Sędziowanie w Anglii

Btw szacun dla Haalanda. Jakby porównać jego wypowiedź do tych z czerwonej części Manchesteru po faulu Onany to niebo a ziemia.

3 polubienia

Haaland szacun, ale ciekawe czy by tak mówił jakby skończyło się 2-1 albo 2-2 :wink:

3 polubienia

Ojj Haland sie pcha w rozmowki wychowawcze z Guardiola.

Acha

2 polubienia

VAR anuluje bramkę armatek orzekając pozycje spaloną. Nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie fakt, że piłkę zagrywał gracz Evertonu (słynny przepis o anulowaniu spalonego przez umyślną interwencje obrońcy). Oni są mistrzami w swoim fachu :rofl:

To jest ta sama sytuacja jaką my swego czasu mieliśmy chyba z Van dijkiem ( nie pamiętam czy to on zdobył bramkę). Gdzie zawodnik przeciwnej drużyny podawał, a i tak uznali spalonego.

Mnie zastanawia ze Tierney na VAR nie dal wczoraj wilkom karnego za reke Matipa, a potem uznal bramke gdzie mozna bylo zagwizdac faul. Obie decyzje bylyby z dupy ale mogl sie zabawic a tego nie zrobil.

Matip miał rękę przy ciele, nie powiększyła ona obrysu. Gdyby VAR interwiował to sędzia musiałby podtrzymać decyzję, bo nie wybroniłby się z tego.
Przy trzecim golu też sytuacja dyskusyjne, przepychanka Darwina z Dawsonem, ale bez opcji zmiany decyzji.

Szejk zapomniał kliknąć bliczka :wink:

1 polubienie

a tam po drodze w polu karnym wybijał piłke gracz Wolves, tylko tak wybił, że w zasadzie podał spowrotem Salahowi. To nie jest tak, że przez to zaczęła się nasza nowa akcja i VAR nie mógł cofnąć do starcia Nuneza z Dawsonem? Poza tym w czasie relacji nie wrócili do tego starcia, więc tam raczej nic nie było.

2 polubienia

Typowe żałosne sędziowanie pod Arsenal. Udogie dostaje mocny strzał w twarz. Sędzia stosuje przywilej, po sekundzie faulowany jest Jesus. Żółta kartka dla Sarra i żółta dla Bissoumy za próbę wyjaśnienia poprzedniej akcji. Super.

Drugi błąd sędziego na korzyść Arsenalu. Faul na Maddisonie nie został odgwizdany, a potem karny.

1 polubienie


Broja był na offsidzie na swojej połowie, sędzia zagwizdal a Poch dostał żółta kartkę za protesty. Nie tylko w naszym meczu skandale

3 polubienia

nie ogladałem, meczu tylko wypowiem sie na temat tej stopklatki:

Przecież gosc wychodzi z własnej polowy to o jakim spalonym mowa? ^^

kolego właśnie o to chodzi, ze był na swojej połowie a zagwizdali spalonego

2 polubienia

Niech biorą ich wszystkich :joy:

3 polubienia


Klopp wskazuje palcem od kogo zacząć!

2 polubienia

ale ja nie chce do Arabii!!!

Co sądzicie o zachowaniu Doku? Patrząc za jakie niesportowe zachowania piłkarze są konsekwentnie wyrzucani z boiska, to dla mnie klarowna czerwona kartka.

Niby tak, ale złapał i pchał Hwanga za nogę w której miał skurcze, chamskie zachowanie. Ja bym dał czerwo :smiley:

Żółtko jest ok. Chyba, że by go kopał żeby wylazł za boisko to wtedy czerwo.
Dla mnie to tam również Walker powinien dostać żółtko.

Sedziowskie kurwy juz zaczynają drukowac. Wynik City trafił do centrali.

@down, niestety tak, ale dobry sędzia powinien wziąć to pod uwagę i trochę zaufać swojej własnej ocenie z żółta kartką. Na VAR nawet pociągnięcie za koszulkę jest na czerwo.

3 polubienia