Sędziowanie w Anglii

3 polubienia

Moim zdaniem kluby powinny dogadać się za kulisami, że za każdym razem, gdy jest kontrowersja piłkarze powinni z ryjem na sędziego wykrzyczeć kilka gorzkich słów. Tak jak włosi to robią (oczywiście Guardiola by się wyłamał). Gdyby Diaz i cała drużyna pobiegli do sędziego to on by się przez 10 minut zastanawiał jaką decyzję ma podjąć. To samo z tym faulem. Sędzia patrzy, że kolo nie zwija się z bólu więc w sumie nic się nie stało. Oni w ten sposób sędziują, to widać od dawna. Oczywiście, zdarza się, że mimo konwulsji piłkarza na boisku, sędzia nie reaguje, ale w drugą stronę, gdyby komuś urwali nogę, a ten by ją tylko odrzucił za linię i pokuśtykał dalej to sędzia w życiu nie zareagowałby.

1 polubienie

Tutaj była żółta kartka.

Niektórzy sugerują, że czerwona kartka dla Jonesa była słuszna, ale nie jest to prawda, ponieważ wejście Jonesa nie było dynamiczne, było w piłkę, a noga przez piłkę się przeturlała i trafiła w Bissoumę, ale nie z wielką mocą. O skali agresji tego ataku świadczy fakt, że Jones nie chciał się pogodzić z decyzją sędziego o żółtej kartce.

Wszystkie błędy były już tu ładnie opisane. To największy wał w historii piłki. Mi się po prostu nie chce wierzyć, że mając taką technologię można pomylić w takiej sprawie jak tej ze spalonym. Taki błąd nie mieści mi się w głowie.

Angie mówi, że VAR jest do dupy. Ale czy to wina technologii, że nie uznano gola Diaza czy wina skrajnie niekompetentnych lub skorumpowanych kryminalistów wydających decyzje?

Ciężko będzie rywalizować o mistrzostwo na nierównych warunkach, a szkoda, bo wygląda na to, że jesteśmy mocni tak jak w latach, w których za Kloppa kończyliśmy na pierwszym i drugim miejscu w lidze.

8 polubień

47 odcinek teorii spiskowych.
Var myli się pierwszy raz w przypadku spalonego w swojej karierze

  1. Akurat w meczu Liverpoolu
  2. Akurat decyzja przeciwko Liverpoolowi
  3. Akurat w kolejce w której city przegrało i Liverpool po zwycięstwie mógł objąć prowadzenie
  4. Akurat w meczu w którym gramy już w 10
  5. Akurat w meczu, w którym jest masa niewytlumaczalnych decyzji sędziego na naszą niekorzyść
    Nie wierzę w spiski ale nie wierzę także w takie zbiegi okoliczności
10 polubień

Nie wiem jak w PL, ale na świecie to nie pierwszy raz. Rok temu albo dwa, w meczu Juve się pomylili i to mocno. I to chyba nawet Milik wtedy został okradziony.

image

1 polubienie

Tak. To wtedy co po golu zdjął koszulkę i wyleciał z boiska za drugą żółtą. A potem gola anulowali :slight_smile:

1 polubienie

1 polubienie

Bez sensu. To nie VAR jest problemem, a angielscy debile go obsługujący (rypią mnie inne ligi czy problemy podobne czy nie, oglądam tylko angielską ze względu na Liverpool). Trzeba było wstawić mordy głównego i varowca, bardziej by pasowało.

7 polubień

W Premier league VAR systemowo nie dojeżdża, to nie problem jednego arbitra.

Oświadczenie Liverpoolu na znany temat

To do kolejnego wałka.
W takich realiach rozgrywki PL trochę tracą sens, skoro o mistrzostwie czy utrzymaniu decydują sedziowie swomi ‘pomyłkami’.

1 polubienie

Nie rozumiem tego cackania… powinni domagać się oficjalnie kar za niekompetencje, bo straty sędziów względem strat klubu w kontekście miejsc na koniec sezonu to jak niebo i ziemia.

Też jestem trochę zawiedziony.
Tym bardziej, że nasz klub powinien się już nauczyć, że na koniec sezonu jeden punkt może zaprzepaścić całoroczny wysiłek.

To prawda, ale tam analizowali wycinek, w którym kamera nie objęła zawodnika, który stał przy narożniku, a zdjęcie ze screena, gdzie go widać, pochodzi od kibica z trybun. Duża pomyłka, ale do tej naszej się nie umywa, skoncenie naszej sytuacji to wielka sztuka.

3 polubienia

Z jednej strony jestem zawiedzony ta ‘reakcja’, z drugiej prowadzenie klubu to nie warcaby tylko szachy, moze warto poswiecic 1 mecz zeby ugrac wiecej w przyszlosci. Zobaczymy.

4 polubienia

Z tego co widziałem to właśnie klub nie akceptuje tylko przeprosin i będą się zastanawiać co zrobić. Plus masa ludzi na Twitterze (związani też z innymi klubami) popiera taką decyzję i jedzie z sędziami. Moim zdaniem tak tego nie zostawią, a najlepiej byłoby gdyby się dogadali z innymi klubami (które też są krzywdzone przez absurdalne decyzje) i wymusili jakieś zmiany w systemie sędziowania, aby takie sytuacje nie miały miejsca.

2 polubienia

Właśnie takie odnoszę wrażenie, że praktycznie wszyscy na LFC.PL przegapili ostatnie zdanie oświadczenia: “W międzyczasie będziemy rozważać różne dostępne opcje, biorąc pod uwagę wyraźną potrzebę eskalacji i znalezienia odpowiedniego rozwiązania.”

Coś jeszcze się zadzieje.

3 polubienia

Ile kibiców LFC na świecie? Jakieś zbiorowy pozew? Podobno jakaś cześć jeśli nie całość zespołu sędziowskiego dziwnym trafem była widziana w emiratach na kilka godzin przed meczem.

Na redditcie ludzie krzyczą, żeby opublikowali nagranie audio rozmów między gwizdaczami. Jeśli opublikują to wszystko będzie jasne, jeśli nie opublikują…to też wszystko jasne.