Sędziowanie w Anglii

Bo taka prawda. Wrócili od Arabów wprost na mecz Tottenham - Liverpool. Żenada.

1 polubienie

Wydaje mi sie ze polskie tlumaczenie nie dokonca oddaje tresc i faktycznie jest furtka zeby cos dalej z tym zrobic ale rowniedobrze temat moze umrzec smiercia naturalna.

:clown_face:

1 polubienie

Co za pajac
:grinning: :smiley: :smile: :grin: :laughing: :sweat_smile: :rofl: :joy:

Obaj sędziowie VAR 48h wcześniej sędziowali spotkanie w Arabii, co uważam za niedopuszczalne.

Liverpool powinien wykorzystać i wskazać że FA desygnowała na to spotkanie przemęczonych arbitrów po długiej podróży z Arabii.

Klub już oficjalnie poprosił o zapis z rozmów między VAR i sędzią głównym, bardzo mnie ciekawi czy ta mafia wyrazi na to zgodę. Obstawiam że nie wyrazi co jeszcze tylko może jeszcze bardziej obniżyć zaufanie do PGMOL przez brak transparentności.

Dodatkowo wg. studia w Sky Sports, na żadnym etapie Darren England ani Cook nie przekazali głównemu że popełni błąd i powinni uznać bramke.

Tym bardziej zapis z rozmowy wydaje się interesujący…

Ilość niekorzystnych w tym spotkaniu decyzji jest wręcz niebywała i trudno zwalać wszystko na błędy ludzkie, gdy za każdym razem sędziowie mylili się tylko w jedną stronę.

Nie zależnie od sytuacji wynik już się nie zmieni, ale myślę że warto wywierać presję żeby w końcu przestali wypaczać wynik na naszą niekorzyść, bo na to się już nie da patrzeć…

W niedzielę mamy mecz z Brighton, szansa na anulowanie czerwonej kartki dla Curtisa uważam za znikomą, a możemy też stracić Mac Allistera ze względu na komentarz… Bez dwóch podstawowych pomocników w środku o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko…

1 polubienie

“Ufam im”

Wątpliwe, że go ukarzą. Mac Allister może się bronić, że pisząc o 12-tym zawodniku miał na myśli kibiców gospodarzy. Poza tym to byłoby rzucenie paliwa do ogromnego już pożaru. Im teraz zależy na jak najszybszym zapomnieniu o sprawie

1 polubienie

Mam nadzieję że tak właśnie się stanie, bo już sam brak Curtisa mnie przeraża. Jones jest w świetnej formie i wykonywał mnóstwo niewidocznej na pierwszy rzut oka roboty i to w dużej mierze dzięki niemu tak dobrze w drugiej linii.

FA słynie z bezszczelnosci i hipokryzji, ale myślę że w tym przypadku odpuszczą tym bardziej że komentarz dość szybko zniknął.

1 polubienie
5 polubień

To jest absurdalne, jak do tego w ogóle mogło dojść

Jeszcze te “can’t do anything”

Powiedzieli se że nie mogą nic zrobić i ch*j, pora na csa

Ja w ogóle nadal nie do końca rozumiem co się dzieje w tym filmie, tam jest taki chaos i każdy tam tak gada od rzeczy, co to w ogóle ma niby znaczyć?
Screenshot_20231003_194422

4 polubienia

Absurdalne jest to, że chłop na VARZE nie ma pojęcia jaką decyzję podejmuję sędzia na boisku, to jest niewytłumaczalne. W tym spotkaniu podjęto z 3 decyzję (brak bramki Diaza, pierwsza żółta Joty, brak czerwonej Udogiego), które absolutnie i w 100% wpłynęły na wynik. Ten mecz powinien zostać powtórzony.

@Scooby_Doo
To było do przewidzenia, akurat z tej decyzji arbiter mógł się lekko wybronić.

1 polubienie

Jones zawieszony na 3 mecze, apelacja odrzucona

Ale mnie zagrzałeś tym filmem, to nie fejk?

ja pie*dole co tam się dzieje.

‘NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ’ przecież mnie szlag zaraz trafi

Sky sports wrzuciło nagranie audio z tego wydarzenia, ale potrzebny VPN jeśli mieszkacie poza UK.

W nagrania wynika, że jedyny który ogarniał to operator od powtórek i dopiero jak dwukrotnie powtórzył że powinien być gol sędziowie ogarnęli co odpier…

Po tym jak wyszła piłka na aut, kazali głównemu spowolnić/wstrzymać grę by za chwilę stwierdzić że gra została już wcześniej znowuona i mogą nic zrobić.
Nikt słowem nie wspomniał głównemu że zrobili błąd…

Niekompetencja dwóch sędziów na VAR poraża…

Bardzo mnie ciekawi czy naprawdę nie można było już nic zrobić… była sytuacja w którejś sędzia zakończył już mecz ManU vs Brighton by za chwilę wezwać wszystkich z powrotem i podyktować jedenastkę. Tylko z tego co widziałem w studiu Sky to była inna sytuacja gdzie VAR nie skończył jeszcze zanalizować zdarzenia z Maupayem.

1 polubienie

Na Twitterze jest już tego pełno, gdzie nie trzeba vpna, zresztą Scoobydoo już wyżej wrzucił link do tweeta z tym nagraniem

Audio/Video VAR tutaj macie.

1 polubienie

Porażka, przeczytałem całą ich rozmowę i nie wiem, jak to dalej komentować. Odsunąć od zarządzania meczami PL do końca sezonu.

Ogólnie widziałem już wcześniejsze urywki audio i zawsze wygląda to bardzo chaotycznie.
Komunikacja jest tragiczna i jak widać niezbyt precyzyjna, czemu używają terminu check completed zamiast onside/offside, przy których takiego błędu nie da się popełnić…

Zresztą co sędziowie robili wcześniej też trudno zrozumieć skoro ślepy liniowy wyraźnie mówi offside I to dwa razy…

Edit. To Oliver kazał zatrzymać grę, który najwyraźniej lepiej ogarnia że ważniejsza jest uczciwość od protokołu i powinno się naprawić błąd.

Wszystkie przepisy związane z używaniem VARu są tak skonstruowane żeby chronić sędziów ich błędne decyzje i całą tą pieprzona mafię…

Kto normalny wymyśla zasadę że VAR wkracza tylko jeśli sędzia główny zj…l na maksa przecież kolega przed monitorem nie powie podjąłeś złą decyzję…

Cały czas po tym meczu nie mogę się otrząsnąć i nie wiem kiedy włączę kolejny, na ten moment mam dość piłki nożnej, bo najwyraźniej nie rozumiem tego sportu.

4 polubienia