Sprawy pozasportowe

Przeciez wszyscy w Europie głosuja cały czas za lewica a nie prawica więc gdyby było źle to głosowaliby na prawice. Wyjdź z tej banki prawicowej.

I co z tego, że przypływają na pontonach. To tylko środek lokomocji. Zrozum, że przez niska dzietność i to, że na zachodzie standardowa rodzina to 2 osoby plus pies trzeba podejmować radykalne środki w postaci gwałtów na białych kobietach. Poza tym białe kobiety uwielbiają czarnych mężczyzn. Wola ich od białych. A czarny nawet gwałtem spowoduje, że będą mieli dzieci. To koniec białej rasy, ale to wina leży w dzietności. Może to i dobrze. Amerykanie też kiedyś wyochneli Indian z kontynentu. W tym momencie czarni są silniejsi od białych.

Poza tym się zastanawiam kto wam ryje te banie.

Jeżeli jest człowiekiem z zasadami wiernym swoim ideałom to… nic to nie zmieni

Już między wierszami, próbują w to Iran wmieszać. I wisienka na torcie “…Informacje miały doprowadzić do zwiększenia ochrony Trumpa w ostatnich tygodniach…” :laughing: Faktycznie lepiej go pilnowali.

Jako czlowiek mieszkajacy juz 34 lata w Niemczech na temat “przyjezdnych” a szczegolnie tych z okresu ostatnich paru lat wypowiem sie tak: mozna komus zaproponowac i “100” kursow jezykowych,przyblizac kulture kraju w ktorym obecnie sie znajduje ale aby ktos zintegrowal sie z “tutejszymi”,zidentyfikowal z panstwem to potrzeba jednej,fundamentalnej rzeczy TRZEBA SAMEMU CHCIEC!!!
Nie da sie kogos niejako zmusic do integracji,tak to nie dziala.Problem zaczyna sie tam kiedy “gosc” zyje co prawda w Niemczech,Francji itd ale tak naprawde to chce wprowadzac swoje zasady,kulture,religie IGNORUJAC i NIE SZANUJAC regul,kultury,religii panujacych w danych krajach.
Dosc czesto klopotem jest tez kompletnie inna mentalnosc tych nowo przybylych,stosunek do pracy itd

Na koniec napisze tak: znam mnostwo naszych rodakow zyjacych w Deutschland i sa to zarowno czlonkowie “starej emigracji” jak i ci ktorzy zaczeli sie tutaj osiedlac stopniowo po wejsciu Polski do UE i zdecydowana wiekszosc z nich to w pelni zintegrowani w niemieckim spoleczenstwie ludzie.
Pracuja,znaja jezyk,kulture itp a ze na codzien w kontaktach prywatnych czy tez w jakis ruchach obywatelskich sa Polakami a nawet podkreslaja swoja polskosc to nie przeskadza aby ich postrzegac jako grupe,ktora jest dobrze scalona z rodowitymi Niemcami.
Brawo MY i z tego mozemy byc dumni! :smile:

PS wszedzie sa czarne owce i sa oczywiscie takie wsrod Polakow o czym z racji mojej pracy moge sie niestety od czasu do czasu przekonac-to tak na marginesie aby nie bylo za “rozowo” :rofl:

3 polubienia

Raz piszesz, że:

Potem, że:

To jednak nie chcesz, żeby biali wyginęli, czy chcesz skoro jesteś za przemysłowymi ilościami i imgrantów? Położyć się pod tory i czekać na pociąg? Skoro białe kobiety lubią dużych silnych afro, to podobnie dla Azjatek takim dużym silnym macho jest biały człowiek. Wystarczy nazwozić imigrantów z Filipin czy Indonezji, tam chyba nawet religia podobna i problem białych mężczyzn szybko się rozwiąże.
Taka imigracja na pewno pomogłaby w naszym kraju i to na o wiele większym polu niż sama praca i ekonomia z tym związana.

Oczywiście, że jestem za imigracja ludności azjatyckiej do Europy biorąc pod uwagę np. przeludnienie w Chinach. Ale póki co nic takiego miejsca nie ma, ale za to jest napływ czarnej ludności. Chyba, że temu zaprzeczysz.

Ale ja jestem obserwatorem. Wejdź sobie na zalando czy inne sklepy i zobaczysz murzynów z białymi kobietami. Nigdy odwrotnie. Ale w tym w sumie jest nieco prawdy. Białe kobiety uwielbiają czarnych. A ja co niby miałbym z tym zrobić? Mam się przykleić dupa do autostrady? :slight_smile:

No właśnie trend się zmienia i do głosu zaczynają dochodzić ugrupowania prawicowe, pomyślmy dlaczego?

2 polubienia

Skoro ktoś odpowiada za ochronę byłego prezydenta i zabezpieczanie wiecu i robi to na tyle niekompetentnie, że gość z dachu strzela i giną przy tym ludzie to jest to stwierdzenie faktu, że służby zawiodły.

? XD

nie będę nawet traktował tego wpisu poważnie i tłumaczył, że nie tylko murzyni mogą emigrować, ale zastanawiam się, czy to aby na pewno wpis nadający się na forum?

Rozwala mnie to forum - admini się srają za napisanie posta w „nie tym” wątku. Ale pisanie prowokacyjnych tekstów, pełnych nienawiści, nadających się co najwyżej do Choroszczy jest wporzo :grinning:

1 polubienie

Wiedziałem, że wchodząc w ten temat się nie zawiodę i wiedziałem, że napisze to ktoś z lewackich bossów. Typowalem @PyrkaLFC ale jednak nie.

