Sprawy pozasportowe

Trzeba byłoby zmienić ustawę, więc trochę to musi potrwać. Dobrze, że Bodnara wybrał, a nie nieszczęsnego Giertycha

Najpierw zacząłem się nawet śmiać, ale potem uświadomiłem sobie co muszą czuć dzieci i wnuki ofiar tego prawdziwego, a nie urojonego totalitaryzmu, który mieliśmy w sumie jeszcze wcale nie tak dawno w Polsce. Nie minęło 35 lat. Jedno pokolenie.

Jeżeli ktoś uważa odchodzącą władzę za totalitaryzm, albo nawet pełny autorytaryzm, to po prostu nie ma pojęcia o czym mówi.

Nie ma to jak odwołać totalitarne władze… demokratycznym głosowaniem.

1 polubienie

Opinia na temat Brauna to szybki test na inteligencję. Czlowiek ten stosuje dokładnie tą samą sztuczkę co katolicy księża, czyli bardzo rozbudowane i pozornie bogate słownictwo, za którym kryje się prymitywna treść i średniowieczne poglądy.
Ludziom gorzej wykształconym, czy mniej rozumnym rzeczywiście to imponuje, ale większość się na szczęście na to nie łapie co widać po wynikach wyborów.

3 polubienia

Sorry, ale jeśli komuś ten cham imponuje czymkolwiek, to powinien się nad sobą minimum 10 razy zastanowić lol

https://twitter.com/domi_dlugosz/status/1734600481505173710?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1734600481505173710|twgr^58c9a1497c02600fa7ab6d45dfbc689d6b1cac24|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2Ftag%2Fsejm

Nie wyswietla się Twitt to dopiszę:

Grzegorz Braun odpalił w Sejmie gaśnicę „gasząc” świece zapalone z okazji Chanukki w Sejmie.

Totalitaryzm to system rządów, w którym państwo kontroluje wszystkie dziedziny życia społecznego, dążąc do całkowitego podporządkowania sobie obywateli. Jednostka, stanowiąca niejako własność państwa, zostaje pozbawiona swobody myśli i wolności wyboru.

Ostatnie 8 lat rządów Kaczyńskiego dążyło do tego ustroju. Na szczęście wygrała demokracja zanim ten idiota całkowicie przejął władzę w Polsce. Podporządkował sobie TK, prokuraturę, sąd najwyższy, policję. To czysta droga to podporządkowania sobie ludzi. Powtarzam: na szczęście ponad 11 mln wybrało demokracje.

Hahahaha, sytuacja z przed chwili


Ale ja nie napisałem że to powiedział konkretnie Tusk, tylko platforma

Z dzisiejszych słów Tuska

Swoja droga lewica powinna byc jak najbardziej zadowolona. W koncu propaguja swieckie panstwo i rozdzial religii od panstwa :stuck_out_tongue:

Braun jest przedstawicielem tego stronnictwa w Konfederacji przez ktore to ugrupowanie nigdy nie zdobedzie wiekszej ilosci mandatów. Maja swieze pomysly na gispodarke i nie sa splamieni fatalnymi, szkodliwymi rządami, maja trzezwe podejscie do UE, ale takie jednostki jak Braun czy Korwin ciagna ich w dol. O ile Bosak, Wawer, Bryłka czy Zajaczkowska-Hernik zawsze sa swietnie merytorycznie przygotowani do debat i dzialaja na plus (Mentzen jest strasznie nierówny- przeplata bardzo dobre wystapienia z wrecz fatalnymi) to caly ten trud jest niszczony

2 polubienia

Ogladajcie Brauna i klaskajcie mu.

Na szczęście twoja opinie ma się nijak do rzeczywistości. Jeżeli PiS to totalitaryzm, bo “chcieli i dażyli” to ja jestem mordercą, bo w meczu z Tottenhamem też chciaem zajebać tego sędziego.

Szkoda, że pisząc że “PiS to totalitaryzm”, nie zdajesz sobie sprawy, że plujesz w twarz wszystkim ofiarom PRL i prawdziwych totalitaryzmów.

Ale z czego wynika to, że nie będzie rozdzielenia funkcji ministra sprawiedliwosci i prokuratora generalnego? Co jest podstawą takiego twierdzenia? Bo jesli to co zacytowałem no to sorry, to jest nadinterpretacja.

@roberthum

Ciekawe co by zrobił, gdyby ktoś z lewicy chciałby zdjąć słynny sejmowy krzyż xD

Polecam również obejrzenie wystąpień Brauna po całej akcji (wystarczy kliknąć na nazwisko) xD

https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/transmisje.xsp?unid=95F6BFCE3458320BC1258A7C0069E9C7#

Ty czytasz co piszesz ? A może jesteś kolegą Brauna i równie odklejonym?

A możesz mi pokazać inne kraje w których odwołano totalitarne władze w zwykłym demokratycznym głosowaniu i te władze po 8 latach, grzecznie odpuściły i przestały rządzić?

Jeszcze raz - twoja błędna opinia, ze to był rząd totalitarny, ma się nijak do prawdziwego totalitaryzmu i obraża pamięć wszystkich prześladowanych ofiar tych zbrodniczych systemów.

To przestań łaskawie pisać, że był totalitarny…

Rzekoma “chęć wprowadzenia totalitaryzmu” a jego faktyczne wprowadzenie, to jak życzenie wszystkiego co najgorsze Simonowi Hooperowi podczas meczu w Londynie, a faktycznym zaatakowaniem sędziego.

Potrafisz odróżnić fikcję od rzeczywistości?

Rząd PiS dążył do tego, a nie był totalitarnym. Jest to podstawowa różnica. Jeśli jednostka chce władzy totalnej, czyli tylko on i jego decyzję się liczą, on wszystkim steruje to demokracja jest zagrożona. To, że się mu nie udalo to zasługa 11mln Polaków. Bo kolejne 4 lata ich rządów mogłyby doprowadzić do władzy absolutnej.

Konafa szybko wczytała protokół 3%.

Braun pięknie ośmiesza polski parlamentaryzm i prawo. Prorusek, kumplujący się z byłymi agentami rosyjskimi, robiący rozpierdziel gaśnicą w sejmie i wygadujący bzdury na mównicy, którego praktycznie nie da się trwale usunąć z parlamentu. Parodia państwa

Do czego ty teraz zmierzasz ? Wg mnie PiS był rządem, który zmierzał do władzy absolutnej jednego człowieka. Użyłem słowa był totalitarnym, bo tam nikt nie mógł się sprzeciwić wodzowi, a ty mówisz, że nie był ? O to chodzi ?

Raczej o to, ze raz mowisz, ze PiS byl rzadem totalitarnym a pozniej, ze dazyl do tego by takim sie stac. Zdecyduj się.

Poza tym wiekszosc partii ma zasade wodzowska. W PiSie nikt nie moze sprzeciwic sie Kaczynskiemu, ale w PO tak samo nikt nie moze sprzeciwic sie Tuskowi. W przeciwnym razie kariera polityczna takiego delikwenta w danej partii zostanie mocno zgaszona

1 polubienie

AP News, Washington Post, The Times of Israel już pisze o tej akcji. Brawo Braun xD

1 polubienie

W takim razie użyłeś go niepoprawnie. Dowiedz się co oznacza totalitaryzm, by w przyszłości już nie popełnić tego samego błędu. Mnie razi, zwłaszcza,że mam w rodzinie ofiary tego systemu i skręca mnie gdy ktoś wypisuje, że normalny rząd, jakikolwiek by nie był i jakkolwiek by go nie oceniać politycznie, był albo chciał być “totalitarny”.

3 polubienia