Sprawy pozasportowe

Jesteś pisiorem?

1 polubienie

Przecież to też jest w necie normalnie dostępne i pianie o jakiejś manipulacji to takie pisiorskie pier**lenie za przeproszeniem. Nie jestem za PO ale serio cieszę się, że “was już nie ma”.

2 polubienia

no bo jest typowe dla wszystkich wyznawców pisu, oni mówią jednym językiem - nie wiem to jakies szkolenia są? Mój kumpel używa dokladnie takiego samego języka ciągle. No i głowny motyw- propoganda TVN i koniec dyskusji. Wszystko co jest przeciwko Pis to jest złe, bo tylko oni robią dobrze i bronią naszego kraju ( szkoda tylko, że skłócili nas ze wszystkimi dookola, nawet Orban coś tam blokuje w Uni, co akurat dla nas byłoby korzystne- nie chcialo mi się doczytąć, więc nie podam szczegółow). Oni mogą wyzywać, ale jak ich sie wyzywa to brak szacunku.
Nie wiem czy będzie lepiej czy gorzej, nie uwazam Tuska za zbawiciela narodu, ale napewno Jarka uwazam za szkodnika. Może jakby go nie było to i mógłby zostać pis. Czas pokaże jak będzie. Ale ten lament po porażce jest wręcz śmieszny.

2 polubienia

Jacek Kurski nie żyje? :fearful:

2 polubienia

Polacy nie mają dobrych polityków. Ludzie chcą spokojnie żyć i się rozwijać w oparciu o swoje prywatne cele i ambicje, a przychodzą ci tumany w garniturach i decydują co możesz, a czego nie i ile możesz zarabiać.

Szkoda, że Polak nie rozumie tego, że to naród jest suwerenem, a tumany z wiejskiej są tylko ich reprezentantami. A jeśli twój pełnomocnik robi na przekór twoim interesom i ci bardziej szkodzi niż pomaga, wydaje twoje pieniądze, rządzi twoim życiem oznacza to, że to on tobą rządzi a nie ty nim.

Jarek nie dorasta swojemu zmarłemu bratu do pięt. Można było Pana Lecha nie lubić ale miał klasę i rozsądek którego brak u Jarosława.

1 polubienie

Lecha dzisiaj ludzie nie lubią przez Jarosława, który zrobił z niego bóstwo. Wstrętny typ

Fajne political fiction. Już reportaże Cenckiewicza stoją półkę wyżej

Lech Kaczyński był wyśmiewany i hejtowany przed Smoleńskiem a nie przez wyczyny Jarosława w sejmie po 2015 roku, i to na skalę wręcz wcześniej niespotykaną. Takie chamstwo charakteryzowało i dalej charakteryzuje posłów jedynej słusznej partii. Widać to było ostatnio jak jakiś prostak goryl coś tam próbował wyrywać w sejmie czy tam się z kimś przepychac. Oto cała pamięć wyborców platformy. Powodzonka w nowej rzeczywistości ekoterroryzmu (tańszej zielonej energii xD) i tak dalej

1 polubienie

Sytuację idealnie wczoraj podsumował Braun: Tusk za Morawieckiego to jak dżumę zastąpić cholerą. Nic dodać, nic ująć.

3 polubienia

Nawet na forum, można szybko wychwycić kto już ma głowę przeoraną przez pisowską narrację. Na każdą krytykę PIS’u zaraz jest opowieść o tvnie i platformie. Każdy kto nie zgadza się z Jarosławem, głosował na Platformę i jest wrogiem narodu. I to jest dramat tej całej sytuacji, bo alternatywą dla tego eksperymentu socjologicznego jest na ten moment wyłącznie zlepek prawie całej opozycji, bez spójnej i wyraźnej wizji.

Zastanawia mnie tylko jedno, jak można oczekiwać od ludzi refleksji nt. poprzednich rządów Platformy, jednocześnie głosując po tych 8 latach na PIS. To jest już wyraz jakiegoś kompletnego odklejenia od rzeczywistości.

1 polubienie

No i to właśnie jest to. Ktoś nie jest za partią słońca za imperium kaczanu to od razu wyborca PO z krótką pamięcią i powodzenie w ekoterroryzie/euro kołchozie huehuehue!!!111!!!11!!1!!

Toż to każdy wie, że w wyborach powinna być dokładnie jedna partia do wyboru.

