Sprawy pozasportowe

Kaczyński to jest straszny dziad. Zobaczcie sobie jak w 2007 roku się zachowywał. Kompletnie inny człowiek w porównaniu do dzisiaj. Tragedia Smoleńska zryła mu łeb i chyba zaczął wierzyć w ten kał produkowany przez Kurskiego w TVP. Typ który się nadaje do psychiatryka przez 8 lat sterował Polską…

1 polubienie

Chociażby przestanie zarzynać samorządy.

30 minut temu w sejmie pan Braun użył takiego samego porównania. Nie jest to język konfederacji? Nie chodzisz od lat na wybory? To powinieneś siedzieć cicho. Albo załóż własną partię, może Twój plan na Polskę będzie lepszy od proponowanych.

No tak, nie chodzisz na wybory, siedź cicho, dobrze Panie Kijoraptor, najmocniej Pana przepraszam, że wygłaszam swojego zdania w wolnym kraju…

Co to jest język konfederacji ? Nie rozumiem. Takie jest moje zdanie od lat, mam gdzieś jakąś Konfederacje, Braumów i Memtzenów. Może akurat w tej kwestii myślimy tak samo, ale jakaś narracja języka Konfederacji? O czym ty piszesz człowieku.

1 polubienie

Dobra, tak na serio. Na pewno jest tu na forum minimum jeden zwolennik PiS. Mam pytanie czy podobało Ci się wbiegnięcie Kaczyńskiego po hymnie na mównice bez żadnego trybu, tylko aby wyzywać Donalda Tuska od niemieckich agentów? Powiedz szczerze

Można mówić i robić co się chce, taka jest demokracja. Jednak kiedy ktoś tylko narzeka, a nie robi za wiele by nie mówić nic by to zmienić, to raczej powinien się uspokoić. Pójść na wybory, stworzyć nową partię polityczną, przedstawić swój program. Narzekać może każdy, ważne by coś w z tym zrobić, a nie narzekać dla samego narzekania.
Język konfederacji to właśnie taki jak pana Brauna, wszystko jest źle, Unia jest zła, dookoła samo zło, czyli tylko narzekać narzekać narzekać …

@kuczq nie wierzę, że ktoś się przyzna do głosowania na nich. Wstydzą się po prostu. Nie dziwne.

3 polubienia

Małe sprostowanie. Moja wypowiedź wcale nie miała na celu po Tobie “cisnąć”, jedynie bazując na podstawie Twoich postów, w ciemno stwierdziłem, że nie głosowałeś, co zresztą potwierdziłeś w swojej wypowiedzi.

Za alternatywny wybór na pewno nie uważam też Tuska, który już miał swój czas, jak było, większość już zapomniała, nieliczna część pamięta nadal.

Otóż to, wybory w tym kraju nie mają większego sensu.

Ja nie oglądam Fame MMA . Sejm to jest to samo. Jakbym miał wybierać polityków za to co mówią i jak wyglądają to wybrałbym …
Ja wybieram za czyny. Mam już swoje lata głosowałem na liberałów w latach 90, jak byłem młody . Póżniej na PO-PIS. Następnie PO i zrozumiałem, że popełniełm błąd. Spróbowałem na PIS. Wiem ,żę nie byl ideali , byle wręcz nieraz żałośni tvp i SSP.Ale nie widzę na Polskiej scenie politycznej czegoś lepsego. Joński ( nie wie kiedy było powstanie Warszawskie, Kierwiński to co w Warszawie się dzieje to cyrk)
Kaczyński jaki jest , każdy widzi skoro jest przekonany ,że Tusk odpowiada za śmierć jego brata to jego sprawa, ale on jest etatysta i ma w sercu Polske.

1 polubienie

Drożyzna, nowe podatki, zakazy i nakazy dotkną każdego obywatela, nie ważne czy opowiada sie po prawej czy lewej stronie, to tak na marginesie.

1 polubienie

Ale bełkot. Kaczor prawdopodobnie oszalał, bo to co wygłasza, nie jest mniej absurdalne, od bredzenia Macierewicza. W sercu to on ma tylko nienawiść do wymyślonych wrogów oraz żądzę władzy za wszelką cenę. Albo jest agentem Putina, choć to pewnie teoria spiskowa.

3 polubienia

Czy ma w sercu polskę to bym nie powiedział, Jarek jest po prostu chory na obsesje władzy za wszelką cenę, całą kariere polityczną po 2010 zbudowal na smoleńsku i śmierci brata. Człowiek bez żadnych zahamowań, czy moralności, jego ojciec kiedyś przed nim ostrzegał.

