Masz rację, ale trzeba przyznać że Napoli to też nie ogórki. @ynwa19 ja należę do tych fanów Cesca. Przyglądam się jego karierze i uważam że ma mega papiery. Czas pokaże czy się to spełni, ale na ten moment jego praca w Como jest więcej niż obiecująca
Zielu widzę nieźle się rozbrykał w Interze.
Za wyrzucenie Kalulu w meczu Juve - Inter grożą sędziemu jakieś konsekwencje? Jak można było zachować tak skandaliczną decyzje?
Fiorentina cenne 3 punkty w walce o utrzymanie.
Szkoda byłoby gdyby tak zasłużony klub-ach ten Batigol co to był za grajek
spadł do Serie B
Było brać jego a nie Chiesę.
Zakończył się sezon w Serie A, Inter z kolejnym tytułem (Piotr Zieliński), Roma na podium, a Como w Lidze Mistrzów. Niesamowitą robotę wykonuje tam Fabregas.
Milan w ostatniej kolejne przegrał u siebie z Cagliari i ląduje tylko w Lidze Europy, razem z Juve. Ciekawe, czy Alisson wybierze Turyn, czy jednak zostanie u nas.
Po kompromitacji, Milan zwalnia dyrektora sportowego, dyrektora generalnego, dyrektora technicznego oraz głównego trenera.
Można? Można.
I podobno Iraola jednym z kandydatów, fantastycznie, erotycznie. Oni (FSG) wogóle nie szanują kibiców z LFC.pl.
Wahali się między Amorimem a Slotem ![]()

