Strona/forum i wszystko z tym związane

Szanowny Kolego! Do mnie nie pisz w takich sprawach :slightly_smiling_face: Na forum rządzą moderatorzy. Mnie interesuje tylko strona glowna. Forum odpalam raz na ruski rok.

Brak czasu i inne priorytety jako naczelnego serwisu.

Pozdrowionka

1 polubienie

Dzięki za odpowiedź :+1::grinning:

a to pachnie mi niestety komuszymi ,cenzorskimi metodami.

Nie przestajesz zaskakiwać na prawdę. Niedawno wyszło, że wspierasz Everton i jesteś ich fanem, teraz piszesz takie coś, gdzie… sam donosisz moderatorom i jesteś zwolennikiem cenzury.

Tak tylko wstawię w ramach przypomnienia Twój niedawny post, zresztą w tym temacie chyba.

2 polubienia

Ja odnośnie wątku “informacje transferowe”, bo nie chce pisać w wątku, gdzie miały być informacje transferowe o tym jak ten wątek powinien wyglądać. Moim zdaniem pomysł bardzo dobry, bo fajnie się czyta same wrzutki od pewniaków tam(jak zresztą kiedyś było na starym forum), ale no nie ma co usuwać tego wątku, bo ktoś tam dopisał jakieś spekulacje- takie wrzutki powinny być usuwane i tyle. Sam wątek, w mojej opinii, powinien zawierać tylko i wyłącznie informacje od pewnych źródeł czyli tier 1, a nie jakieś randomowe wrzutki, takie rzeczy można wpisywać w rozważaniach. Fajnie jakby jakiś moderator poświęcił dosłownie tydzień na uważne śledzenie, co tam się dzieje i później już ludzie się powinni przyzwyczaić.

8 polubień

No dokładnie. Został skasowany, myślałem że ktoś napiszę do mnie, poinformuję jako osobę ktora założyła wątek, ale niestety.

Ale jest stworzony następny (: Don’t worry

Pomyślałbym nad wklejeniem listy tier1-tier5 (aktualnej) i określeniem, że np. poniżej Tier3 nie wklejamy.

4 polubienia

W tej chwili są 3 aktywne wątki o transferach. Robi się niepotrzebne zamieszanie.

Nie mogę przejść obojętnie wobec tego wpisu, mam nadzieję, że moderacja nie odbierze tego za atak tylko za zwykłą polemikę. Ten użytkownik, którego imienia celowo nie będę wymawiał sugeruje, że przeciwny FSG obrzydzali poprzednie transfery. Widzę tutaj dwa problemy, które krótko opiszę.

Pierwszy dotyczy rzekomych wpisów przeciwników FSG. Czy krytycy FSG krytykowali politykę transferową klubu? Tak, to jest nasza główna linia do atakowania Janeksów.
Czy krytycy FSG jakkolwiek obrzydzali transfer zawodnika tekstami typu: dlaczego tak drogo, Bin Laden z 3 ligi arabskiej jest od niego lepszy, zaraz sprzedamy pół składu, żeby go opłacić ? Oczywiście, że nie.

Jest to idealny przykład sofizmatu rozszerzenia. Jest to często stosowany w polityce zabieg, który ma na celu wygranie debaty poprzez obalenie argumentu, który nigdy nie został sformułowany.

Oczywiście w tej wypowiedzi nie mogło zabraknąć podziału na normalnych kibiców i kibiców z obozu anty-FSG co wprost sugeruje, że przeciwnicy FSG nie są normalni. Nawet nie chcę pisać jacy ludzie w przeszłości tworzyli tego typu podziały…

Drugi problem jaki widzę dotyczy już samego użytkownika. Może nie mam wybitnej pamięci, ale nie mam też alzheimera, żeby zapomnieć kto najbardziej szydził z transferu Darwina Nuneza na tym forum. Użytkownik zarzuca nam obrzydzanie transferów a sam to robi od początku sezonu. Już od drugiej kolejki nazywał nowy transfer niewypałem (oczywiście używając znacznie ostrzejszego języka).

Wobec powyższego uważam, że ten użytkownik jest kłamcą tworzącym własną rzeczywistość, hipokrytą ponieważ sam robi co krytykuje i prowokatorem, ponieważ celowo to napisał, żeby sprowokować innych ludzi. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pod radosnym newsem o transferze pisać takie prowokacje. Czy są to podstawy do wykluczenia? Nie wiem. Niech reszta społeczności się wypowie.

2 polubienia

XDDDDDDDDDD

Czy tobie czasem, Wąski, sufit na łeb się nie spadł?

Wy nie macie jakiś spraw życiowych czy innych, którymi warto się zajmować zamiast takim gówno tematem?

4 polubienia

Dosłownie jak dzieci w piaskownicy… :wink:

A Radbug tylko czeka aż ktoś go nakarmi odpowiedzią na lekko prowokacyjny komentarz. I tak to się kręci. :melting_face:

Ja ze swojej strony polecam (każdemu choć raz) zrobić sobie ze 3-miesięczną przerwę od forum (teraz akurat jest niezły moment, bo sezon się skończył), zająć się trochę bardziej tym, co się dzieje w życiu osobistym… i naprawdę zupełnie inaczej później patrzy się na to w jakiego typu pisanie postów chce się inwestować swój (cenny) czas.

