Strona/forum i wszystko z tym związane

A ja mam pytanko.
Jak to jest , że na zagranicznych forach np jak https://theanfieldnoise.com
wklejając link z tweetera, czy innych portali od razu wgrywa nam się część treści plus np filmik.

Struktura forum wygląda na ten sam silnik( czy jak to tam się określa) :joy:.

Dlaczego tutaj po wklejeniu tak się nie dzieje?

Ewentualnie dało by się to jakoś zrobić?

1 polubienie

Proszę nie wrzucać linków od jakichś druidów twitterowych, bo takie posty będą przeze mnie kasowane : indykalia, Josh, lfcaproved, daveock, Ivan i innych tego typu druidów.

1 polubienie

Moim zdaniem lepiej wrzucać takiego LFCApproved, którego informacje praktycznie zawsze się sprawdzają niż takiego Pearce’a.

Rozważania transferowe zamknięte, brawo @josif. Jak w przedszkolu, nie podoba Ci się dyskusja więc zamknąłeś temat :laughing:

Może niech moderację na forum przejmie ktoś bardziej się do tego nadajacy.

Czyści zapewne z dywagacji na temat “murzynów”. Zaraz otworzy :stuck_out_tongue:

Żebyś tylko nie zaczął palić bibliotek z tego powodu.:slight_smile:

2 polubienia

A wystarczyło przenieść do spraw pozasportowych, ehh

A dlaczego mialbym?
#znaki

Co do słowa murzyn to kilka osób fajnie to wszystko wyjasniło i sam uważam , że się radzimordka zagalopowała, ale jak już się prawiczki czy inne lewiczki rozkręcają i zaczynają o tęczach transach itd to aż się rzygać chce, dzięki josif, tam niech będzie jednak tylko o transferach.

5 polubień

Poradnik wyodrębniania filmiku z Twittera.

  1. https://twittervideodownloader.com
  2. Kopiujemy link tweeta.
  3. Wklejamy w pobierz.
  4. Film zostanie wyodrębniony.
1 polubienie

Droga Redakcjo!

Dlaczego tłumaczeniem kontrowersyjnych, a dla niektórych wręcz propagandowych, newsów doprowadzacie do zamieszek na stronie? Proszę zbanować tego redaktora @RosolakLFC lub osoby, które nie potrafią zachować kultury w komentarzach pod newsem (sami wybierzcie odpowiednią opcję) - w każdym razie zwracam uwagę, bo Wasza bierność nie powinna być odpowiedzią na takie niczym nie sprowokowane prymitywne zachowania:

L1

L2

Widzę, że ten użytkownik na forum już się za coś doigrał, to teraz na stronie wojuje.

Chodzi o ten artykuł:

Pozdro.

3 polubienia

Smuggler7 dzięki za raport. Kolega właśnie wyjechał na wakacje pod gruszą.

2 polubienia

No, i mamy o jednego redaktora mniej. :wink:

Clashman dołącza do ekipy moderującej forum LFC.pl. Ma ode mnie zielone światło na używanie pistoletu, jak prawdziwy szeryf :slight_smile:

12 polubień

A Radbug, czy zostanie moderatorem, jak wróci z urlopu? :wink:

Widzę letnie transfery nie tylko w Liverpoolu. Redakcja się zbroi, jak na przypływ trolli w przypadku wygrania mistrzostwa. Czyżby to nie miał być tylko sezon przejściowy dla LFC? We’ll see soon enough.

2 polubienia

Trzeci moderator się przyda jak najbardziej, bo jak wróci tutaj Radbug to dwóch może nie dać rady. :slight_smile:

3 polubienia

Dziwny wybór. Z jednej strony nic do niego osobiście nie mam. Jako osoba dosyć często i żywo udzielająca się na forum, Clashman na pewno nadaje tej stronie kolorytu (zresztą to samo bym powiedział o Radbugu, nie wiem po co ten ban był w jego kierunku - to nie był przypadek Seba, czy jeszcze wcześniej: Shelby’ego). Ale szczerze mówiąc sprawia wrażenie osoby, będącej skrajnym przeciwieństwem takiej, która ma tu pilnować porządku. Mam nadzieję Air, że wiesz co robisz.

@Clashman
Pełna zgoda. Na pewno nie można Ci odmówić oleju w głowie, a w dzisiejszych czasach to już naprawdę coś :wink: Także powodzenia!!!

@Raf Już nie rób ze mnie takiego “Prigożyna” :smiley:
“Po owocach ich poznacie” :wink:

A tak na poważnie, pamiętam jak to forum funkcjonowało jeszcze parę lat temu i nie ukrywam, że imponował mi panujący na nim porządek.

Obecny stan rzeczy jest zapewne wynikiem zmieniającej się społeczności forum i jej struktury. Pamiętajmy, że część “starych” użytkowników przestało się aktywnie udzielać (pewnie z braku czasu - sam coś o tym wiem). No i wraz z sukcesami pojawiło się też sporo nowych twarzy, co jest oczywiście świetną informacją, bo m.in. dzięki nim forum żyje :wink:

Nowe osoby, jednak, nie zawsze wiedzą co w jakich tematach pisać. Czasami tworzą też dublujące się wątki i nie mam wątpliwości, że często mogą robić to po prostu nieświadomie. Dlatego myślę, że podstawowym zadaniem moderacji powinno być przypominanie pewnych ustalonych reguł, ale spokojnie… bez wręczonego mi przez @AirCanada “pistoletu” :sweat_smile:
Po prostu, postaram się tylko dołożyć do wspólnego działania swoją cegiełkę :wink:

Co do moich poglądów/przemyśleń, zgodzę się, że często formułuję je dość wyraziście (choć staram się nie przeginać), natomiast obiecuję, że nie będą mieć one wpływu na mój sposób moderowania forum.

Mało kto wie, ale potrafię też bardzo uważanie słuchać i otwierać się na różne punkty widzenia, dlatego myślę, że wszystko będzie ok :slight_smile:

P.S. Jakby komuś ton mojego postu przypominał narrację pojawiającą się w ostatnich tygodniach w przestrzeni publicznej, to od razu uspokajam… Nie planuję startować w najbliższych, październikowych wyborach :wink:

5 polubień

Gratulacje @Clashman ! Dobrze widzieć, że @josif nie będzie już sam zbierał od społeczności wszystkich batów. :smiley: Co za dużo, to niezdrowo. A tak, to się rozłoży na trzy. :wink:

A ten Lucasss co Ci ubliżał na stronie głównej, to pewnie wyrżnął na mordę, jak zobaczył, że jesteś teraz moderatorem.

2 polubienia

Dzięki @Smuggler7 :smiley:
A z tym typkiem, o którym piszesz, to jest w ogóle zabawna sytuacja. Chłopaki go ciągle banują, a on dzisiaj założył już chyba piętnaste konto, żeby mi tylko sypnąć bluzgiem z powodu tego moda :joy:
Z każdą następną rejestracją, dokłada sobie kolejną literkę “s” do nicku. Wiesz, w świecie realnym by go zamknęli w wariatkowie, ale na forum niestety nie mamy takiej możliwości :wink: