Sędziowanie w Anglii

@everlast
Klopp karę finansową dostanie, a Robertson z łokcia.

7 polubień


Przeprosiny odrzucone, ha tfu na złodziei.

1 polubienie

†Darren England jakby ktoś pytał

Czerwona na Curtisie zasłużona, tutaj nikt się nie będzie o to spierał, ale Diaz strzelił prawidłowo.

Okradziono nas z punktów dzisiaj ewidentnie.

2 polubienia

“Significant human error” to zrobili rodzice takiego łba jak Howard Webb, kiedy go spłodzili.

To zresztą tyczy się chyba 90% sędziów PL.

BTW Jak trzeba było taką np. bramkę z Evertonem 3 lata temu anulować, to typy potrafili najnowszą wersję painta ściągać, żeby ładną linię narysować. Webb im kurła cracka do wozu VAR przesyłał. A teraz co?!

4 polubienia

Moim zdaniem w 90% przypadków Jones nie dostaje czerwa. Spalony to żart i za taka decyzje tam powinien w normalnych okolicznościach każdy poleciec. Sytuacje z Jota ciężko mi ocenić, ale cokolwiek byśmy nie zrobili to nam sędziują najostrzej jak się da, a żeby przeciwnik dostał czerwona to musiałby naszemu nogę połamać.

2 polubienia

Czyli jednak var działał. Pewnie kierownik varu poszedł spać, a praktykant z plakietką “dopiero się uczę więc bądź dla mnie miły” nie zdążył przewertować przepisów gry w piłkę. Nie no nic się nie stało…

Ale Udogie nie dostał 2 żółtej za to.

5 polubień

No ale co mieli napisać według Ciebie? Przecież opisali dokładnie tak jak było. Mieli napisać „no sorry przyszło takie zlecenie i nie mogliśmy nic zrobić”?
Ważniejsze jest to jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje, a że żadne, to chyba wszyscy wiemy.
Ja bym tylko chciał usłyszeć zapis rozmów sędziów, tylko tyle.

1 polubienie

Spokojnie panowie, jeszcze tylko ze cztery, no może piec razy nas okradną z punktów w tym sezonie, żeby finalnie zabrakło tego jednego punkcika i śmiało można wchodzić w sezon 2024/2025

4 polubienia

Szczerze powiedziawszy to po takich meczach odechciewa się oglądać piłki. To co zrobił sędzia z tym meczem to k*restwo na miarę potężnej Barcelony w meczach z Arsenalem. Ptfffu na tą łysą szpetną pałę i środkowy palec Tottkom bo nie byli dzisiaj zespołem lepszym. Dostali zwyczajnie wielkiego boosta w postaci dziwki z gwizdkiem

5 polubień

Raczej dziwki na VAR, bo największe zastrzeżenia to nieuznany gol.
Czerwona dla Jonesa słuszna, druga żółta dla Joty też, łysy błędnie pokazał pierwszy kartonik Portugalczykowi.

Ja zdecydowanie muszę odpocząć psychicznie po tym meczu, bo to się działo w trakcie spotkania przechodzi ludzkie pojęcienie nie wiem kiedy obejrzę kolejny mecz…

Czerwona kartka w mojej ocenie prawidłową mimo że faul ani nie był bezmyślny ani intencjonalny, poprostu pechowy. Noga Jonesa poleciała po pilce i trafiła w nogę Bissoumy niestety fizyki nie oszukasz…
Najbardziej nie podoba mi się jednak to we jaki sposób VAR wybrał ujęcie dla arbitra głównego. Z innych kamer można mieć wątpliwości co do słuszności decyzji, ale pokazali takie żeby nie było wątpliwości co do kartki dla Curtisa. Dodatkowo w slow motion wejście wyglądało znacznie gorzej niż w rzeczywistości.

Jeśli chodzi o nieuznanæ bramkę Diaza jestem ciekawy jak bardzo pan DARREN ENGLAND będzie musiał się nagimnastykowac jakim cudem zauważył spalonego, bo z tego co się orientuję widziały go tylko dwie osoby na całym świecie: on sam i liniowy.

Jeśli chodzi o Diogo to niestety powinien być bardziej uważny zwłaszcza że pierwsza z dupy żółty kartonik.

Kolejnym szczytem bezszczelnosci było odgwizdanie faulu Salaha na Bissoumie który sam się położył, sędzia liniowy stał zaledwie kilka metrów, ale zobaczył czy w czego nikt inny nie potrafi. Mo wychodził 1vs1.

Wbrew pozorom to łysy nie był najgorszy tylko pozostała trójka: dwóch liniowych i ten frajer na VAR.

3 polubienia

Kabaretu ciąg dalszy

3 polubienia

To byla jakaś patologia ze gość za którego trzeba bylo już przepraszać w 1 kolejce dostaje nagle hit kolejki .
A po drugi ten stadion Tottenhamu niby taki nowoczesny a drugi mecz z rzedu problemy z varem i zwycięstwo kontrowersyjne to samo bylo w meczu z MU

Jak to przeczytałem, to w głowie zagrało mi to xD

W normalnej lidze ten sędzia dostałby zawieszenie na cały sezon, a w Anglii to jeszcze dostanie hit następnej kolejki.

1 polubienie

No, ale jak ogarnęli że sędzia miał namyśli spalonego, a nie jego brak, to nie mogli go skorygować? Przecież to jakiś absurd i takim tłumaczeniem plują Liverpoolowi w ryj XD.

Kolejna bzdurna teoria dziennikarzy, jak podczas okienka transferowego. Gdyby tak było to po jakim czasie sz.p. England się zorientował że jest nadal 0-0 i dlaczego wtedy nie cofnął tej decyzji, żeby uniknąć kompromitacji? Przecież to jego osobista odpowiedzialność, każdy normalny człowiek na jego miejscu miałby wtedy w dupie paragrafy.

Chłop siedzi na Varze i nie wie co się na boisku dzieje. Gratulacje


@kacciq jak gra zostanie wznowiona to po ptakach. Głupie zasady.