Peace.

3 polubienia

nie, nie mamy

Ale ja mu nie odpowiedziałem na prowokację. Od wielu tygodni ignoruję jego zaczepki, dzisiaj zrobiłem wyjątek. W swoim wpisie wskazałem jak ten osobnik celowo prowokuje innych posuwając się do kłamstw i manipulacji. Co wy z tą wiedzą zrobicie to nie moja sprawa.

Każdy ma prawo spędzać czas jak chce, a nikomu nic do tego :wink: poza tym wątpię, żeby to użytkownicy siedzieli parę godzin dziennie, czekając by odpowiedzieć takiemu Radbugowi. Typ dawno powinien być zbanowany za choćby prowokowanie kłótni, jak nieszkodliwy Ynwa dostał za to bana. Jakoś seby, mrozki i lucasse bany podostawali. Zresztą jak w końcu klub zrobi parę transferów po stagnacji, to zobaczycie jak będzie szalał, zresztą sam to zapowiedział;)

Ja tam uważam, że bany powinny być rozdawane za jedynie jakieś wywiska i agresję. Jak ma ktoś jakieś omamy i lubi sobie pofantazjować to niech sobie piszę. Przecież można zwyczajnie olać gościa :smiley: Poza tym nadaje jakiegoś kolorytu przynajmniej :smiley:

@Fanlive94 a to juz pytanie do kolegi moderatora :smiley:

No oki, to dlaczego ynwa dostał bana za to samo, co wyprawia radbug, a radbug nie?

4 polubienia

Przeciez Radbug wspoltworzyl regulamin niektorych dzialow tego forum, co mozna zobaczyc na poczatku poszczegolnych tematow. To myslicie ze bany bedzie teraz dostawal :slight_smile:

4 polubienia

Cóż kuczqu.

Jedynym twoim wyjsciem jest chyba ponowne zalożenie mojego fejkowego konta na jakimś innym serwisie i podszywanie się pode mnie.

Może tym razem kanonierzy? Albo chelsealive?

kuczq

Widzę u ciebie więcej niż 2 problemy, ale tylko z tego żałosnego posta:

  • NIGDZIE nie sugerowałem ani nie wspomniałem słowem o “poprzednich transferach”, już na starcie zaczynasz od kłamstwa i FAŁSZYWEGO oskarżenia, zresztą jak zwykle jestem przyzwyczajony.

A co do mojego postu i jego treści, też oczywiście kłamiesz:

  • czy przeciwnicy FSG narzekają od kilku miesięcy, że nawet jeżeli FSG zrobi transfery to i tak będzie za późno i źle? TAK TO PRAWDA,: “argument” o tym, ze od X lat, od sprowadzenia Thiago nie kupiliśmy ŻADNEGO pomocnika pojawia się z waszej strony średnio co 3 minuty i 42 sekundy (Carvalho i Elliot grają w golfa - żaden z nich w pomocy nigdy u nas nie grał, co nie :slight_smile: )

-czy przeciwnicy FSG narzekali, że FSG za mało wydaje i za tanio? No ba, jedna z głównych linii ataku więc kolejny raz - TAK TO PRAWDA

-czy przeciwnicy FSG spłakali się srogo parę miesięcy temu, po ogłoszeniu rezygnacji przez nasz kluba z kupna Juda Bellinghama? Owszem, TAK TO PRAWDA, plucia i hejtu nie było końca
-czy przeciwnicy FSG wypisują, ze “nawet jesli…” przyjdzie MacAllister to “i tak trzeba kupić jeszcze rgacza xxx oraz yyy oraz aaa oraz bbb minimum”? Oczywiscie, ze TAK TO PRAWDA, wystarczy poczytać komentarze iw pisy na forum

Jedynie “minuty dla Elliotta i Carvalho” były moją fantazją, bo w sumie to macie ich głęboko gdzieś. Cała resza była prawdą. Kuczq znów sobie wesoło kłamie i wprowadza ferment na forum.

Nie dziwie się wam ani trochę. Zbliża się sierpień, zbliża się ewidentnie jedno z naszych najlepszych okienek transferowych. ktoś kto cały rok pluł jadem na władze i je hejtował może się bać wstydu który go czeka ostatniego dnia okienka. Ktoś kto cały rok spokojnie znosił obelgi, kłamstwa na jego temat, podszywanie się pod kogoś na innych stronach i stabilnie twierdził, że bedzie dobrze, a 1 słabszy sezon nie jest tragedia… no cóż, dzisiaj ta osoba szykuje popcorn i bezie się doskonale bawiła przez najbliższe 3 miesiące.

Teraz jedynym waszym ratunkiem jest jakaś próba zbanowania mnie i zamknięcia mi ust, pod jakimkolwiek pozorem.

