Strona/forum i wszystko z tym związane

Witam. Wiem, że forum lubi jak się dużo dzieje, ale mam wrażenie, że niektórzy mocno przesadzają.

To tylko dwa “dzieła”, a znalazłoby się jeszcze więcej kwiatków.