Strona/forum i wszystko z tym związane

Klikasz nick==>jeszcze raz klikasz nick i tam po prawej stronie masz

wiadomość
normalny

rozwijasz opcję ‘normalny’ i możesz zignorować gościa

1 polubienie

Tabela PL na stronie głównej jest nieaktualna, w sensie jest błąd.

Dzięki poprawione. :slight_smile:

1 polubienie

Pytanie do redakcji? Czy zrezygnowaliście z opisywania występów zawodników po meczach? Zazwyczaj był artykuł z ocenami i krótkim opisem ich poczynań, ostatnio nie widzę tego. Pozdrawiam

Tak California. Zrezygnowaliśmy póki co.

Ok. Dzięki za odpowiedź.

Mam problem. Nie moge zalogować się na forum przez przeglądarkę na PC, ponieważ nie jestem zalogowany na stronie LFC.pl. Kiedy chcę się zalogować na stronce wywala mi taki oto komunikat


Ktos miał podobny problem i wie jak temu zaradzić?

Tę weryfikację prowadzi Google i uznaje Cię za bota. Musisz zachowywać się bardziej po ludzku - spróbuj może poklikać po stronach serwisu tak jakbyś czegoś szukał. :slight_smile:

Zapewne odpowiedź na to pytanie padła już na stronie, ale nie zamierzam całego działu dla tej sprawy odkopywać.
Czy jest możliwość, aby zablokować jakiegoś użytkownika?
Chodzi o to, by Jego komentarze były niewidoczne dla mnie.

musisz wejść na profil delikwenta np. przez naciśnięcie jego nazwy użytkownika i po prawej stronie wybrać “zignorowany”

1 polubienie

Dzięki wielkie mordo!

Przypominam, że z The Sun, Indykalia, daveockp i G.Bailey nie wrzucamy na forum informacji od tych jednostek.

Jak wrzucać linki z Twittera by wyświetlało się zdjęcie z tego tweeta?

Czy oprócz ankiety na koniec spotkania kto był najlepszym naszym zawodnikiem, można by było dać jeszcze jedną ( ocena Trenera )?
Powiedzmy w skali od 1-10.

Wystarczy już tego hejtu, bo i tak duży burdel się zrobił na forum. Na stronie to w ogóle gimnazjum przejęło inicjatywę rodem z devilpage albo kanonierzy.

3 polubienia

W tym sezonie to nawet serwery strony działają jak nasi piłkarze grają :stuck_out_tongue:

To akurat była kontrolowana niedostępność :slight_smile:

taka luźna propozycja. Po zjechaniu na dół strony mamy wykaz pucharów zdobytych przez klub i może warto byłoby wprowadzić sezony kiedy dany puchar został zdobyty. Np. po kliknięciu.

a tak przy okazji panie @n_t. Czy na głównej stronie można włączyć sobie ciemny motyw? Bo na forum wygląda to przezajabiście.

2 polubienia

Praktycznie w każdej przeglądarce masz opcje włączenia czarnego motywu na stronach.

1 polubienie

Czy partner naszego serwisu, sklep PodStadionem zawija działalność? Widzę, że zmienił się baner na stronie i coś ostatnio skurczyła się oferta związana z Liverpoolem, a szkoda, bo działają bardzo sprawnie.