Sprawy pozasportowe

Język konfederacji ???

Lepiej będzie, bo gorzej być nie mogło.

Uważałbym z tą tezą, serio.

1 polubienie

Dla fanów skrajnej prawicy będzie gorzej niż było, więc Edum ma racje. Ja na szczęście do tej grupy nie należę :partying_face:

Gdyby realnie chcieli kogoś rozliczyć to nie powoływali by komisji tylko od razu by na grubo wjechała prokuratura. Komisje są po to, bo można nagrywać całą szopke dla gawiedzi. Polska to mafijny kraj.

3 polubienia

Rozliczyli tak jak katastrofę smoleńską która była jedynie tematem wyborczym i powyborczym.

1 polubienie

Podziękuj Ziobro, który uczynił z ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego jedną funkcję pełnioną przez tą samą osobę wbrew Polskiemu prawu. Najwyższy szczebel prokuratory jest już jawnie upolityczniony. Wątpię, że PO zachowa się uczciwie i wróci do starej ustawy.

Tym razem na pewno będą jakieś rozliczenia poprzedników, ale większość będzie nienaruszona. Na pewno zostanie postawiony przed TS Glapiński. To na 100%, bo wszyscy łącznie z Konfederacją mają na to chrapkę, o ile nie umrze w tajemniczych okolicznościach :wink:

Ta sama, która odmawiała wszczynania śledztw przy przewałach PiS, bo dotyczyły PiS? Super pomysł xD Najpierw to tam powinni zrobić porządek z pisowskimi prokuratorami, a dopiero później przerzucić na nią ciężar rozliczania PiS.

Komisje śledcze to zwyczajnie najszybsze rozwiązanie na teraz, poza tym dobrze żeby opinia publiczna zapoznała się z zeznaniami czołowych polityków PiS w tak ważnych sprawach jak pegasus czy wybory kopertowe.

@kuczq Patrząc na to, co wypisujesz, a szczególnie to, że w co drugim poście sam siebie orasz, to chętnie bym tu napisał do jakiej grupy należysz. Ale szkoda bana.

1 polubienie

chętnie byś kogoś obraził, ale się boisz konsekwencji. Nie ma czym się chwalić :partying_face:

Dodam od siebie, że oczywiście nigdy w życiu nie głosowałem na PO lub PiS

W którym momencie napisałem, że się boje? Napisałem, że szkoda bana za obrazę użytkownika Twojego pokroju.

Nie dość, że widzisz, to co chcesz widzieć, i nic poza tym, to sobie jeszcze dopisujesz coś miedzy wierszami.

1 polubienie

Taki komentarz jest już obrazą, ale ja się nie gniewam. Nie ważne co powiesz mnie nie obrazisz :partying_face:

99% ludzi widzi to chce widzieć. Ja akurat się wyłamuję

Tak? Nie widać xd #znaki

A nie można grzecznie napisać do jakiej grupy należą osoby, które są przeciwne PiSowi? Tylko obraźliwe słowa zna konfederacja ? Mówię konfederacja, bo dokładnie taki sam język polityczny używasz.

XD Tak Memtzen to jeszcze większa odklejka niż te dwie partie.

1 polubienie

Czyli bezpartyjny. Bardzo ciekawa opcja, sam sobie . Najwygodniej narzekać na wszystko dookoła i nie zrobić nic, aby to zmienić. Jestem niezmiernie ciekawy na kogo głosowałeś.

Jasne, że nie głosował na nikogo, najłatwiej cisnąć po każdym, nie proponując żadnego alternatywnego wyboru.

Kaczyński swoim “wystąpieniem” na koniec udowodnił tylko jedno: jest skończonym DEBILEM

3 polubienia

A co niby zrobi rząd Tuska? Jaki to jest alternatywny wybór? Wy tutaj naprawdę jesteś naiwni. Od X lat wybór w Polsce, to wybór mniejszego zła, dlatego nigdy nie byłem na żadnych wyborach. W tym kraju każda partia szczuję ludzi przeciwko sobie. Teraz będzie Tusk, zrobi kolejne lata nieudolnego rządu, potem znowu wygra PiS, który również zrobi lata nieudolnego rządu i tak w kółko.

Oczywiście możecie mnie tutaj cisnąć, jak np. Player, ale jak dla mnie, to jak wybierać między gównem a kupą, za przeproszeniem.

A najgorsze w tym kraju jest to, że zapewne 3/4 wyborców opozycji głosowali za KO/PSL/Lewicą, tylko dlatego, żeby PiS nie wygrał, a nie przez programy tych partii.