3 polubienia

Polskę w sercu? Nie ma scenie niczego lepszego? Pozwolę się co najmniej nie zgodzić. W zasadzie każda inna opcja jest lepsza. Wykończenie inwestycji? Jest. Zamordyzm wobec przedsiębiorców? Jest. Zaniechanie rozwoju infrastruktury? Jest. Utrata jakiegokolwiek znaczenia i autorytetu na arenie międzynarodowej? Jest. Całkowity upadek jakiekolwiek godności, etyki i moralności politycznej? Jest. Całkowity upadek dialogu społecznego i legislacji? Jest. Próby centralizowania państwa i wszelkich państwowych, niezależnych instytucji? Jest. Nikt tak nie pociągnął Polski w dół jak (już) uprzednia władza. Poza tym oni bazują na podstawowych, “pierwotnych” instynktach czyli typowy narodowy socjalizm - zamknięcie się na innych, wszędzie wrogowie, ale rozdajmy pieniądze to będziemy wygrywać.
Natomiast jeżeli sobie życzysz, z chęcią każdy punkt rozwinę :slight_smile:

1 polubienie

Kaczyński otoczył się Macierewiczami i sam odleciał w teorie spiskowe. Ciężko stwierdzić czy on wierzy, że Tusk jest opłacany przez Niemców czy mówi to tylko w celach propagandowych. Można Tuska nielubić, ale trzeba przyznać, że starzeje się lepiej niż Kaczyński…

Czy starzeje sie lepiej to ocenimy za 4 lata, jak będzie oddawał władze

Ale Kaczyński o gorszym sorcie już mówił kilka lat temu. Można powiedzieć, że dostosował poziom swoich wypowiedzi do elektoratu. Nie lubię Tuska, ale trzeba mu oddać, że to wielki polityk z ogromnymi wpływami w UE. Kilka klas wyżej od Jareczka

XD czyli to Kaczyński stał się ofiarą propagandy, którą sam rozpoczął? Wąż zjadł swój własny ogon, a Hitler nie wiedział o holokauście

Wielki polityk i mówca ale działający dla obcych interesów. Z resztą jak Morawiecki.

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Tyle razy kłamał, że przestał odróżniać propagandę partyjną od rzeczywistości. Było już kilka takich przypadków. Adolf też pod koniec wojny był odklejony od realiów.

1 polubienie

Sory, ale nie da się czytać tego TVNowskiego bullshitu. Daleko mi do PiS, ale jak czytam takie komentarze, to aż mam ochotę na nich zagłosować.

Mówisz o kupowaniu zagranicznych rafinerii przez Orlen, wchodzeniu Polski na rynek Czeski czy nawet Niemiecki i rozpychanie się w regionie kosztem Niemców?

Kto chce zbudować CPK a kto chce go zamknąć?
Kto zrobił przekop mierzei a kto był przeciw? (ale byśmy sobie teraz popływali po wybuchu wojny na Ukrainie, gdybyśmy musieli za każdym razem prosić grzecznie Rosję o zgodę, hoho, ależ byśmy pływali)
Kto zbudował tunel w Świnoujściu a kto był przeciw?
Kto zbudował gazoport a kto był przeciw?
Kto zbudował gazociąg z Norwegii, a komu “nie przeszkadzał” Nord Stream?
Nie, nie PO, mimo, ze próbują się doklejać, ze to “za ich czasów podpisano” - rządzili tez 8 lat, trzeba było ku^wa ZBUDOWAĆ!

Do tego w latach 2015-2022

  • 237 km autostrad
  • 1 514 km dróg ekspresowych

Sory, ale argument wybitny inwalida. Nie do obrony. Chyba, że wyskoczysz z jakimiś subiektywnymi emocjami, że “dla ciebie to CPK to niepotrzebna strata kasy, a 1500 km ekspresówek to mało”

W postaci różnych tarczy i dopłat, po których żyją sobie jak pączki w maśle? Zaraz powiesz o rekordach “bankructw” firm pod względem gołej ilosci. Owszem to prawda. Tylko nie zapomnij dodać o zmianach prawnych w procesie upadłości konsumenckiej, które go znacznie uprościły. No i covid i obostrzenia robią swoje - podobnie jest wszędzie gdzie wprowadzano twarde lockdowny i firmy nie wytrzymały przestojów.

Czytałeś światową prasę po inwazji Rosji na Ukrainę? Niemcy to nie jest pępek świata. To, że właśnie Niemcom dupa pęka i oskarżają nas o wszystko co złe o niczym nie świadczy. Polska ma od 2022 r, bardzo dobrą prasę za granicą.

Możesz piątkę przybić z PO. Równe odległości. Ale błędów wśród “swoich” ciężko dostrzec. Mozna tu je^ać i PiS i PO po równo. Dwie strony tej samej monety.

Mam wrażenie, ze wyborcom PiS to nie przeszkadza. oni wręcz tego chcą, wiec to co najwyżej twoja opinia, a nie zarzut. Lekki autorytaryzm? Wpisany w program PiS. Jak to mówią “funkcja, a nie wada”

Na koniec dodam, ze PiS można zarzucić całą masę rzeczy, ale akurat nie te które wymieniłeś. Zgadzam się z upadkiem etyki, moralności itp, chociaż wcale jej przed PiS nie było. Giertych w szeregach PO to dla ciebie “etyka” czy “moralność”? Do tego buta i arogancja śmieci pokroju Czarnka i kilku innym showmenom PiS, którym zwłaszcza w 2 kadencji odwaliło albo słonko w głowę przygrzało.Chu^owo też przeprowadzali legislacyjnie reformy, bardzo nieudolnie. Ale to, że oskarżasz ich o “narodowy socjalizm” świadczy jednie o tobie jako ich przeciwniku, a nie o nich, i o tym że nie masz pojęcia czym ten narodowy socjalizm był…

2 polubienia

Teraz to żeś dowalił do pieca haha

Miała przez rok i to nie dzięki pisiorom tylko dzięki wolontariuszom działającym za grosze.

1 polubienie