Strona/forum i wszystko z tym związane

A może zmienić zasady aktywacji kont? Np dostęp do aktywnego udziału w forum po ‘stażu’ w postaci iluś tam sensownych, kontrolowanych przez moderatorów wpisów?

1 polubienie

@MG75 Dobra myśl. A jakby zrobić coś w rodzaju “buforu anty-trollowego”, żeby użytkownik mógł dodawać komentarze na forum lub stronie, ale dopiero po upływie 24 lub 48 godzin od momentu rejestracji? To by skutecznie powstrzymało niektóre “gorące głowy”, nawet te “anty-liverpoolskie”, które wbijają tu potrollować w czasie meczów :wink:

@josif A to sorki. Nie wiedziałem, szczerze mówiąc :wink:

Takie coś już istnieje.

1 polubienie

Szanowni Panstwo… czy w ramach szacunku do pogladow innych mozecie sciagnac ten post z glownej dotyczacy jakis glupot i politycznego poparcia srodowski lewicowych lbgtqwedgsjskskahshsjenoty- ??? Czy ich obrazy na JH?
Co to ma wspolnego z pilka???
Co?

1 polubienie

Paranoja i bełkot.
Zdjąć artykuł z głównej bo…? Czyje niby poglądy on obraża?

@kirkbyboy Takie tematy jak polityka, religia czy kwestie światopoglądowe zawsze były, są i będą “gorące”, ponieważ ile ludzi, tyle opinii i różnych punktów widzenia.

Ja osobiście uważam, że takich tematów nie powinno się poruszać na forum sportowym, bo one odbiegają od meritum, polaryzując i powodując niepotrzebne kłótnie.

Jednakże w kwestii artykułu “Henderson stracił zaufanie społeczności LGBTQI+” nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ nie dotyczy on kwestii światopoglądowych sensu stricte, a zaangażowania kapitana Liverpoolu, Jordana Hendersona, w obronę społeczności LGBT+. Innymi słowy, gdyby nie sprzeciw środowiska, które Henderson popiera, nie byłoby na stronie głównej w ogóle artykułu na temat LGBT+.

Tak już jest, że czasami kwestie sportowe przenikają się z tematami, które mogą budzić kontrowersje i nic na to nie poradzimy. W tym przypadku, swoje pretensje powinieneś kierować raczej, nie do redakcji, a do Hendersona, za to, że angażuje się w obronę społeczności LGBT+. Redakcja podaje tylko temat, który dotyczy bezpośrednio zawodnika Liverpoolu. Tylko tyle i aż tyle.

3 polubienia

Jest szansa, żeby po wejściu w dany temat, strona automatycznie przeskakiwała do ostatniego przeczytanego posta ? Czasami wchodzę na stronę i szukam jak jeb….y :crazy_face:

3 polubienia

Wow jakie oburzenie. Po pierwsze ma to bezpośredni związek z pilkarzem naszej drużyny, a po drugie nikt cie przecież nie zmusza do otwierania i czytania tego postu

1 polubienie

Interesuje mnie LFC i pilka jaka graja…
Wiele rzeczy dotyczy kazdego pilkarza ale nie do konca mnie intersuja (to nie pudelek).
Pilkarze sraja, spią, maja swoje poglady, wiare, hobby i fobie… ale czy ktos robi wstawke o tym ile razy JH sra a ile razy robi siku?
Co kogo intersuje czy lubia go geje les czy inne jenoty?

Jest taki filmik o baranach co pomimo braku ogrodzenia czekaja przed brama…
Niektorzy widze tak samo nauczyli sie kopiowac i dawac to co sprzedaje sie w innym miejscu…

Zdaje sobie sprawe ze jest moda na zachodzie do promowania dewiacji ale mozemy miec swoj rozum i nie powielac glupot

Mnie bawi, że niektórym serio się wydaje, że to co piłkarz robi w pracy rzeczywiście pokrywa się z tym co sądzi osobiście :slight_smile: Czyli w tej sytuacji śmieszna była naiwna wiara śodowisk lgbt w przekonania Hehe.

