Sędziowanie w Anglii

Przynajmniej 3 mecze zawieszenia, chociaż on w sumie z $ity to się pewnie rozejdzie

1 polubienie

Sorry, ale jak widzę ten łysy łeb tego sędziego to się odechciewa. Gość puszcza akcję, ma ręce wyprostowane, po czym widzi że Grealish idzie sam na sam i zatrzymuje akcje. Tylko w Anglii takie rzeczy. W innej poważnej lidze gdzie ktoś normalny zarządza sędziami, ten Hooper po meczu z nami powinien dostać z 3-4 miesiące zawieszenia, ewentualnie niech sobie sędziuje jakieś League One czy League Two. A tu w środę ten kretyn będzie naszym sędzią w meczu z Sheffield.

2 polubienia

Na szczęście tylko z Sheffield. Gorzej gdyby to był ktoś mocny, bo z nimi wygrać to jest nasz święty obowiązek. Tak wiem, Luton i Fulham też mieli być łatwi.

Wydaje mi się, że to mimo wszystko niekompetencja a nie celowe działanie ze strony Hoopera. Gość miał jakieś zaćmienie umysłu z tym gwizdkiem i po wyrazie twarzy widać że od razu się zorientował, że zjebał. Facet jest po prostu beznadziejny i nie powinien sędziować na takim poziomie. Pytanie tylko - co z tym zrobić? Dlaczego poziom sędziowania jest taki słaby? Dlaczego każdy kolejny nowy sędzia który przychodzi jest gorszy od poprzedniego? Kwestia szkolenia? W Premier League jest tyle pieniędzy, że powinno ich być stać na każde możliwe szkolenie. Nie mam odpowiedzi co z tym zrobić. Szkoda tylko, że po kolejnym fantastycznym meczu wszyscy znowu będą rozmawiać tylko o sędziowaniu.

3 polubienia

Nie, nie jest dobrze. W pewnym stopniu to że nic się nie poprawia w kwestii sędziowania jest wynikiem takiego właśnie podejścia kibiców. Czyli przy każdym wałku protestują tylko ci wykiwani a cała reszta rechocze że dobrze im tak i żeby nie płakali bo oni też oberwali i tak to już jest.

11 polubień

Jako, że jakoś tak wychodzi, że to właśnie ludzie zawsze sędziują mecze PL, to każdy błąd jest ludzkim błędem :wink:

Błędem ludzkim jest dopusczenie tego gościa do sędziowania.

Nawet mi nie mów, że ten idiota będzie sędziował kolejny mecz LFC. Jeszcze może Darren England na varze, bo jak szaleć to szaleć. W cholerę z tą ligą

Czy ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości, czy w erze VARu można drukować? Można, i to jak!!

3 polubienia

Najlepsze, że gdyby puścił akcję to bramki i tak by nie było, bo obrońca już był na plecach Grealisha i mógł spokojnie go wyciąć. Zresztą ewentualnego jeden na jeden ten ogór też by nie trafił. Pisanie, że City okradli z gola to straszne nadużycie

5 polubień

Czyzby City przestało opłacać FA?

1 polubienie

Wydaje mi się, że za to dostaną grzywnę a sytuacja z Haalandem przejdzie bokiem … Także Hooper będzie sędziował nam w Mikołajki mecz i pewnie przegramy 1:0 bo jego bramce z woleja xd

1 polubienie

To po prostu jest już żenujące. Arsenal jest tak ciągnięty za uszy przez sędziów, że City przy nich to niewinne drobne rzezimierzki.

1 polubienie

Dla zainteresowanych tym wątkiem polecam obejrzeć. Gość w tematyce sędziowania to fachura

1 polubienie

Tak mi sie przypomnial ten post. :slight_smile: Czemu nie bylo karnego na Gakpo w 39 minucie? Sedzia nawet na sekunde sie nie zastanowił, nie zawahał. :slight_smile:

2 polubienia

Już miałem pisać :smiley: Noale cóż- Gakpo ma za krótkie włosy i zbyt ciemną karnację, żeby dostać takiego karnego.

1 polubienie

Akurat przypomniał Ci się post sprzed 1,5 miesiąca xD ładnie musiał się wbić gwóźdź w głowę. Jeśli wydaje Ci się, że moim hobby jest bycie adwokatem każdej decyzji sędziowskiej, to tylko Ci się wydaje kolego.

Ogólnie to co robią piłkarze Sheffield w polu karnym przy stałych fragmentach to jest kryminał.
Faul na Gakpo więcej niż ewidentny, ale łysy to totalna porażka l, a jeśli chodzi o VAR to chyba faul zaczął się jeszcze tuż przed polnym karnym, jeśli nie tzn że znowu dali dupy po całości.

1 polubienie