Sprawy pozasportowe

Nikt nie ma czasu na pierdoły. Wszyscy całymi dniami myślą kogo możemy kupić latem. No i trzeba w końcu zdefiniować kim jest Darwin Nunez.

Zamach jak każdy inny. Ludzi chcących wyeliminować Trumpa jest masa. Ale chyba nie można mieć więcej szczęścia niż on miał. To co zastanawia, to brak reakcji secret service, gdy ludzie z widowni alarmowali o potencjalnym zabójcy. I tym sposobem Trump ma wybory wygrane, no chyba, że ktoś lepiej poceluje.

1 polubienie

Skoro temat “sprawy pozasportowe” został odświeżony, to chciałbym tu zamieścić wypowiedź białego człowieka, którego zdanie ma odzwierciedlenie rzeczywistości, w przeciwieństwie do wypowiedzi w sprawie imigrantów w Europie takich ludzi jak Mbbappe, czy Konate.

Druga sprawa, którą chciałbym się z każdym podzielić to wypowiedź prezydenta Argentyny Javier’a Milei. Chciałbym kiedyś zobaczyć w Polsce kogoś u władzy, kto by wypowiedział się tak trafnie, rozsądnie, składnie i inteligentnie. Bacznie będę się przyglądał sytuacji a Argentynie. Sam osobiście nienawidzę socjalistów, a żyjemy na kontynencie, w którym ten rak się coraz mocniej rozprzestrzenia pod przykrywką demokracji, ekologii, praw człowieka itp.

1 polubienie

Po co miałby fingować zamach i ryzykować życiem kiedy prowadzi w sondażach? Bezsensu

A są gdzieś nagrania to potwierdzające? W stanach za jednego dolara znajdziesz świadków do wszystkiego.

1 polubienie

Oczywiscie że nie. Trump pewnie miał za uchem mini ładunek wybuchwy który delikatnie rozerwał mu ucho aby było widać krew. Sam zamachowiec to kukła z pistoletem na wodę. Przecież to oczywiste że nikt nie sfingował by zamachu gdzie jednym z etapów jest oddanie strzału z mało dokładnej broni na dystatnsie ponad 100 metrów, nonsens. Wyłącz TV włącz myślenie.

3 polubienia

Widzę, że lewackie media już wjechały za mocno.

1 polubienie

Tam jeszcze jedna osoba zginęła i 2 osoby są ciężko ranne, więc kule tam leciały i raczej od tego młodego. Całą sytuacja śmierdzi bardziej z powodu słabego zabezpieczenia i ponoć ludzie zgłaszali, ponoć nawet filmowali tego strzelca przed oddaniem strzałów. Coś czytałem nawet, że jakiś gliniarz do niego wszedł chwilę przed strzelaniem i się wycofał, po tym jak zobaczył wycelowaną w siebie broń. Kij wie ile w tych wszystkich doniesieniach prawdy( co do sytuacji ze strzelcem).

1 polubienie

Chłop co wprost się przyznaje że jedyne na czym mu zależy to sprowokować i rozpętać gównoburzę swoimi debilnymi postami.

1 polubienie

Na necie myślę, że szybko znajdzie się jakieś inne filmiki.

Nie żebym przychylał się do jakiś teorii spiskowych, wrzucam tylko filmik.

Ogólnie to trochę dziwne, że w kraju gdzie takich zamachów już parę było to w dzisiejszych czasach nie obserwują z dronów .

1 polubienie

Imigranci dużo wnoszą do np. Gospodarki krajowej bo pracując płacą podatki i dzięki temu wzrośnie poziom także twojego życia. Poza tym współczesny biały mężczyzna nie jest tak atrakcyjny dla kobiet jak subsuharyjski czarny mężczyzna, który ma znacznie dłuższego peniska niż przeciętny biały Europejczyk. Niestety rasa białych mężczyzn musi upaść. A skoro białe kobiety nie chcą mieć dzieci z białymi mężczyznami to musi ich zastąpić czarny mężczyzna.

Ja jestem za imigrantami w przemysłowych ilościach. Sam oddałem nieważny głos w referendum tak jak moja cała rodzina i z tego co wiem wszyscy znajomi. Nie dajcie się zwieść pisowskiej propagandzie.

1 polubienie

Nędzny, bardzo nędzny trolling i prowokacje, stać Cię na więcej, bo nie wierzę, że ktoś może pisać takie bzdury na poważnie.

5 polubień

Akurat nie widziałem tego filmiku. Nieprawdopodobne, najbardziej elitarne służby w USA, najlepszy wywiad na świecie, niesamowicie szczegółowe zabezpieczenia przy okazji tego typu wydarzeń. A tutaj gość sobie wchodzi z dużym karabinem na odległość 100-150 m od byłego prezydenta i głównego kandydata na zwycięzce, wchodzi sobie na dach, ustawia się, oddaje strzały, wokoło snajperzy, ludzie widzą, filmują, zawiadamiają, służby nie reagują. Panie cuda jak 11 września. Prawda jest taka, że śmierć Trumpa byłaby na rękę większości ludzi którzy pociągają za sznurki, próbowali go wsadzić do więzienia, zdyskredytowac na różne sposoby, nie udało się. Biden myli Irak z Ukrainą, Putina z Zełeńskim, miota, przewraca, Trump bez problemów powinien wygrać,a teraz to już na bank. A ta teoria, że sfingował zamach, żeby poprawić sondaże, to tylko lewackie bezmózgi mogą forsować, tutaj jeśli szukać to raczej w drugą stronę…

2 polubienia

Gdzie się pomyliłem? Myślisz, że gdyby było inaczej to lewica po raz kolejny by wygrała wybory we Francji? Francja, Szwecja czy Niemcy to nadal lepsze miejsce do życia niż Polska czy jakieś tam Węgry. To przecież nie jest tak, że ktoś jeździ po ulicy i strzela do ludzi z karabinu maszynowego. W tych krajach życie toczy się normalnie, a jedyne nienormalne rzeczy dzieją się w głowach prawakow.

