Sędziowanie w Anglii

Hooper potwierdzil ze to najgorszy sędzia w anglii, przy tym wejsciu Darwina to jest ostre i przede wszytkim niebezpieczne zagranie, grożące powazną kontuzją kolana, oczywiscie na żółtą kartkę (akurat drugą) a ten uznaje gola razem z varowcami, ale dobrze dla nas aby raz. Tylko nie wiem jak to sie ma do tych waszych teorii sędziowania przeciwko LFC, przekupstw sedziowskich i ogólnego spisku na szczytach władzy :slight_smile:

Ile kibiców tyle opinii.
Ja po powtórce tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że czyściutko wygarnieta piłka.

Chwała Darwinowi, że powalczył do końca.

P.s

Za to teraz w meczu United chyba powinien być karny za rękę.

Co ma Darwin do wiatraka? :joy::joy:

5 polubień

Co Ty ćpiesz? Piłka odebrana prawidłowo. Jaka żółta? Kurła piłka to nie balet mongolski

7 polubień

Jeszcze nie ogladalem powtorki, ale to po prostu wygladalo to na brutalne wejscie tzw. nadmierna agresja czyli przeslanka do faulu, niezaleznie od tego ze akurat trafil pilke, ile razy tak wchodzili w Jote, Diaza,Gakpo. Jota to chyba nawet zlapal kontuzje po podobnym wejsciu. Ale zapomniałem ze to Darwin wchodzil wiec dyskusja na tym forum nie ma wiekszego sensu. Jakby SHU tak strzelilo to by forum zaplonelo.

Jeśli nie oglądałeś powtórki to lepiej obejrzyj zanim wyrobisz sobie tak stanowczą opinię i podzielisz się nią z nami na forum.

Też mi się wydawało w powtórce, że faul, bo druga nogą w tym samym momencie kosił rywala. Natomiast takie rzeczy to mnie raczej utwierdzają w tym, że jesteśmy gwizdani pod włos, bo w tą stronę to się głównie dzieje w sytuacji tak jak teraz: w 94 minucie i jak prowadzimy, a ewentualna kontrowersja dotyczy tego czy podwyższymy.

Nie musze ogladac 10 powtorek zeby stwierdzic cos oczywistego. Po powtorce to juz nie mam pytan, no ja pie**ole, jesli wy tam nie widzicie faulu :laughing: zobaczcie na prawą nogę rywala… i co z tego, ze trafil w pilke, jak przez nogi rywala, potem pilkarze mają pól roku z glowy po takich wejsciach niby czystych, Ramos to byl specjalista od takich wejsc. Ale obiektywizmu to sie tu nie spodziewam.

2 polubienia

A czy przy pierwszym golu też van Dijk nie faulowal? Mi się wydawało że podstawił nogę. Zaraz zobaczę to jeszcze raz
Edit

Nie zobaczyłem nic oprócz dupy Trenta. Ma ktoś lepsza powtórkę?

1 polubienie

Co do sędziowania w wczorajszym spotkaniu. Niedorozwój dał, niedorozwój zabrał. Swoją ch**owością troszkę odpłacił za mecz z Tottenhamem.

Nic nam nie odpłacił. Mecz byśmy wygrali i tak czy siak nawet jak ktoś ma wątpliwości co do bramki na 2-0. Dla mnie faulu tam nie było, czysty wślizg. Kartek Shefield w ogóle nie pokazywał, a powinni dostać za faul na Dominiku i Alexisie. Kartka dla Nuneza też z dupy, bo ostatnio nie dawali za to kartek i nagle łysy Hooper się odpalił. Szkoda, że w jedną stronę. Reszta decyzji w meczu bez większych wątpliwości.

6 polubień

Kartka Darwina akurat słuszna, irytuje brak żółtych dla kosiarzy z Sheffield

Troche sobie dodajesz. Nawet nie wiedzialem, ze to ty napisales ten post, po prostu pamietalem, ze ktos bronil tamtej totalnie absurdalnej decyzji, rzadko jednak pojawiaja sie takie posty i dyskusje na forum. :slight_smile: Wyszlo, ze to akurat byles Ty bo odziwo na forum da sie scrollowac posty i sprawdzac kto co pisal 1,5 miesiaca temu. :wink:

Czysta sytuacja z faulem na Endo a trwa to prawie 4 minuty. Sędzia powinien podejść zobaczyć dziękuję do widzenia. Poziom sędziów w najlepszej lidze świata…

1 polubienie

Lepiej, żeby sprawdzali tyle, a nie że potem jakiś błąd popełnią.

@el_pistolero niestety coś w tym jest🙃

1 polubienie

Przestań już się czepiać. Lepiej niech dłużej przeanalizuje sytuację, niż zrobi głupi błąd. Serio, jak się nie macie o co czepiać, to się nie wypowiadajcie i nie szukajcie na siłę problemu.

2 polubienia

Nie będziesz mi mówił kiedy mogę a kiedy nie się wypowiadać. Prosta sytuacja a mają problem.

Nie spinaj się tak kolego, bo Ci spodnie w kroku zaraz strzelą :rofl: :rofl:

No ja wiem, ty ze swoimi kompetencjami to Varu byś nie potrzebował, bo przecież nikt tak się nie zna jak Ty :v

1 polubienie

@AleksanderFa Jak mają popełnić błąd to oni będą wiedzieć kiedy :slight_smile:

Kurw@ to nam gola z Tottenhamem nie uznali bo gra się toczyła i nie mogli cofnąć a tu Palce sędzia po prawie dwóch minutach gry przerywa żeby wrócić się do sytuacji żeby karnego Pałace dać. Ja już kurw@ nic nie rozumie w tej piłce.

A to że gramy kupe i zasłużenie przegrywamy to inna sprawa…

2 polubienia

Dajcie spokój - dał czerwo Crystal Palace. My coś pokażmy…