Już wole ekoterroryzm niż Gierek Bis, żywienie pasożytów z patologii i moje dzieci żyjące w europejskiej Wenezueli.

Ja jestem centrystą i nie jestem zadowolony z powrotu Tuska do władzy. Ale to niż ta pożal się Boże pseudo prawica.

1 polubienie

Haha. Kolego ty sobie chyba żartujesz. Przecież to utarty schemat we wszystkich europejskich krajach. Nie wygrywa jakieś Centro liberalne , ew. Lewicowe coś to od razu komitety obrony demokracji i inne cuda. Po co więc wybory, dokładnie tak jak pytasz skoro wygrać może tylko jeden bo potem jest placz taki jaki teraz jest w Holandii. Jesteś pewien że wszyscy pobierający świadczenia to są pasozyci? To jak to funkcjonuje w krajach zachodnich? Bo funkcjonuje. Ja wolałbym zapłacić 10k za tonę węgla niż mieć wasza zieloną energię - “bo tak”, bo nikt mi tu nic nie będzie w sposób totalitarny narzucać. I to narracja wyborców PO na każdą ich krytykę ich cudownej partii to była że “jesteś pisowcem” ja tu się nie będę tłumaczył dlaczego nie głosowałem na PiS a dlaczego bym tą partie wolal to wiadomo. Sprawa jest bardzo prosta.

Napisałem, że jestem centrystą więc powinieneś sobie sam odpowiedzieć. Oczywiście, że nie. Ale wszystko ma swoje skrajnie a PiS poszedł drogą kupowania wyborców ich własnymi pieniędzmi. Nie będę się rozpisywał, bo oczywistym jest, że popieram socjal ale nie w takiej skali i nie z takimi grupami celowanymi do których on płynnie w głównej mierze.

polecam cofnąć się do tematu elektryków etc i byś znał moją opinie. Jestem przeciwnikiem uśmiercenia tradycyjnych źródeł energii jednocześnie będąc zwolennikiem rozwijania “naszej” zielonej.

Tak swoją drogą mega dziwne podejście. Coś jakby zapłaciłem all inclusive w hotelu więc żądam tatry w puszcze xD nie do końca dobre porównanie ale przywodzi na myśl podobnego rodzaju butę.

No ładnie to podsumował. Gdyby nie był człowiekiem Kremla to nawet bym go lubił za te teksty

image

Rzeczywiście Braun jest przykładem. Wow. Jego opinie i wypowiedzi są rozważne, mądre, w punkt. Dobrze, że konfederacja stanowi margines.
Różnica między koalicją złożoną z trzech partii o różnych poglądach, a rządem totalitarnym PiSu jest taka, że decyzje i ustawy musi poprzeć większość koalicyjna, która ma różne poglądy, różne pomysły. Nie będzie to już kaprys gościa z kotem, bez rodziny, który żyje tylko zemstą za uj wie co.

3 polubienia

https://twitter.com/DailyMantle3/status/1734262089160491185?t=6Akga2yXHCT_BsUHejhuyw&s=19

Nie nazywaj się Polakiem jeżeli nie brałeś udziału w jedynym słusznym głosowaniu.

1 polubienie

Nie będzie rozdzielenia funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratura generalnego.Tvp też zostaje.
Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu

1 polubienie

A jak chcesz teraz to rozdzielić?

Ale to nie ja mówiłem że będę naprawiał wszystko po Pisie, tylko oni

1 polubienie

A co dokładnie Tusk powiedział? Bo jak czytam:

“Pan prof. Bodnar dostał propozycję objęcia funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, ponieważ nie należy do żadnej partii. Jest niezależny z natury. Wy zlikwidowaliście niezależną prokuraturę. My ją przywracamy. Gwarantem tego, że prokuratura generalna, chociaż w rękach ministra – w związku z waszą ustawą – będzie prokuraturą niezależną, także od partii rządzących, ale będzie działała w sposób szybki tak, gdzie to jest uzasadnione – przekonywał premier Tusk.”

No nie ma innej opcji, żeby obecnie minister sprawiedliwości nie był jednocześnie prokuratorem generalnym. Tusk gdzieś powiedział, że rezygnuje z planów rozdziału funkcji prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości? Bo jeśli nie, to to zwyczajny pisowski spin i naditerpretacja.