników np. właśnie Mane czy Firminio i klub uzna że zastępstwem będzie nasza młodzież. Młodzież może być uzupełnieniem składu, ale do rywalizacji o mistrza to my musimy mieć jakościowo taki skład jak obecnie plus jakieś konkretne jedno dwa wzmocnienia.

@LiverpoolJestCzerwony jak przytoczyłeś te informacje z Liverpool Echo to aż mnie zakłuło w środku, ale zawsze tak mam, gdy Liverpool może opuścić kluczowy zawodnik. W ostatnich latach, ze względu na rosnący status klubu, nie było to tak częste jak wcześniej, ale niestety czasami musi do tego dojść prędzej czy później. Na pewno ewentualne odejście Mane nie będzie dla nas komfortową sytuacją, ale może być szansą na przewietrzenie składu, który, bądź co bądź, od ładnych paru lat znacząco się nie zmienił. Niewątpliwie odejście Mane lub innej z naszych gwiazd uruchomi potencjalne mocne ruchy do klubu. Jestem bardzo ciekaw tego jak sytuacja dalej się potoczy - obawiam się, że może iść do “prześcieradeł” po tym jak Mbappe się na nich wypiął.

Też wolę Mane od Salaha, bo strzela w ważnych momentach z silnymi rywalami co Salahowi zdarza się rzadko - trochę podobny przypadek jak u Lewandowskiego w Bayernie, gdy ten gra w LM.

Jesli Sadio faktycznie odejdzie to Diaz na stałe na lewe skrzydło, trzeba zatrzymać Salaha, bo strata obu ciężka do uzupelnienia, i powalczyć o Nuneza, bo Sadio zwalnia głównie pozycję ‘9’.
Chociaż w przekroju całego sezonu Sadio był równiejszy i pewniejszy niż Mo i wolałbym solidnie spieniężyć Salaha niż stracić Sadio za relatywnie niewielką kasę.

Ale absurd xD
Przypominam, że w meczach z City z tego sezonu Salah ma gola i 2 asysty. Mane 2 gole i to po dwóch asystach właśnie od Salaha.

Strzelił 7 goli w grupie LM dorzucił 2 ważne asysty z VIllarealem.
Strzeli gola Chelsea, 5 goli United, dał cholernie ważną asystę z Wilkami, dał 2 gole i asystę z Evertonem. To mało xD?

Łaska fanów na pstrym koniu jedzie xdd