Sędziowanie w Anglii

Generalnie sądzę, że drukuje się pod Manu i Arsenal właśnie z zasady. A że są słabi to i tak nic z tego nie wychodzi.

3 polubienia

To już nie jest śmieszne.

1 polubienie

Co to jest za tępa gruba łysa parówa ?! Kabaret

Przecież oni nawet się już nie kryją, że drukują pod City.

2 polubienia

Robimy jakąś zbiórkę na okulary dla pana sędziego?

Oglądać się tego nie da.

Chyba przegapiłem. Co się stało?

Czuję niesamowitą złość po tym meczu. To po prostu nie ma prawa tak wyglądać. To nie jest uczciwie.

7 polubień

Po tych kilku latach funkcjonowania VARu dochodzę do wniosku, że w tych warunkach to i tak nie ma sensu, a bardzo mocno wierzyłem w ten system i cieszyłem się jak wchodził. Rozumiem gdybyśmy mieli sytuacje kontrowersyjne, wymagające interpretacji, ale po raz kolejny w sytuacji zero-jedynkowej ta wideoweryfikacja jest właściwie pozoranctwem. Już by mogli drukować po staremu, człowiek mógłby się chociaż łudzić, że ktoś się pomylił.

3 polubienia

Szkoda tego samobója Matipa, po takim meczu grając 9 na 12 dotrwać z remisem byłoby fajnym rezultatem. Myślicie, że dostaniemy jakiś potężny komunikat, że przepraszają za pomyłkę ze spalonym Diaza czy obejdzie się bez echa? Bo 2 czerwone to bez dwóch zdań pozostaną bez echa.

Ten System ma sens kiedy byłyby kary za błędy sędziowskie.
Ale tak nie można byłoby się szybko dorobić.

Jakby chcieli to już dawno mogliby zrobić jakieś czujniki w butach czy getrach i czynnik ludzki zostałby wyeliminowany.

Dopóki można mecze obstawiać tak będzie istniała możliwość manipulowania wyników.

1 polubienie

Żadnych wyjaśnień czy przeprosin nie oczekuje. Rozejdzie się echem. Tam nikt nad niczym nie panuje w świecie sędziów. Ręka rękę myje.

Ja nie wiem co tu się odjebało?! Czerwona dla Curtisa taka 50/50. Jak dla mnie poślizgnął się na piłce, ale już ciul. Ale to co się odwaliło przy bramce Diaza przeszło ludzkie pojęcie. To splunięcie w twarz. Potem z dupy kartka dla Joty, druga żółta taka 50/50. I jeszcze żółta dla Robertasona bo gość się złapał za twarz. Dramat. Klub nie powinien tego tak zostawić. To co się dzieje od jakiegoś czasu to już jest gangsterka. Niech zatrudnią najlepsze papugi, skierują sprawę do międzynarodowego sądu arbitrażowego. I niech FA oddaje Nam każdego funta jeżeli tych 3 punktów (to była bramka na 2-1) zabraknie do któregoś miejsca.

3 polubienia

Przecież sędziowie na varze widzieli spalonego, ale pewnie jest jakiś zapis, że jak var się popsuje to trzeba podtrzymać decyzje liniowego. I tym sposobem cały świat widział spalonego, oprócz jednej osoby i ta mniejszość przegłosowała, że będzie spalony.

3 polubienia

Te o tym pomyslalem. Ale skoro zawsze var sprawdza spalonego to po co podnosi choragiewke przy stykowej sytuacji

Co za d*bil wpadł na pomysł, żeby odmówić wykorzystywania tego systemu. Przecież to jakiś skandal. Nie wprowadzili tego, żeby móc wypaczać wyniki jak dziś.

Zrzut ekranu 2023-09-30 210717

6 polubień

Pewnie przeoczył moment podania i ułamek sekundy później sytuacja wyglądała jakby był kilkumetrowy spalony. Mógł sobie w drugą stronę pomyśleć, że jak podniesie flagę do góry i var wykaże milimetrowego spalonego to se kolo będzie dumny, że taki zajebisty jest i zostanie liniowym kolejki…

Hahahahahhahahah, ale cyrk. Cały zespół Var + łysy powinni wylecieć na zbity pysk.

Zrzut ekranu 2023-09-30 211731

Że co??? Przecież to jest jakaś komedia.

5 polubień

PGMOL powinno napisać, że są bandą bezużytecznych baranów, na której czele stoi oczywiście nikt inny, jak Howard Webb. Nie jestem w stanie znaleźć słów.

2 polubienia

Powtorka mecxu bedzie? :slight_smile: