Sędziowanie w Anglii

Powtórzę się i tutaj…

Szczerze to nie kumam tego gadania o karnym, zrozumiałbym gdyby ten zawodnik miałby mieć jakikolwiek dostęp do piłki ale strzał był oddany i poleciał w bramkę.

W polu karnym przy stałych fragmentach gry jest mnóstwo takich przepychanek i fauli - wszystko zgodne z duchem gry, dopóki nie zatrzymuje się zawodnika, który bezpośrednio dochodzi do piłki.

1 polubienie

patrzać gdzie jest piłka to jak on niby miał do niej dojść? To równie dobrze Clyne odpychał ręką VVD, ktory w tym momencie strzelał.

1 polubienie

No właśnie gdzie była piłka ? Daleko od zawodnika Pałace i Virgil niepotrzebnie go przytrzymywal. To jest faul i to powinien być rzut karny.

2 polubienia

Nie no chyba był dzisiaj rano jakiś odgórny przekaz dla sędziów po stracie punktów przez Arsenal. Najpierw nie reaguja w meczu z City gdzie Silva popycha sobie bramkarza w ostatniej akcji bramkowej, a dzisiaj 5 minut i 3 decyzje przeciwko nam. Ostatni obrońca łapie nam Jotę, fauluje, jeszcze moze kontuzje złapać i tylko żółtko zamiast ewidentnego czerwa. Dawno mnie tak nie wkurwili sędziowie w pierwszych 5 minutach meczu.

5 polubień

Ależ śmieć z tego sędziego…

To już przebija granice śmieszności i żenady - 2 faule w 1 akcji i bez gwizdka.

1 polubienie

Karny innej opcji nie ma

Gościu dzisiaj nie daje rady kompletnie. W drugiej połowie odwali coś jeszcze.

Jak podchodzicie do drugiego karnego?
Bo ironio decyzja była na Jonesie który wypadł z boiska za czerwo mimo, że też najpierw trafił w piłkę, a później się noga ześlizgnęła.

1 polubienie

Dramat. Kompletny dramat. Czy w tej “najlepszej lidze świata” nie ma nawet 3 ŚREDNICH arbitrów, których dałoby się jedynie ZNIEŚĆ?

Nie przesadzajmy, Curtis spartolił tą akcje koncertowo. To nie był rzut karny, gdyby coś takiego przeciwko nam podytktowali to też pisalibyście, że fatalne sędziowanie.

To musi być gol z akcji, nie mam pojęcia czemu Jones tego po prostu nie kopnął w stronę bramki.

6 polubień

Dlatego się pytam, bo dla mnie to było takie 50/50

1 polubienie

Absolutnie to nie powinien być karny. Jones zagrał jak łamaga. Nie wiem nad czym on tam debatował, że tej piłki ostatecznie nawet nie kopnął.

5 polubień

Co ten sędzia odpierd@la dziś to głowa mała. Obrzydliwe sędziowanie. I tak jak to powiedział Gutka podczas transmisji, ani Liverpool ani Chelsea nie mogą być zadowoleni z tego sędziowania. Totalne dno.
Na to się patrzeć nie da. Wszystkie decyzje prawie pomylone.
Dobrze że jest ten var bo jak dla mnie to tego drugiego karnego na Jonesie nie było i gdyby to przeciw nam coś takiego gwizdnęli to bym był mega wkurwi :face_with_symbols_over_mouth:ny. Totalna żenada dziś ze strony sędziów. Te te dwa faule na Salahu i nawet brak powrotu do tego przed polem karnym czy ten faul na Diogo gdzie wczoraj Saliba za coś takiego dostaje czerwo. Śmieszne. Fani Arsenalu powinni być mega wkurwieni. My też skoro Saliba wczoraj dostał czerwo a dziś bez. Boli i razi brak konsekwentnego sędziowania. Dramat, dramat, dramat! Absolutnie obrzydza to oglądanie premier league.

Wywalone z tym karnym ale czemu ci gamonie nawet w studio viaplay nawet nie zjąknęli się o 6 minucie i ewidentnej czerwonej

1 polubienie

Bo mi się wydaje, że słuszna żółta. Tylko przez pryzmat wczorajszego zajścia jest gadanie o czerwonej, zresztą JAK DLA MNIE Saliba wczoraj też czerwonej nie powinien dostać.

Mister sędzia jest po prostu głąbem,który nie widzi/nie chce oczywistych sytuacji.
Niestety to w PL norma :red_circle: :rage:

On się nawet śmiał, że sędzia karnego gwizdnął bo wiedział że spierd*lił :rofl:

Dla mnie odkąd pamiętam jak gość mija ostatniego obrońcę i zostaje powalony rękoma jest czerwień, ale nie chcę się spierać

W sumie musiał bym to obejrzeć z dziś i ze wczoraj jeszcze raz bo akcje arsenalu widziałem zaraz po przebudzeniu i tak średnio zanotowałem może, ale tak jak ty to opisujesz to pełna zgoda - czerwo, tylko to było na środku boiska to dla mnie raczej żółta… gdzieś bliżej 16 za takie coś bym dawał czerwo, a tak to faul taktyczny i żółta. Dobra wracajmy do meczu bo człowiek zwrok odwróci i już się gubią XDDD Dobra 2:1 XDD

1 polubienie

Tu trzeba strzelić jeszcze bramki, bo ten koleś z gwizdkiem wypaczy wynik kolejnymi bzdurnymi decyzjami.