Sędziowanie w Anglii

Uroki VARU… W spowolnieniu wszystko wygląda groźnie

1 polubienie

Mała siła, atak najpierw na piłkę. Wg mnie ta decyzja to dno

1 polubienie

Odłóż piwko już na dziś wystarczy. Prostą nogą powyżej kostki to musiało skończyć się czerwoną kartką.

1 polubienie

Pewnie strasznie to zabolało piłkę, że wszedł w nią prosta nogą. :roll_eyes:

Odłóż na dziś klawiaturę i kibicuj swojemu klubowi, bo nie jest nim Liverpool.

Nie mogło. Atak na piłkę, co najważniejsze celny atak, noga skierowana do dołu, brak agresji, siły, celowości. Nie wiem kto tam komentuje na Sky, ale jednoznacznie stwierdzili, że żółta, a czerwona to by było przegięcie.

2 polubienia

Nie no teraz to odjebali z tym spalonym. Gdzie linie ? Gdzie Var ?

Kuźwa co to za wałek teraz poszedł !!!?

Czemu teraz linii nie było???

Bo prawidłowej bramce Diaza nie ma sensu tego oglądać dalej

4 polubienia

CO TO KUWRA BYŁO TERAZ? Dwumetrowe spalone liczą 5 minut a tu zetknięcie na monitor bez wyrysowanych linii i gramy dalej???

1 polubienie

Szybko te kur… sprawdzily tego spalonego

Który z naszych ulubieńców dzisiaj jest na VAR? Nawet mu sie linii nie chciało narysować.
Jestem pewny, ze jakieś znane nam nazwisko…

Darren England - często siedzi na Varze jak są jakieś hity.

W ogóle to sędziowanie to porażka

Strzelili bramkę w 10, to nie uznana bez rysowania linii. Serio zawsze byłem przeciwko jakimś teoriom spiskowym bez dowodów, ale nie wiem jak to wytłumaczyć

3 polubienia

Jestem niemal pewny że tam nie było spalonego. Nie rozumiem kompletnie tej decyzji.

Pierwszy raz od dawna wyłączyłem mecz. I nie będę już więcej płacił na viaplay i pośrednio dokładał się do wynagrodzenia dla sedziow. Wiem, że w skali świata to żaden protest :smiley: ale co mogę więcej zrobić?

Teraz typ nie trafia w piłkę tylko w Gomeza i nie ma mowy o karnym nawet nie sprawdzają. Co tu się odpier…

1 polubienie

Potem bylo widac zblizenie na sedziego glownego jak przez sluchawke rozmawial . Pewnie mu powiedzili ze zjebali

Tez odniosłem takie wrażenie.

Tę bezsensowną czerwien przy złej woli obronią stop klatką, ale ten spalony to jest na poziomie tego co kiedyś gwizdneli Mane. Czyste drukowanie.

2 polubienia