Sędziowanie w Anglii

5 polubień

Trzeba raz a dobrze podać FA do sądu za takie sędziowanie, żądać 50 milionów za wyrządzone potencjalne szkody i niech proces trwa 3 lata. Niech ku*wy wiedzą, że jest jakiś bat nad nimi a nie, ze wszystko im wolno.

Sędziowanie i FA to największy rak piłki w Anglii.

3 polubienia

Pierwszy raz w życiu widzę coś takiego. Takiego drukowania nie widziałem nigdy. Tutaj nawet się nie chowają z tym. City przegrało → LFC ma przegrać. Kropka… To nawet nie jest skandal to jest kryminał.

PIerwszy raz w życiu wyłączyłem mecz bo nie ma sensu tego oglądać.

4 polubienia

nóż się w kieszeni otwiera

1 polubienie

Ja to wk##rwiony jestem i po tym “varze” wyłączyłem. Nie dam rady tego oglądać. Jadę po pół litra.

Jeszcze druga perspektywa, na pocieszenie, jasniejsza i wyrazniejsza :ok_hand:

5usm2jivefrb1

Skurw@#%! drukują

1 polubienie

no ale może lewa to jego słabsza noga więc uznali że uznają ją jako wyciągniętą rękę. Teraz już widać jak n dłoni dlaczego LFC ma tylko tylko jedno mistrzostwo przez tyle lat :slight_smile:

2 polubienia


To jest kpina i, mam nadzieję, że cały zespół sędziowski zostanie zdyskwalifikowany. Po to ktoś wymyślił ten śmieszny system, żeby sprawdzanie spalonych, czy fauli trwało nawet 5 minut, ale żeby naprawiać błędy z boiska. Tymczasem błąd z boiska jest zastąpiony błędem na monitorze.

1 polubienie

30.09.2023 - zaznaczajcie w kalendarzu, to dzień, który zatrzęsie futbolem i przejdzie do historii tego sportu

1 polubienie

Przecież jeżeli okaże się że nie było spalonego to będzie niewiarygodny skandal. Sędzia na VAR powinien wylecieć z dożywotnim zakazem jakiekolwiek sędziowania…

1 polubienie

W poprzednim meczu Tottenhamu to właśnie oni zostali okradzeni na rzecz Arsenalu. Nie wiem. Może City i Arsenal mają największą oglądalność w tv czy coś, że tak pod nich drukują w tym sezonie.

Oczywisty błąd VARu z tym golem Diaza.

Nic nie zrobią :slight_smile: W poprzednim sezonie z Arsenalem nie tak nas skręcili i obeszło się bez echa

1 polubienie

Wiesz co sie zmieni? nic sie nie zmieni xD
Ostatnio gwizdneli chelsea spalonego ze swojej połowy.
Oni są poprostu mega chujowi, przy czym mają tak wyrąbane ego jak nikt inny

2 polubienia

Przypominam, ze w zeszlym roku sedzia z pelna premedytacja zajebal lokcia w pysk Robertsonowi i jedyna reakcja to bylo rozwazanie kary dla Robertsona takze nie łudź sie, ze bedzie jakas pozytywna dla nas reakacja. Max na co mozemy liczyc to najwyzej zawieszenie dla Kloppa. :slight_smile:

13 polubień

Oooh no kto by pomyślał, że Udogi nie dostanie czerwa za atak bez piłki pomimo że przypadkowy. Toż to Liverpool już grałby w 9kę gdyby to był zawodnik z liverbirdem na piersi.

3 polubienia

Zrobiłeś mi dzień :heart:

1 polubienie

Dla mnie to teraz kluby, które ewidentnie są krzywdzone przez var powinny zrobić grupowy pozew i grube odszkodowania.

2 polubienia

Oj jestem ciekaw pomeczowych wypowiedzi i analiz…

przeciez zaraz wyjdzie jakis oficjalny filmik/fotka ze strony PL z jakąś zagiętą czasoprzestrzenią i się okaże że spalony był i to dwumetrowy.

Klopp powinien po meczu powiedzieć że ma to w piździe i tak być nie będzie i sędziowie to kpina, nawet kosztem kary (ale nie chce dysponować jego pieniędzmi to jak fani zrobią zrzutkę to sam wpłacę z beki xd)
nie no nie wplace ale kurka co to w ogole za zasada ze nie mozna krytykowac sedziow bo kara finansowa lol

1 polubienie