Strona/forum i wszystko z tym związane

Dziś zapewne mamy przeciażenie, gdyż informacje o Caicedo powodują wielkie poruszenie :smiley:

Ponawiam problem ze stroną. Klikam kilkanaście razy na dany post czy link do artykułu i nic. Strona skacze i długo się ładuje “klatkami”. Tylko ja to mam?

1 polubienie

image
myślę, że to może być przyczyną

Nie, nie tylko Ty. Strona padła na krótki czas. Nie wiem, czy forum też, ale już wszystko wróciło do normy. Trudno się dziwić. Pierwszy mecz sezonu, do tego z Chelsea, więc wszyscy wojownicy klawiatury są aktywni i przeciążyli serwer. :wink:

1 polubienie

Strona czasami pada na kilka/kilkanaście minut, pojawia się komunikat ‘error…’.
Może faktycznie za duże obciążenie?

Zauważyłem dzisiaj wieczorem taki oto problem:

Przycisk staje się częściowo widoczny w lewym dolnym rogu ekranu dopiero po tym, jak się wybierze opcję ‘wprowadź kompozytora na pełnym ekranie’ powiększając okno pisanego posta.

Tutaj pokazuję na filmiku o co mi chodzi:

Dopiero jak powiększę stronę w Firefox do 120%, to widzę krawędź przycisku ‘Odpowiedz’.

Hej, pojawił się u mnie nowy problem - przycisk ‘Odpowiedz’ wrócił na swoje miejsce, ale nie działa.

Nie mogę opublikować nowego posta korzystając z przeglądarek Firefox i Chrome (Version 116.0.5845.97, 64-bit). Czy ktoś ma podobnie?

Edit: Okay, okazało się, że przycisk nagle przestał odpowiadać w jednym z wątków. Musiałem odrzucić wersję pisanego posta, przeładować stronę i dodać ‘Odpowiedz’ ponownie. Dziwne, nigdy wcześniej nie było takich problemów z forum.

Czy to jest jakaś ostatnio nowa moda, aby post edytować kilka razy i odpowiadać w jednym kilku osobom na wpisy, które się pojawiają 3-4 wypowiedzi niżej ? Nie wiem jak innym, ale mnie się to bardzo źle czyta, bo jeden post odnosi się do kilku osób piszących później i tak naprawdę nie wiadomo do jakiej wypowiedzi się odnosi.

3 polubienia

no ale jakbys odpisywal kazdemu, to bys musial zrobic 4 wpisy, a potem polowa skasowana za spam. albo co drugi wpis byłby twoj. Mi to by nie przeszkadzało, ale nie wiem czy to przejdzie

1 polubienie

Pół biedy jeżeli edytujesz posta, odpowiadając tej osobie poniżej czy tam przyznając się do błędu który ktoś zauważył w Twojej wypowiedzi.
Ale faktycznie, edytowanie i odpowiadanie 3 - 4 osobom naraz jest mylące i zgubne.

1 polubienie

Logiczne, że odpowiada się POD postem. Zgodnie z chronologią wpisów.

1 polubienie

Ja chciałem ogłosić swoje wycofanie się z aktywnego uczestnictwa na forum.

Będzie mnie więcej na głównej, planuje tworzyć więcej autorskich artykułów, wiec jak ktoś mnie lubi czytać, to będzie miał okazje i to w lepszej odsłonię.
Pracuje właśnie nad jednym artykułem, niedługo się ukaże na głównej :grin:

Wroce na koniec sezonu, aby dać się ukamienować za krytykę Gravenbercha czy tez ze smutkiem przyznam ze sprawdziły się moje przewidywania. Przy okazji zrobie podsumowanko może jakies sezonu. W każdym razie będę kibicował Ryanowi od momentu jak założy czerwona koszulkę i liczył na to, ze w Bayernie to był wypadek przy pracy.
Jeszcze dorzucę moje przewidywania, które potem sobie zweryfikuje/my

  • Top3 liga, co najmniej półfinał LE
  • 20+ bramek Nuneza ( wszystkie rozgrywki,15+liga) Szobo otrze się o double-double, Endo będzie grał dużo i nieraz zaskoczy dobra dyspozycja, Maca będziemy na rękach chcieli nosić.

Pozdrawiam cieplutko :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ajajaj, szkoda bo jesteś jednym z najlepszych rozmówców z którym mi się dyskutuje mimo że w wielu kwestiach się nie zgadzamy.

2 polubienia

Szkoda bo akurat Twoje wpisy czytało się całkiem przyjemnie. Pozdrawiam.

Tak sobie myślę czy nie warto zrobić osobnego tematu ( ANKIETY) i wrzucać tam sondaże stworzone przez użytkowników na wszelakie dziedziny.
Temat bez dyskusji, same ankiety.

Czasami nasze głosowania przepadają w tłoku innych postów, a tak łatwo by było odnaleźć interesujące nas wyniki np.
Jak oceniamy okienko.
Jak oceniamy danych zawodników, trenera itd.

Pytanie raczej do reszty użytkowników. Byłoby to bardziej przejrzyste czy raczej niepotrzebne sianie zamętu w tematach?

Co o tym myślicie?

Ankieta jest raczej wstępem do dyskusji, więc rozsądniej jest ją umieścić w dziale którego dotyczy.

A może Loku chcesz, żeby cię zbanować? Bo to nigdy nie wiadomo. Teraz mówisz, że się wycofujesz, a potem raz wejdziesz na forum i znowu będziesz pisał 24 7… Bo był taki użytkownik grypka i pisał, żeby go zbanować, bo chce skończyć z forum. Może ty jesteś ten sam przypadek. Ja to tylko tak z dobrego serca proponuje.

3 polubienia

Cytując klasyka, proszę do kolejki żeby nikt dwa razy wpier… się znaczy bana nie wyłapał

Wydaje mi się, że najwyżej punktowany na forum komentarz, jest właśnie o tym jak to Loku nie będzie już w jakimś wątku się nigdy wypowiadał :smile:

1 polubienie

Wszyscy jesteśmy wściekli na Var, ale to co się działo wczoraj na tej stronie, to jest jakiś dramat. Nie wiem co to za eksperyment socjologiczny jest uprawiany z Loku i Josifem, ale przez lata funkcjonowania na tej stronie, nie widziałem nigdy czegoś takiego. Tytuł na głównej: „Drukarnia w Londynie”. Moderator strony piszący o drukowaniu w wątku o sędziowaniu? Ta strona ma za dużo redaktorów, którzy mocno przyczyniają się do jej rozwoju, żeby ktoś tu uprawiał jakieś żenujące teorie spiskowe.