W ogóle fakt, że Demokraci wypuszczają do wyborów zwłoki Bidena to tylko świadczy, o tym że

  • nie mają poważnego kandydata
  • rządzi zupełnie kto inny(Obama i jego świta?)
  • żyjemy w ciekawych czasach, gdzie przeciętny Smith potrafi lepiej artykułować zdania niż prezydent USA :stuck_out_tongue:
1 polubienie

Mnie zastanawia sytuacja z wiekowymi kandydatami w USA. Kraj karierowiczów, ludzi młodych ambitnych wyszczekanych i żaden taki nie ma odwagi wybić się w polityce. Sytuacja na świecie musi być bardzo skomplikowana w takim razie.

Ten sam trend występuje we wszystkich liczących się krajach. Niemal wszyscy mają 70+. Putin, Xi, Biden, Modi. Jest rodzynek Macron i on najodważniej sobie poczyna.
Uważam, że jest to niebezpieczna sytuacja i prawdopodobieństwo krwawych rozwiązań politycznych w takim przypadku wzrasta. To ostatni dzwonek, aby zapisać się w kartach historii, a zarazem mniejsza obawa, że kiedyś będą za to rozliczeni. Stary polityk, który w życiu widział już wszystko ma mniej skrupułów.

Tu właśnie pasowałoby wypromować młodego wygadanego playboya i nim sterować.

Słaby troll. Wyjedź za granicę , a zobaczysz jak wygląda normalne życie w tych krajach :rofl::rofl: jak z wypłaty tobie ucieknie 1,5 k euro w podatkach na ludzi którzy dostają datki na dom, dzieciaki itd bimbając sobie z fają do góry na lewych papierach na depresję czy inny sposób żeby normalni ludzie na nich robili

Pogadaj z lokalsami w jakimkolwiek kraju gdzie są imigranci, ale zdziwisz jak szybko stali się (rasistami):rofl::rofl:

Niemcy i Francję śmiało możesz skreślić z tej listy, bo znam opinie z pierwszej ręki.

4 polubienia

Żałosny trolling Obszczanegomurka, ale ktoś niezorientowany w temacie moglby pomyslec, ze to prawda, fakty są miażdzące. Wklejam tylko ciekawsze info o Szwecji, Holandii, Belgii o ktorych zbyt wiele o dziwo sie nie mówi. O tym co sie dzieje we francji i niemczech to juz chyba kazdy slyszal.

1 polubienie

Jedna strona twierdzi, ze to prowokacja dajaca zwyciestwo - sfingowany zamach by pokazac sile Trumpa. Druga strona twierdzi, ze to ustawka Secret Service i obecnego rzadu, ze wiedzieli o wszystkim i celowo dopuscili do zamachu.

Ja tam twierdze, ze ani jedno, ani drugie to nie jest prawda. W USA debili nie brakuje. Swobodny dostep do broni tez służy takim sytuacjom, a zamachow na amerykanskich prezydentow byly juz dziesiatki. W “SS” ktos spieprzyl swoja robote i powinien za to odpowiedziec i tyle imho. Zreszta to nie dziwi - patrzac jakie tarło tam te typiary odpier****, ktore chronily Trumpka juz po strzalach. Jezeli tam maja ludzi, ktorzy nie potrafia obslugiwac kabury to wszystko jest mozliwe.

Trump ma tylu wrogow i tak bardzo polaryzuje spoleczenstwo, ze ten zamach totalnie mnie nie dziwi. Z kolei Biden nie musi sie obawiac zamachow, wszyscy widza, ze sam ledwo stoi na nogach i pewnie zostalo mu malo czasu.

Ps.
Czytajac te posty tutaj to mozna odniesc wrazenie, ze tacy Niemcy czy inni Szwedzi to masowo emigruja do Polski… a nie na odwrot xd

Co do imigruchow u Goebbelsa trzeba spojrzec troche dalej niz czubek wlasnego nosa i prawackie teorie spiskowe. Ich problem z demografia i systemem emerytalnym jest ogromny, tragiczny.

1 polubienie

Trump poniekąd został ofiarą tego czego sam broni, czyli wolnego dostępu do broni. Ciekawi mnie czy ta sytuacja jakoś ruszy jego mózgownice w tym temacie czy uzna, że nia miało to żadnego znaczenia i jedziemy dalej z wolnym dostępem

1 polubienie

500 ataków na 100 000 mieszkańców to niewielka liczba patrzac na wkład jaki dają imigranci. Oczywiście należy dodać, że te 500 przestępstw to nie tylko morderstwa i gwałty, ale też np. kradzież kieszonkowa. Niby w Polsce nie ma kradzieży kieszonkowych? Nie bądź śmieszny.

Powiem tak. Polacy w UK są gruoa, która najwięcej spośród imigrantów się dokłada podatkami do budżetu kraju, a mimo to jesteśmy tam postrzegani jako 5 koło u wozu.

Chlopie przeczytaj do konca, kazdy wskaznik najbardziej uciążliwych przestepstw dla spoleczenstwa, jest w krajach europy zachodniej kilkanascie razy wiekszy niz w Polsce. I nie porównuj imigrantów z Polski, Ukrainy czy krajów azjatyckich ktorym jako jednym z niewielu nacji chce sie (w wiekszosci) pracowac i asymilować w obcej spolecznosci, do inżynierów i lekarzy na pontonach ktorzy setkami tysięcy kolonizują europę. Bez odbioru.