2 polubienia

Szczegónie kapitan, który właśnie reprezentuje klub zarówno na boisku, jak i poza nim.

Ktos tam pisal wyzej i do mnie w prywatnej wiadomosci… na temat przekonan etc
Ze jakby ktos na the kop wyglaszal takie poglady anty to by szybko wylecial bo kibice tam sa mega “tolerancyjni”

Mam na to jedna odpowiedz: hahahaahh

Mieszkalem w Liverpoolu 3 lata… siedzialem na kazdej trybunie lacznie z laza VIP
Pracowalem i chodzilem na mecze z angolami…
I jak ktos mi powie ze oni sa tolerancyjni to chyba UK widzial tylko w TV

To co idzie w TV a to co jest w zyciu to 2 rozne swiaty… no ale widze ze niektorzy lubia kreowana rzeczywistość a nie wlasne myslenie

3 polubienia

Czy da się wyciszyć/zignorować moderatora? Kiedy wchodzę na jego profil to nie ma tej opcji.

1 polubienie

Od mniej więcej 2 tygodni strona działa zdecydowanie mniej wydajnie na smartphonie. Coś się pozmieniało?

1 polubienie

U mnie działa bardzo dobrze.

Z tego co widzę, to nie da się wyciszyć moderatora. Poniekąd jest to zrozumiałe, że nie ma takiej opcji.

Niczego takiego nie zaobserwowałem. Zresetowałbym smartfona, wyczyścił cache w przeglądarce, ewentualnie przetestował szybkość na innych przeglądarkach lub przeinstalował aplikację. Jak Ci wolniej chodzi na Internecie domowym (WiFi), może zrestartuj router i zobacz czy nie wymagan żadnej aktualizacji itp.

A może po prostu smartfon się starzeje od Twojego przeglądania ‘Rozważań i spekulacji transferowch’? Nawet najbardziej wydajny sprzęt by osiwiał. :wink:

Też to odczuwam. Strony dłużej się ładują albo musze klikać kilka razy na dane artykuły, aby strona zaczęła kontaktować (reagować). Wydaję mi się, że trochę przeszkadzają w tym wyskakujące reklamy. Ogólnie strona “skacze” bardziej niż zwykle i dłużej się ładuje, jakby takimi “klatkami” co 2-3 sekundy, co bardzo irytuje. Posiadam iPhone 13, więc teoretycznie telefon nie powinien mieć żadnych problemów. Wcześniej nie doświadczałem tak “zmulonej” strony. Problem zauważam też od jakiś dwóch tygodni na smartphonie. Podkreślam też, że siędzie często na 5G.

1 polubienie


Chyba wypadałoby zmienić tytuł tego newsa, bo wprowadza ludzi w błąd. Liverpool nikogo jeszcze nie kupił, a jedynie uzgodnił kwotę transferu.

@Loku64 ale wydźwięk jest taki, że transfer jest już przyklepany co zresztą widać po komentarzach. A portal należy głównie do społeczności, bo to ona go tworzy więc możemy wymagać nawet od szefa szefów :smiley:
Nauczka na przyszłość, że duże newsy o takim wydźwięku powinny być dodawane tylko po oficjalce. Teraz szykuje się meltdown stulecia w wątku o transferach.

1 polubienie

Kupuje to jest czas teraźniejszy czynność niedokończona, do tego sam naczelny pisał, a to jego portal :smiley:

@Cocajunior a że meltdown stulecia, to nawet ciekawie :smiley: coś się dzieje :smiley: widać, że forum żyje :smiley:

Faktycznie. Właśnie to zauważyłem. Pierwszy raz pojawił mi się taki komunikat na forum, na żółtym tle, ze “komentarz jest dodawany” i kółeczko ładowania. Co prawda trwa to 2 sekundy, ale faktycznie coś się musiało zmienić i działa wolniej.

P.S. korzystam na komputerze.