Sędziowanie w Anglii

Oczywiście zablokowanie podania do Konate przez co piłkę dostał Van Dijk nie było planowane przez obrońcę :wink:

Ogólnie na przestrzeni tego sezonu sędziowanie kojarzy mi się z tym memem:

8 polubień

Z tym nieuznanym golem zostaliśmy orżnięci. Jak można stwierdzić, że nie była to celowa interwencja obrońcy, skoro wyraźnie widać, że wystawił nogę, by odbić piłkę!? To było celowe odbicie, nie chciał, żeby piłka go przeszła. Chyba każdy się z tym zgodzi.

Sama sytuacja z Mingsem nie oburzałaby mnie, gdyby nie nagromadzenie innych sytuacji gwizdanych na naszą niekorzyść. Widziałem już sporo takich ataków jak Mings i większość kończyła się czerwoną kartką, choć nie wszystkie. Znaleźliśmy się w tej mniejszej grupie.

Karny dla Watkinsa z boiska nie był łatwy do zobaczenia, a sędzia był daleko od sytuacji. Jednak pewnie wskazał na wapno. Szapoba dla sędziego, to była dobra decyzja. Ale po końcowym gwizdku mam wątpliwości, czy wynikała z doskonałych umiejętności arbitra czy z niechęci do naszego klubu.

Nie widziałem dobrej powtórki z faulem na Hendersonie, ale ktoś pisał, że dostał po kostkach. Za to należy się karny.

Wczoraj ewidentnie sędzia się na nas uwziął. Rewanż za chamskie zachowanie Kloppa względem niego w meczu z Tottenhamem?

1 polubienie

I kolejny sędziowski SKANDAL!
Tak, kur… a oczywiście, że gracz AV nie zagrał piłki umyślnie to jest tak pewne jak to, że ja wygram następne wybory prezydenckie w USA!
MAFIA FIFA, UEFA i FA! :rage:

Nie wiem co się dzieje z tymi sędziami… Faul Bruno był na żółta kartkę?

Był na czerwoną kartkę. Ktoś powie, że nie było impetu wejścia, ale w przepisach nie ma nic o impecie podczas zagrania korkami w kolano rywala. Klarowna czerwona kartka, ale nie pierwszy raz już Bruno pod kloszem sędziego w tym sezonie.

2 polubienia

Dokładnie, tez uważam, że czerwona powinna tutaj wylądować…

Sporo sie pisze, ze sedziowanie siegnelo dna. Ale jak tak pomyslec to od zawsze tak jest w EPL. Czasem po prostu zdarza sie kumulacja, ktora jeszcze lepiej oddaje niekompetencje sedziow. Wystarczy sobie przypomniec, ze za to zagranie nie bylo nawet żółtka :slight_smile: Wiec w tych kategoriach to i żółtko dla Bruno bylo przesada. :smiley:

W Anglii w ogole nie ma szans na poprawe sedziowania bo ten narod przyglupow jeszcze sie cieszy i klaszcze uszami kiedy sedzia gwizda przeciwko jakiejs druzynie i beda go bronic.

3 polubienia

Zły tytuł w ogóle. To był Benayoun, pamiętam oglądałem ten mecz :stuck_out_tongue: Zreszta nawet widać, Bosingwa z czego pamietam lubiał tak sobie czasem pokopac rywala.

No Bosingwa to byl straszny przyglup.
A tytul nie wiem czemu taki, moze zeby YT nie zdjal. :wink:

1 polubienie

Jeszcze do tego ten mecz sędziował nochalski, który potem był szefem sędziów czyli poprzednikiem Webba. To tylko pokazuje jakie oni mają wzorce i poziom jeżeli na takie stanowisko mianują takiego durnia. O ile jeszcze Webb trzymał jakistam poziom to jego następcą pewnie zostanie efekt związku kazirodczego tirney.

3 polubienia

Nowy sezon , stare demony :joy:

Ale po co komentować sędziowanie tego psa Taylora?

1 polubienie

Chodzi Wam o karnego? Bez jaj, dobrze że nie odgwizdał.

3 polubienia

Jak to zawsze z sędziowaniem.
Ja nie będę miał problemu z takimi decyzjami jak takie zagrania ręką będą również nam odpuszczane.
Trzeba poczekać w tym sezonie na inny mecz i porównać.

Boże co to jest dzisiaj? To jeden z najsłabszych występów sędziego jaki pamiętam od lat oglądając te ligę

Ciekawy jestem jak tam nasi przeciwnicy VARu, Taylor dzis pod dyktando Chelsea, strach pomyslec jaki bylby wynik gdyby nie VAR.

Pytam szczerze: czy Sobo będąc poza boskiem łamie linię spalonego? Zawsze myślałem, że linia może być od linii końcowej do linii piłki.

Bez sensu, spalony jak nic. Inaczej zawodnicy chowali by się za bramka xd

1 polubienie

to , że nie dał karnego, to jeszcze można jakoś wybronić. Ale, ze gwizdnął faul jak Gusto sie sam przewrocil i mielibysmy chyba 2na 1, to przegiecie

5 polubień

Chelsea to dostała chyba tą decyzje za mecz z Barceloną. Skandal

1 polubienie