Stefan Bajčetić

Wiadomo do kiedy bedzie niedostępny?

Na przykład w tej chwili jest.

2 polubienia

Na początku października była informacja, że złapał drobny uraz. Biorąc pod uwagę, że Calvin Ramsay przychodził do Liverpoolu z “drobnym urazem”, ktory trwał 3 miesiące, to Stefan wróci pewnie po Nowym Roku :slight_smile:

A tak na poiważnie, to klub nabrał wody w usta i nic nie wiadomo co z młodym

Masakra z tym Stefanem. To jest taki talencik. Oby wrócił.

2 polubienia

Już widać od dawna, że szklany. Nie ma co liczyć na niego.

1 polubienie

Przy kupnie 4 pomocników w lecie, i kto wie może jeszcze ktoś przyjdzie w zimie, to Stefan tutaj sobie nie pogra. Grał w tamtym sezonie bo nie było kim grać, zagrał kilka dobrych spotkań, ale jak nie ma zdrowia to u nas kariery nie zrobi. Obstawiam jakieś wypożyczenie w lecie, a co potem życie przyniesie to czas pokaże.

7dmiu krasnoludków to pisało?

A ty tyle masz do powodzenia ? Umiesz coś więcej napisać niż tylko czepiać się słówek ? Piszę na zwykłym forum, nie jestem redaktorem do jakiejś gazety, każdy normalny człowiek to przeczyta i się nie będzie czepiać, no ale zdarzy się ktoś taki jak Ty, i nie dziwne że zaśmieca później forum.

3 polubienia

Wg mnie bez sensu się czepiać o takie coś. Naprawdę mieści się w normie tekstu pisanego na szybko, zapewne przy użyciu smartfona.
Problem jest dla mnie wtedy, kiedy tekst jest tak nieczytelny, że trzeba się nagłowić, żeby zrozumieć o co w ogóle chodzi :slight_smile:

W tragicznym poprzednim sezonie był jasną gwiazdką na niebie. Widac że talent jest. Niestety obawiam się że to kolejny młodzian któremu ciekawą karierę zatrzyma kontuzja. Harvey Elliott /Joe Gomez vibes.

Zawsze to lepiej niż używanie “słów” które nawet nie istnieją. Siedemdmiu?

9 polubień

Chłopak ma dopiero 19 lat, organizm się rozwija, rośnie. Tutaj medycy już go skreślają, że nic z niego nie będzie. Nie każdy piłkarz w jego wieku musi grać cały sezon Premier League czy innej topowej lidze. Piłkarską jakoś niewątpliwie posiada, a to najważniejsze. Widać było, że złapał też trochę masy mięśniowej, więc na pewno musi minąć trochę czasu, aż to wszystko połączy się w całość. A tego czasu przed nim całe mnóstwo i na pewno będzie z niego jeszcze wiele pociechy.

Nie wierze że po tylu Sturridgach i Keitach w klubie, niektorzy nadal sie nie nauczyli i wierza w tych połamańców.

Najlepsi zawodnicy w klubie w ostatniej dekadzie jak Salah, Van Dijk, Suarez, praktycznie nigdy nie łapali kontuzji miesniowych

2 polubienia

Jeszcze pół biedy jak to są kontuzje w miarę krótkotrwałe, ale Stefana to już nie ma ponad pół roku, nie licząc tego meczu czy dwóch, po których znowu wypadku na długo. Źle to wygląda.

Jaka jest sytuacja z kontuzją u Bajceticia ?

Jeszcze pół roku i może zacznie trenować.

Prawda jest taka, że chłopak miał swoje 5 minut, grał dobrze, bo reszta pomocników grała fatalnie więc się na ich tle wyróżniał. Po przyjściu 4 nowych pomocników, kariery u nas nie zrobi - no chyba że wróci po kontuzji, Klopp da mu szansę i nagle młody Hiszpan zacznie genialnie się prezentować no to może go Jurgen zostawi, a tak to daję mu w lecie opcje wypożyczenia i niech gdzieś indziej pogra bo u nas raczej za dużo minut sobie nie pobiega.

wiadomo coś o nim? Jak go widzicie po powrocie do gry i przyszlej zmianie trenera? Przepadnie czy jego czas jeszcze nadejdzie?

Mi się wydaje, że przepadł już teraz. Chyba, że nowy trener będzie miał zupełnie inny pomysł na grę. W tej chwili za kogo miałby grać, gdyby był dostępny ?

Spokojnie chłopak nie ma nawet 20 lat (dopiero w przyszłym sezonie skończy). W przyszłym sezonie widzałbym jakieś wypożyczenie by mógł odbudować się po kontuzji. Na temat pozycji ciężko się wypowiadać, ze względu na brak wiedzy jak będziemy grali w przyszłym sezonie. W obecnym systemie widziałbym go na lewej ósemce (rola Curtisa), 6 lub w roli Trenta schodzącego do środka z prawej obrony.

3 polubienia


ja nadal mam duza nadzieje na mlodego

12 polubień