Strona/forum i wszystko z tym związane

Teraz mamy to samo tylko na jedno kopyto i całkowitą przeginke w 2 stronę…

@Bubek555 Nikt nikomu nie broni wcielić się w rolę następcy Radbuga, jeśli komuś brakuje kontrastu i nieustępliwości w niekończących się ‘dysputach’ (nie żebym Cię do tego zachęcał).

Trzeba tylko pamiętać, że nie można “zużywać czasu adminów” (rzecz święta :wink: ) tocząc nieustannie swoje wojenki, bądź dawać się w nie bezsensownie wciągać doprowadzając tym samym do toksycznych dyskusji.

Piszę pół żartem, pół serio, bo wyczuwam jakąś rozpacz w Twoim tonie. Niepotrzebnie.

Jest tu wielu użytkowników, którzy piszą z sensem, potrafią kulturalnie rozmawiać, nie wybielają FSG tam, gdzie się nie powinno i potrafią również docenić to, co właściciele zrobili dla klubu do tej pory.

Także życie na forum (będzie) toczy(ć) się dalej, bo żaden użytkownik nigdy nie był i nie będzie forumowym celebrytą od początku do końca.

Sam kiedyś byłem moderatorem na forum LFC i wiem, że jest to poniekąd niewdzięczna praca, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto chce i będzie Cię publicznie rozliczał z Twoich obowiązków i wszystkich podjętych decyzji. Nie dogodzisz każdemu.

Na koniec dodam tylko, że trzeba zrozumieć, że jeśli od dawna była masa skarg na jedną osobę za styl wypowiedzi (nie zawsze uzasadniające bana jest tylko i wyłącznie wyzywanie innych), a wszystko na to wskazuje, to admini chcąc nie chcąc zdecydowali się powiedzieć dość i dać tej osobie odpocząć. Trochę presja tłumu, to fakt, ale obecnie cała społeczność ma czas, aby złapać oddech i przeanalizować, czy istotnie jest lepiej, czy gorzej (np czy jednak brakuje nam większej dawki kontrowersji).

Przyczepić się można jedynie do samej długości i uzasadnienia bana w profilu użytkownika, ale w to już nie będę się zagłębiał. Bo to nie ja będę tu składał Apelację o skrócenie wyroku. :wink:

1 polubienie

Prawdopodobnie zostanie skrócony z tego co pisali, ale szybciej niż koniec wakacji nie wróci. To ten czas na ochłonięcie o którym pisałeś.

Chociaż nie zdziwię się, jeśli albo oleje forum po tym albo wróci z “podwójną siłą” i to zużywanie czasu adminów będzie jeszcze podwojone :joy: co szybko pewnie skończyłoby się kolejnym, prawdopodobnie dłuższym banem.

Tak i to jest tutaj najbardziej wkurwiajace. YNWA tez dostał bana, w zasadzie bez wyjaśnienia, “bo ktoś tak chciał”.

Gdyby takie 2 rzeczy zdarzyły się w rok, albo pół roku, to jeszcze ok, a tutaj to było chyba w 1 miesiąc.
Ich poglądy mnie nie obchodzą. Obchodzi mnie funkcjoinowanie forum i jasne zasady których kazdy powinien się trzymać.

@down: próbujesz prowokować zaczynając taką dyskusję w wątku dotyczącym “forum i strony”? Bo tak odbieram twoje ostatnie zdania.Właśnie o takim pisaniu ja mówię. Okienko trwa 4 dni, a forum już wie, ze do 2 września nikogo nie kupimy…

Dawno na forum nie było tak spokojnie jak obecnie. Nawet powstał wątek pozasportowy gdzie można pisać o polityce i gównoburzy nie ma. Szok i niedowierzanie :smiley:

Szok, że na stronie prawie nikt nie broni FSG prawda? Bez walki oddaliśmy Bellinghama na którego podobno była przygotowana kasa od roku. Nie mamy szans na Gvardiola, Barelle, Caicedo, Rice. Budżet klubu miał wynosić ponad 150 mln, a wychodzi na to, że jest grubo poniżej stówy. Dlaczego nikt nie broni FSG? Nie mam pojęcia :wink:

Radbug robił najgorsze co można robić na tym forum. Masowo cytował wypowiedzi innych z różnych okresów (czasami ponad dwóch lat) i robił to nie podając kontekstu. Z ogromnej czyjejś wypowiedzi wyciągał jedno zdanie i robił na tym narrację. Szczerze już wolę gdy ktoś wyzywa jak @SK21 niż uprawia taką manipulację.

ynwa to jeden z najbardziej niewinnych uzytkowników na forum i również nie rozumiem dlaczego dostał wtedy bana:

“To co organizujemy sie i zbieramy kase na transfery na zrzutka.pl? :joy: “dablju” na pewno potrzebuje jakis nowy jacht czy cus i nie moze tyle wydawac wiec trzeba pomoc bidulkowi a tym samym LFC. No chyba,ze Radbug i poplecznicy maja racje :grimacing: OBY!”