Swoją drogą. Nie spodziewałem się, że jeden z największych komunistów w Europie i na świecie, którym był w latach swoich rządów w roku 2024 okaże się jednym z najmniej radykalnych komunistów i jednym z najbardziej rozsądnych ludzi w nie tylko polskiej, ale również zagranicznej polityce. Parszywych czasów dozyłem.

https://x.com/LeszekMiller/status/1813478938926051629?t=9sMLKIuux7O7tOzeUN4wIA&s=19

O nie… on wrócił

Ledwo po powrocie i już pierwsze co widzę to coś o lewactwie xd doprawdy niesamowite

Swoją drogą już odnosząc się do treści to są pogłoski, że strzelec był wyborcą republikanów, więc średnio widzę powiązanie z “the left”

Druga sprawa jest taka, że niezależnie od poglądów politycznych duża wina jest systemu i dostępu do broni. W jaki sposób ta grafika ma to niby negować? Każdy lepszy głupek może tam sobie zakupić karabin czego skutkiem potem są właśnie takie sytuacje

To niewątpliwie jest główna przyczyna, jednak uważam, że gdyby nie ogólny dostęp do broni to secret service nawet nie miałoby przed kim zabezpieczać Trumpa.

Oczywiscie jest możliwość, że tak czy siak by sobie jakoś załatwił broń, ale uważam że w wielu przypadkach brak powszechnego dostępu sprawiłby, że w ogóle by do nich nie dochodziło

Zawiodła ochrona, która powinna zabezpieczyć dach na którym znalazł się ten morderca. Nie jestem za pozwoleniem akurat, ale to tutaj nie ma nic wspólnego bo jeżeli facet jest na tyle zdolny, aby zabijać ludzi i niemal zabić głównego kandydata na prezydenta to uważam, że dałby rade zdobyć pozwolenie na broń.

To chociaż zaproponuj realne rozwiązanie tego problemu, a nie fantazjujesz o gwałtach na kobietach.

Ogólnie w przyrodzie zawsze istniały zasady, że silniejszy wygrywa. To się tyczy też płci. To, że kobiety są wybredne to nie cecha obecnych kobiet ale instynkt który mają zakodowany od wieków, ale jako istoty słabsze musiały dostosowywać się do mężczyzn i tak świat funkcjonował. Teraz mamy anomalię w przyrodzie, bo kobiety są już całkowicie niezależne i wszystko się powywalało do góry nogami.

Ostatnio nawet w USA przebąkuje się o kryzysie edukacji mężczyzn. Szkoły wyższe zostały opanowane przez kobiety. I jest to problem, bo kobiety mają inne podejście do nauki, są zbyt ułożone, bardziej jednowymiarowe. Postęp w nauce często dokonuje się za sprawą ekscentrycznych osobowości, nierzadko odklejonych od rzeczywistości. A takie cechy bardzo rzadko występują u kobiet.

1 polubienie

Dziwne że nie typowałeś silnego murzyna, to chyba oznacza że robisz postępy

@josif down
Jednak zagalopowałem się z tymi postępami

4 polubienia

Czy on jest teraz z Tobą w pokoju? :slight_smile:

Swobodny dostęp do broni palnej to jedyna gwarancja wolności dla obywateli. Z obywatelem, który ma broń trzeba się liczyć, z rozbrojonym społeczeństwem można robić co się chce. Dlatego cieszę się, że w Polsce też się to zmienia i co raz łatwiej dostać pozwolenie na broń. Sam będę robił.

Reszty wątku nie czytałem, bo nie jestem ani po lewej, ani po prawej stronie.

2 polubienia

Boże co

W jaki sposób się to jakkolwiek wiąże z wolnością

Trzymanie pod ręką gnata to definicja wolności?

Musisz mieć barszo zakrzywioną wizję Ameryki skoro uważasz, że wolny dostęp do broni to jedyna gwarancja wolności

No chyba, że chcesz żyć w kraju gdzie w każdej chwili możesz dostać kulkę, ale hej, przynajmniej mamy gwarancję wolności

Ale to juz jest gdynanie poziom ekspert, bo my nawet nie żyjemy w kraju, w którym grozi nagła dyktatura czy rząd, który będzie trzeba obalać rewolucją. To jest jakaś skrajnie abstrakcyjna i nierealna wizja

A do tego czasu to bron przyniesie jedynie więcej zabójstw, przestępstw i niebezpieczeństwa na drogach. Wystarczająco dużo mamy np kiboli, którzy są w stanie przekopać ludzi za inny szalik. Brakuje im tyle wsadzić w łapy karabiny

Ryzyko schoolshootingu również mi się nie widzi

A schoolshooting obawiam sie, ze ma dużą większe prawdopodobieństwo wystąpienia niż wspomniana wyżej rewolucja, do której broń by się mogła przydać

Tu jak nigdy trochę się z kolegą z logiem punishera w miniaturce zgodzę, bo w razie jakiegoś przewrotu w państwie, albo nagłej dyktatury.
To co zrobi biedny lud, bezbronny. Zaskarży do sądu państwo? A co jak sądy zostaną zlikwidowane itp, itd. W takich najbardziej ekstremalnych wizjach, to jednak ten dostęp do broni jakąś tam wolność większą daje. Jednak każdy kij ma dwa końce.

W USA tak się liczą z obywatelem co posiada broń, że policja może cię zastrzelić w każdej chwili jak psa jeśli ładnie jej nie odłożysz xD

1 polubienie