Strona/forum i wszystko z tym związane

Jak dobrze Cię rozumiem to tak, mam podobnie, pisałem o tym 30.03.2022 r., generalnie lista pytań z mojego posta w tym temacie z dnia 4.06.2022 r…eh.

Jak zmienić awatar na forum? Szukam, szukam i nie widzę :smiley:

E: dobra ogarnąłem, ustawia się na stronie głównej a nie na forum jakby ktoś kiedyś miał problem :slight_smile:

Mam pytanie odnośnie zmian na forum. Czy jest szansa na jakieś dodatkowe usprawnienia? Czy temat na ten moment jest zamknięty?

Chodzi mi w tym momencie o możliwość blokowania użytkowników “na stałe”, coś ala blokada na Facebooku tj. nie widzisz wpisów innych, ich reakcji, są absolutnie dla ciebie niewidoczni i vice versa. W tym momencie pomimo zablokowania niektórych osób- dalej widzisz ich wpisy, co najwyżej zwinięte. Coś można z tym poradzić?

Przepraszam, że znowu nudzę, ale czy ktoś może się orientuje na jakiej zasadzie działają uprawnienia w wyszukiwarce postów na starym forum? Chciałem sobie poprzeglądać stare wątki i wpisy niektórych użytkowników w kontekście niektórych tematów sprzed lat i niestety wyskakuje mi komunikat o treści “Nie masz uprawnień do używania wyszukiwarki.” Da się to jakoś może załatwić @n_t :)?

Mimi opcji “śledzenie” w danym temacie nie wyświetla mi się niebieska ikona z nowymi postami - nie wszędzie (np. w Premier League jest ok) ale dotyczy to zwłaszcza tematów poświęconych danemu piłkarzowi.

Wchodząc dziś na forum, moje oczy zostały oślepione białym kolorem. Wchodząc w ustawienia, zmieniając schemat na “dark”, zapisując, absolutnie nic się nie dzieje. Czy to jakieś chwilowe problemy techniczne, czy ja robię coś źle?

Ja nie odnotowałem żadnych problemów zarówno na telefonie, jak i na PC.

Na początek warto wyczyścić cache w przeglądarce. Jak nie pomoże, to wrzuć jakieś screeny tego, co dokładnie widzisz. Czy biały kolor pojawia się na wszystkich przeglądarkach, jakich używasz?

1 polubienie

Wyczyściłem cache i niestety nie pomogło. Problem zaczął występować dzisiaj rano na Chrome. Z ciekawości sprawdziłem w Edge i tam wszystko w porządku. Chrome w telefonie również wyświetla forum w ciemnym, poprawnym kolorze. Forum z poziomu Chrome na PC wygląda następująco:

1 polubienie

@Steady spróbuj z takimi ustawieniami:

1 polubienie

Niestety, wciąż lipa. Pozostaje mi korzystać z wersji na telefonie, może stanę się dzięki temu bardziej mobilny :sweat_smile:

Mogę tylko poradzić, żebyś zrezygnował całkowicie z Chrome na rzecz Brave. Chyba to jest ten sam silnik, ale dużo lepiej napisana. Bardzo często na Chrome zdarzały mi się jakies zacięcia, zamulania, zawieszania się, często wykrzaczenia. Odkąd mam Brave, a to już że 2 lata ponad, nigdy nie miałem z nią najmniejszego problemu. Polecam.

1 polubienie

Jak biały motyw jest tylko na Chrome na danym urządzeniu i zakładamy, że nie dotyczy błędnych ustawień motywów forum, to spróbowałbym jeszcze usunąć ciasteczka i wszystkie dane witryny https://discourse.lfc.pl/ i odpalić Chrome ponownie.

Jak nie zadziała, to najlepiej przeinstalować Chrome, bo wygląda to na problem z przeglądarką, niż cokolwiek innego.

Również polecam Brave. W wersji mobilnej świetna przeglądarka. Na PC też dobrze działa, choć mój Windows 11 chyba jej nie lubi. Kilka razy zdarzało mi się, że po aktualizacjach systemu była zwyczajnie odinstalowana.

1 polubienie

Moderacja jeszcze pracuje? 10 minut zajęło mi wykrycie chamskiego trolla, który typowo czeka w jaskini nawet wiele miesięcy, żeby w odpowiednim momencie zacząć gryźć. Od dawna powtarzam, że każdy KloppOUTowiec to troll

2 polubienia

Byc moze dziwne pytanie ale co sie stalo z Kolega po przerwie,ktory bardzo mocno sie tutaj udzielal-jakis ban czy cus?

Z tego co pamiętam to wykończył go brak wiary w mistrzostwo wielu użytkowników i to, że o Bellinghama będzie ciężej niż bardzo ciezko.

Biorąc pod uwagę co się wyprawia w Liverpoolu to pewnie nie ma dzisiaj lekko :smiley:

Siemanko,
Wie ktoś może gdzie się tutaj blokuje widoczność wpisów konkretnego użytkownika?

@down
Dzięki serdeczne :slight_smile:

Klikasz nick==>jeszcze raz klikasz nick i tam po prawej stronie masz

wiadomość
normalny

rozwijasz opcję ‘normalny’ i możesz zignorować gościa

1 polubienie

Tabela PL na stronie głównej jest nieaktualna, w sensie jest błąd.

Dzięki poprawione. :slight_smile:

1 polubienie

Pytanie do redakcji? Czy zrezygnowaliście z opisywania występów zawodników po meczach? Zazwyczaj był artykuł z ocenami i krótkim opisem ich poczynań, ostatnio nie widzę tego. Pozdrawiam