"A ja jestem ciekaw co na to Radbug? i czy gadal juz z “dablju” na temat potrzebnych transferow? "

“Miejscowość manchester(specjalnie małą literą) to siedlisko kurw,złodziei i oszustów!!!”

Zawsze sympatyczny i miły starszy pan, nigdy nie prowokował Radbuga do kłótni. Ban bez powodu, a moderator po raz kolejny do wymiany.:slight_smile:

9 polubień

No dobra, ostatni komentarz przyznaje nadawał się do kasacji (nie widziałem go wczesniej) za przekleństwa i obrażanie, ale reszta zwykłe zaczepki jakich na forum wiele.

Niewinny to był SEB :joy:

Może nie tyle, że trzeba poświęcać dużo czasu na moderację, ale napisałbym, że jest uciążliwe to, że przychodzi codziennie ktoś kolejny i zamiast przeczytać wątek z wyjaśnieniami chce indywidualnej uwagi. Może nawet nie chce uwagi tylko się domaga. Może nawet nie jest to uciążliwe, a bardziej upierdliwe. Roszczeniowość - to jest dobre słowo. :wink:

Dodatkowo wyszło, że jest fanem Evertonu, więc żadnej taryfy ulgowej dla takich.

Wypraszam sobie,ja nikogo nie obrażam ,a co najwyżej obnażam niewiedzę i dyletanctwo, między innymi twoje.

Jak już zgłaszasz, to wszystko.

Poza tym poszukajcie by pisać o lidze arabskiej innego tematu (lub założyć). Jak dla mnie poza poważnymi ligami europejskimi można dyskutować właśnie o takiej arabskiej czy MLS w jednym temacie w dziale z zagranicznymi.
e. jebło mi się, że to nie temat, a informacja o dziale :joy:

Już na sile nie szukaj u mnie, bo to całkiem inna merytoryka.
Poza tym odchodzą piłkarze z Premier League, to może nie męcz buły i nie szukaj dziury w całym.

Ja ogólnie nic nie zgłaszałem i nie przejmuje się takimi docinkami. Moja była bardzo niewinna i pewnie 90% forum by mialo bana, jakby za coś takiego się banowalo.
Nawet nie była bezpośrednia jakbyś nie dostrzegł różnicy.

Ludzie, taka serdeczna prośba - wrzucajcie screeny twittów zamiast suchego linka, bo nie dość, że trzeba przeklikiwać się do nowej karty/okna, to jeszcze - jak ktoś nie śledzi forum w każdej godzinie - często spotyka się po czasie poniższy obrazek, klikając w link:

Niewiele, a znacznie upraszcza użytkowanie forum, gdy krótkie informacje z twittera są od razu widoczne.

11 polubień

A najlepiej screen+link :slight_smile:

5 polubień

Dołączam się do prośby kolegi. :pray: Nie używam Twittera i zawsze przy otwieraniu linków wwala mi się okienko z prośbą o zalogowanie. Niby nic wielkiego, ale trochę uprzykrza życie.

3 polubienia

Kolega - AquerdationLFC od dziś pełni rolę moderatora na naszym forum.

11 polubień

Super wybór.

Powodzenia w moderowaniu.

Z czego widzę kilka postów moich zostało dziś usuniętych.
Czyżby nowy moderator się tak nieładnie bawił?

@AquerdationLFC albo ktoś inny wykorzystuje zamieszenie :smiley: W każdym razie pełno postów poginęło z czego widzę i to takich niegroźnych :stuck_out_tongue:

Nie tylko twoich :wink:. Ostatnio był nabór, pewnie jakaś gorąca głowa :stuck_out_tongue: z czasem się dotrze.

1 polubienie

Nie usunąłem ani jednego postu lub komentarza na forum.

Moja jedyna aktywność to zwrócenie uwagi dwóm osobom w związku z ich wpisami.

Pozdrawiam :wink:

Chociaż rozumiem, że będę musiał znosić przez chwilę łatkę tego złego. :stuck_out_tongue:

@Loku64 przeglądnąłem Twoje usunięte komentarze i to jest trochę spam. Zrobił się głównie w temacie spekulacji: ogromny śmietnik (do czego sam się również przyznaje). Komentarze całkowicie nie na temat, w których nie ma nawet grama spekulacji, dyskusji czy wymieniania opinii na temat graczy.

Popatrzcie teraz na ostatnie komentarze: 3 z nich dotyczą tego- czemu ktoś pisze formułkę znaki na końcu komentarza.

To niesamowicie utrudnia czytanie dla osób, które nie chcą się przebijać przez dziesiątki komentarzy tak naprawdę o niczym. I jasne, te komentarze nie są agresywne, ale są całkowicie poza tematem i one musza znikać, bo trzeba przywrócić tematy do porządku.

Mamy kilka innych „spamerskich” otwartych postów gdzie można niektóre rzeczy poruszać i tam będziemy przenosić dyskusje, a ze spekulacji wyrzucać niepotrzebne treści.

Zostawmy tematy jak luźne dyskusje czy sprawy pozasportowe dla właśnie takich dyskusji, a tematy flagowe trzymajmy w porządku.

5 polubień