P.S. No to jednak masz Alzheimera, jeżeli uważasz, że to ja najbardziej szydzę z transferu Nuneza. Teraz się wyjaśniło, dlaczego wstawiasz takie posty jakie wstawiasz. Choroba - wybaczam.

Panie hipokryto - przycisk nie zadziałał?

Panie hipokryto, to transfer Nuneza dobry czy niedobry? Panie hipokryto to za drogi ten transfer Nuneza jak ja to od samego początku twierdziłem, czy nie, ale przecież dla zasady nigdy mi racji nie przyznasz? Panie hipokryto to mówi Pan, że nikt nigdy z antyfanów FSG nie narzekał na transfer MacAllistera i jego cenę? Nie nazywał FSG kretynami? Żodyn? Nigdy? I ja kłamię?

Wybaczmy kuczqowi - alzheimer o którym wspomniał to jednak straszna choroba.

Pozdrawiam - ten którego imienia na forum nie wolno wymawiać.

Owszem, dzięki temu w przeciwieństwie do 95% forum przynajmniej go przeczytałem i potrafię przestrzegać :wink:

Popieram. Sam tak zrobiłem i od 14 maja do dzisiaj dodałem na forum 3 wpisy, można sobie sprawdzić w aktywności użytkownika. Ogólnie to planowałem się dość mało udzielać do przełomu lipca/sierpnia.

Niestety, cóż zrobić, gdy twoi wierni fani jak kuczq, nie dają ci spokoju i co chwile z piskiem wołają, domagając się autografów, atencji i kolejnych wpisów? No nie mam serca im odmówić swojej odpowiedzi, gdy tak ładnie o nią proszą.

Moim zdaniem ogólnie większy dystans się przydaje i nie ma co sobie na siłę do gardeł skakać. Mi też się zdarzało/moze wciaż zdarza czasem za bardzo sie angażować w dyskusje i brac do siebie niektóre rzeczy. Teraz mam wiekszy luz, co pewnie widać, a że złośliwy czasem bywam, cóż taka natura :stuck_out_tongue:

Wiadomo każdy ma jakieś tam swoje zdanie i często się ono różni od innych forumowiczów, tylko warto dyskutować w miare kulturalnie :smiley: To w ogóle pierwsze forum na jakim się coś udzielam więcej i chyba nie ma tragedii u nas pod względem kultury wypowiedzi i ogólnego poziomu jadu :smiley:
Trochę się zrobił podział na obozy FSG vs anty-FSG. Ogólnie sam byłem strasznie anty, teraz jestem po prostu anty. W życiu nie ma czarno-białe, są po prostu odcienie szarości i można się przerzucać argumentami w nieskończoność(szczególnie, że wspólna historia FSG i klubu to już niemal 13 lat).

Ogólnie w końcu wszyscy kibicujemy jednemu klubowi, to w sumie im lepiej drużynie idzie, to teoretycznie mniej powodów do kłótni. Mieliśmy naprawdę słaby sezon, to też sporo się wylało jadu i żalu :smiley:

Życze wszystkim lepszego sezonu :smiley: i mniej powdów do narzekania :slight_smile:

5 polubień

Ale gówno burza i to w każdym wątku przez te same osoby. Inni jakoś potrafią się dogadać albo sobie nie dogryzać.

Ciężko zrozumieć Wam ze ktoś może mieć swoje inne zdanie niż Wasze?

Idźcie sobie z Waszymi problemami na PW i nie zaśmiecajcie forum.

5 polubień

Owszem. Zwłaszcza na początku, po Twoim dołaćzeniu do forum, darliśmy ze sobą koty i miałem do Ciebie pretensje. Ale zyskałeś u mnie sporo szacunku po tym jak faktycznie potrafiłeś odpuścić sobie wątek FSG na długie miesiace po swojej zapowiedzi. Taki kuczq juz z 20 razy zapowiadał, że nie będzie mnie wołał/odpowiadał/nawiazywał do mnie, ogólnie będzie ignorował, ale jak widać jego obsesja na moim punkcie nadal nie wygasła.

Czasem aż przykro się czyta jak ludzie kibicujący temu samemu klubowi wyzywają się niemal od ku*ew. Niektórzy zarzucają mi, ze się wywyższam. nie wiem, może tak jest. Natomiast inwektyw zawsze staram się unikać.

Niestety nie ma tu symetrii. Po słabym sezonie proporcje użytkowników anty vs. pro, są pewnie w stosunku 8:2. Pierwsza strona potrafi po prostu zakrzyczeć i zaspamować drugą i powodowało to już, ze niektórzy “pro FSG” dostawali bany, tylko dlatego, że tak chciało głośne 10 osób na forum, które było przeciw.

I to co mówi @Negrys po raz kolejny ma miejsce:

-5 różnych osób z obozu “anty” zawoła Radbuga, coś mu zarzuci, bo coś im się nie spodobało
-Radbug 5 razy im odpowie
-Radbug spamuje i prowokuje!!!

Zawsze.
Trochę już męczy.

2 polubienia