Strona/forum i wszystko z tym związane

ynwa to jeden z najbardziej niewinnych uzytkowników na forum i również nie rozumiem dlaczego dostał wtedy bana:

“To co organizujemy sie i zbieramy kase na transfery na zrzutka.pl? :joy: “dablju” na pewno potrzebuje jakis nowy jacht czy cus i nie moze tyle wydawac wiec trzeba pomoc bidulkowi a tym samym LFC. No chyba,ze Radbug i poplecznicy maja racje :grimacing: OBY!”

"A ja jestem ciekaw co na to Radbug? i czy gadal juz z “dablju” na temat potrzebnych transferow? "

“Miejscowość manchester(specjalnie małą literą) to siedlisko kurw,złodziei i oszustów!!!”

Zawsze sympatyczny i miły starszy pan, nigdy nie prowokował Radbuga do kłótni. Ban bez powodu, a moderator po raz kolejny do wymiany.:slight_smile:

9 polubień

No dobra, ostatni komentarz przyznaje nadawał się do kasacji (nie widziałem go wczesniej) za przekleństwa i obrażanie, ale reszta zwykłe zaczepki jakich na forum wiele.

Niewinny to był SEB :joy:

Może nie tyle, że trzeba poświęcać dużo czasu na moderację, ale napisałbym, że jest uciążliwe to, że przychodzi codziennie ktoś kolejny i zamiast przeczytać wątek z wyjaśnieniami chce indywidualnej uwagi. Może nawet nie chce uwagi tylko się domaga. Może nawet nie jest to uciążliwe, a bardziej upierdliwe. Roszczeniowość - to jest dobre słowo. :wink:

Dodatkowo wyszło, że jest fanem Evertonu, więc żadnej taryfy ulgowej dla takich.

Wypraszam sobie,ja nikogo nie obrażam ,a co najwyżej obnażam niewiedzę i dyletanctwo, między innymi twoje.

Jak już zgłaszasz, to wszystko.

Poza tym poszukajcie by pisać o lidze arabskiej innego tematu (lub założyć). Jak dla mnie poza poważnymi ligami europejskimi można dyskutować właśnie o takiej arabskiej czy MLS w jednym temacie w dziale z zagranicznymi.
e. jebło mi się, że to nie temat, a informacja o dziale :joy:

Już na sile nie szukaj u mnie, bo to całkiem inna merytoryka.
Poza tym odchodzą piłkarze z Premier League, to może nie męcz buły i nie szukaj dziury w całym.

Ja ogólnie nic nie zgłaszałem i nie przejmuje się takimi docinkami. Moja była bardzo niewinna i pewnie 90% forum by mialo bana, jakby za coś takiego się banowalo.
Nawet nie była bezpośrednia jakbyś nie dostrzegł różnicy.

Ludzie, taka serdeczna prośba - wrzucajcie screeny twittów zamiast suchego linka, bo nie dość, że trzeba przeklikiwać się do nowej karty/okna, to jeszcze - jak ktoś nie śledzi forum w każdej godzinie - często spotyka się po czasie poniższy obrazek, klikając w link:

Niewiele, a znacznie upraszcza użytkowanie forum, gdy krótkie informacje z twittera są od razu widoczne.

11 polubień

A najlepiej screen+link :slight_smile:

5 polubień

Dołączam się do prośby kolegi. :pray: Nie używam Twittera i zawsze przy otwieraniu linków wwala mi się okienko z prośbą o zalogowanie. Niby nic wielkiego, ale trochę uprzykrza życie.

3 polubienia

Kolega - AquerdationLFC od dziś pełni rolę moderatora na naszym forum.

11 polubień

Super wybór.

Powodzenia w moderowaniu.

Z czego widzę kilka postów moich zostało dziś usuniętych.
Czyżby nowy moderator się tak nieładnie bawił?

@AquerdationLFC albo ktoś inny wykorzystuje zamieszenie :smiley: W każdym razie pełno postów poginęło z czego widzę i to takich niegroźnych :stuck_out_tongue:

Nie tylko twoich :wink:. Ostatnio był nabór, pewnie jakaś gorąca głowa :stuck_out_tongue: z czasem się dotrze.

1 polubienie

Nie usunąłem ani jednego postu lub komentarza na forum.

Moja jedyna aktywność to zwrócenie uwagi dwóm osobom w związku z ich wpisami.

Pozdrawiam :wink:

Chociaż rozumiem, że będę musiał znosić przez chwilę łatkę tego złego. :stuck_out_tongue:

@Loku64 przeglądnąłem Twoje usunięte komentarze i to jest trochę spam. Zrobił się głównie w temacie spekulacji: ogromny śmietnik (do czego sam się również przyznaje). Komentarze całkowicie nie na temat, w których nie ma nawet grama spekulacji, dyskusji czy wymieniania opinii na temat graczy.

Popatrzcie teraz na ostatnie komentarze: 3 z nich dotyczą tego- czemu ktoś pisze formułkę znaki na końcu komentarza.

To niesamowicie utrudnia czytanie dla osób, które nie chcą się przebijać przez dziesiątki komentarzy tak naprawdę o niczym. I jasne, te komentarze nie są agresywne, ale są całkowicie poza tematem i one musza znikać, bo trzeba przywrócić tematy do porządku.

Mamy kilka innych „spamerskich” otwartych postów gdzie można niektóre rzeczy poruszać i tam będziemy przenosić dyskusje, a ze spekulacji wyrzucać niepotrzebne treści.

Zostawmy tematy jak luźne dyskusje czy sprawy pozasportowe dla właśnie takich dyskusji, a tematy flagowe trzymajmy w porządku.

5 polubień

A ja mam pytanko.
Jak to jest , że na zagranicznych forach np jak https://theanfieldnoise.com
wklejając link z tweetera, czy innych portali od razu wgrywa nam się część treści plus np filmik.

Struktura forum wygląda na ten sam silnik( czy jak to tam się określa) :joy:.

Dlaczego tutaj po wklejeniu tak się nie dzieje?

Ewentualnie dało by się to jakoś zrobić?

1 polubienie

Proszę nie wrzucać linków od jakichś druidów twitterowych, bo takie posty będą przeze mnie kasowane : indykalia, Josh, lfcaproved, daveock, Ivan i innych tego typu druidów.

1 polubienie

Moim zdaniem lepiej wrzucać takiego LFCApproved, którego informacje praktycznie zawsze się sprawdzają niż takiego Pearce’a.

Rozważania transferowe zamknięte, brawo @josif. Jak w przedszkolu, nie podoba Ci się dyskusja więc zamknąłeś temat :laughing:

Może niech moderację na forum przejmie ktoś bardziej się do tego nadajacy.

Czyści zapewne z dywagacji na temat “murzynów”. Zaraz otworzy :stuck_out_tongue: