Strona/forum i wszystko z tym związane

Przeciez sami sie przyznali, ze wydrukowali z tym spalonym. Wiec o co ci chodzi?

7 polubień

Przepraszam bardzo, ale co to do chuja jest? Od kiedy to jebane gówno zostało wprowadzone? Do kurewskiej nędzy? Ja pierdole.*

*celowo wyżej użyłem wulgarnych słów, by zobaczyć które są cenzurowane, a które przez cenzurę przechodzą i by pokazać pewien absurd tej sytuacji. Nikogo nie chciałem urazić i nie są one kierowane też konkretnie do nikogo.

Panowie moderatorzy i admini, po co wprowadzać coś takiego? Nie rozumiem tej decyzji. Czy my jesteśmy w przedszkolu, gdzie trzeba nam grozić paluszkiem za użycie brzydkiego słowa? Jesteśmy w większości dorosłymi, poważnymi ludźmi, potrafimy samemu wyznaczyć sobie granice i w zasadzie to mało osób na forum nadużywa wulgaryzmów. Dlaczego nie można napisać na przykład po meczu reprezentacji “Jeać PZPN", ale można napisać w losowym wątku “użytkownik XXXXX to skurwysyn”? Blokowanie konkretnych słów jest moim zdaniem kompletnie bez sensu. Co jest lepszego w słowie "J**ć” niż w tym samym słowie ale bez wykropkowania?

Bo opcja forum przewiduje wykluczenie przez moderatora pewnych słów i kiedyś z ciekawości wpisałem losowo wybrane, żeby zobaczyć jak to działa. Ale, żeby to uzupełnić na full to we trzech musielibyśmy siedzieć ze dwa dni, bo przecież każde słowo można odmieniać i każdą odmianę trzeba wpisać osobno.

1 polubienie

No i o to mi właśnie chodzi. jak ktoś chce kogoś obrazić to zawsze znajdzie sposób, albo wykropkuje jedną literkę i wyjdzie na to samo. Blokowanie słów jest komiczne, bo w j.polskim z nasza odmiana trzeba by cały słownik wpisać.

Więc lepszą opcją jest nie blokowanie niczego i karanie doraźne osób, które przesadziły, albo systematycznie takich wulgaryzmów wobec innych nadużywają.

Można też po prostu wpisać rdzenie tych wyrazów, które się powtarzają :smiley: Wydaje mi się, że powinno wyłapać.

Dlaczego temat Nuneza zostal zablokowany?
Dlatego, ze kilku idiotow nie potrafi panowac nad emocjami, a trole i prowokatorzy sa tutaj pielegnowani jak zbawcy to wszyscy normalni forumowicze musza cierpiec? xD

@josif skoro nie chce ci sie wykonywac swojej roboty i wybanowac tych, ktorzy nie potrafia sie dostosowac do zasad to moze pora ustapic stanowiska komus kto sie tym zwyczajnie zajmie jezeli cie to przerasta? Trudno uwierzyc, ze nie znajdzie sie jedna taka osoba.

2 polubienia

Zamykasz temat bo ludzie zaczęli ze sobą dyskutować ?? Korea Północna :joy:

1 polubienie

Sracie żarem o zamknięcie tematu, ale czy Wam samym chciałoby się na bieżąco moderować to szambo w niedzielny wieczór? Można mieć pretensje, jednak trzeba zrozumieć też ludzi po drugiej stronie barykady.

1 polubienie

Ludzie tutaj są chorzy na głowę. Kilka dni temu robią z Nuneza Boga, a dzisiaj chcą go spalić na sztosie. Chorzy ludzie. Niech moderacja działa

1 polubienie

Ale przeciez jak wybanuje kilku na tydzien czy dwa jutro o 9:00 rano czy dzisiaj o 22:00 to nic sie nikomu nie stanie. Karanie wszystkich za to, ze mamy doslownie 3-4 idiotow rzucajacych w siebie i pilkarzy blotem jest dziwne. Siedza tu same stare chlopy po 30 lat, nikomu nic sie nie stanie jak post “zamknij morde debilu” bedzie wisial przez 2h. Nie musi tego robic teraz i w mgnieniu oka. xD Nie rozumiem co to za argument w ogole.

A fakty sa takie, ze typy, ktore wlasnie nakrecaja ta gowno burze nie ponosza zadnych konsekwencj xD I przy kolejnej okazji zrobia to samo bo hehe nic im nie grozi i co najwyzej josif przyjdzie i zamknie temat.

No faktycznie, super metoda. xD

3 polubienia

Dlatego, ze jest to piłkarz, którego można tylko chwalić a nie ganić. A osoby które ośmiela się go skrytykować, są kolektywnie lżone, obrażane i wyzywane od najgorszych.

Pewnie tego nie wiesz tego bo należysz do tej innej grupy.

@Aldor To zależy. Równie dobrze nie każdemu może pasować nazywanie przez ciebie innych użytkowników idiotami. W końcu nikt nikomu nie mierzył poziomu IQ. No w sumie to raz kiedyś zrobił Radbug, ale nie warto do tego wracać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Metoda jak metoda, jeśli celem jest zapobieganie wybiciu szamba, to cel osiągnięty.

Osobiście też bym paru porywczych zbanował dla spokoju, ale gdybym miał to zrobić jutro o 9:00 i przebijać się przez 100 postów obrzucania się gównem, to najzwyczajniej szkoda czasu. Bawiłem się lata temu w moderatorkę i kto raz to robił, ten się w cyrku nie śmieje.

Popieram @josif -a w 100% - też bym zamknął temat Núñeza.

Ja rozumiem pomeczową frustrację i szukanie winnych straty punktów, ale na litość! Nie popadajmy ze skrajności w skrajność!
Czy irytuje Was Núñez swoimi słupkami i poprzeczkami? - Owszem tak i mnie też.
Czy cieszycie się z liczb, które, mimo pudeł, wykręca dla Liverpoolu Núñez? - Przypuszczam, że tak i ja mam podobnie.
Życie nie jest zerojedynkowe i trzeba mieć to uwadze. Jeszcze nie raz będziemy się, zarówno wkurzać na Núñeza, jak i mu dziękować, bo taka jest piłka.

Dzisiejszy mecz też nie zmienia faktu, że Núñez jest, zarówno jednym z najszybszych zawodników Premier League, jak i jednym z najczęściej kreujących sytuacje bramkowe. Co do dzisiejszego meczu, przypomnę, że graliśmy z 17 w tabeli Luton (!), a utrata punktów to tylko i wyłącznie nasza wina (nikogo więcej!). Grając z tak miernym przeciwnikiem, w zwycięstwie nie powinien nam przeszkodzić, ani wiatr, ani murawa, ani sędziowie, ani pudła Núñeza i tyle w temacie. Jakim klubem jest Liverpool, a jakim Luton? - bądźmy poważni i nie róbmy z siebie ofiary w sytuacji, gdy ewidentnie zabrakło nam skuteczności.

1 polubienie

Jak pudła Nuneza mają nie przeszkadzać nam w zwycięstwie?? :joy: no właśnie przez to jego PUDŁO nie wyzwolimy 3 pkt.

Trochę dziwne, że piszesz, że nie powinny nam przeszkadzać pudła Nuneza, a zdanie potem “nie róbmy z siebie ofiary w sytuacji, gdy ewidentnie zabrakło nam skuteczności”.

No tak, zabrakło jej Nunezowi, bo jako jedyny miał dwie klarowne sytuacje w tym meczu xD.

Nie nazywam nikogo bezposrednio idiota, ale skoro musiales az zamknac temat bo nie potrafiles sobie poradzic z postami w nim… to chyba miales do czynienia z idiotami. :upside_down_face:

Zjezdzacie w totalnie niewazne tematy dla tej sprawy czyli to czy Nunez nas skrzywdzil czy nie, albo czy mozna go krytykowac (zjezdzacie bo kazdy chce na ten temat dyskutowac, ale nie moze bo moderator zabronil xD ). Jakis HappyBlancik wyzywa naszych pilkarzy od fawelarzy, pluje na Nuneza i bana nie dostaje wiec tym bardziej konstruktywna krytyka na pewno jest akceptowalna. Na tym temat sie powinien ucinac bo skoro mozna niekonstruktywnie pluc jadem to z pewnoscia nic nikomu nie grozi za zwyczajne komentowanie czy kulturalna ocene sytuacji wg. jego wlasnego widzimisie.

Pytam ponownie - jaki jest powod i dlaczego musza cierpiec normalni userzy, ktorzy chca normalnie sie wypowiadac? @Clashman @josif

Post w tym temacie Clashmana, moderatora (masz ci los) najdobitniej pokazuje, ze jest chec i potrzeba normalnego dyskutowania o Nunezie po tym meczu. Leci z offtopiciem na temat Nuneza pieknie. Niestety nie da sie normalnie pogadac bo ktos zamknal temat zeby ukarac takich userow jak chocby Clashman bo nie chcialo mu sie rozdac kilku blokad. Idea zbiorowego “karania” ludzi, ktorzy nie zrobili nic zlego (chocby mnie), tylko dlatego, ze na forum jest kilka patologicznych jednostek, ktore po kolejnym meczu znowu beda sie zachowywac jak małpy w zoo jest wg. mnie nie fair, a jezeli ktos nie radzi sobie czasowo lub psychicznie z zablokowaniem kilku osob powinien sobie odpuscic moderowanie. Zreszta to najzwyczajniej w swiecie nie dziala.

Moderatorzy nie majacy czasu, ktorym sie nie chce wykonywac swoich obowiazkow pro bono od zawsze byli chorobą forum. Co gorsza, najczesciej w ich przeswiadczeniu wykonuja oni tytaniczna prace, bez ktorej dane forum momentalnie by upadlo.

1 polubienie

Otworzyłem temat Núñeza

@Edum Odniosę się do tego krótko, bo to faktycznie nie jest odpowiedni wątek do takich rozważań. Nawiązując do Twojego cytatu, jedno nie wyklucza drugiego, chyba, że przy założeniu, że po stronie Liverpoolu grał sam Núñez i nikt poza nim. Tak jak wielu użytkowników już zauważyło, robienie kozła ofiarnego każdorazowo z tego samego zawodnika zakrawa o lekką obsesję, a to już niestety wykracza poza zdrową dyskusję na forum, tym bardziej, że często jest ona podszyta wyzwiskami.

@Aldor Nie ze wszystkim, co napisałeś, się zgadzam, ale pewne punkty jak najbardziej wezmę pod uwagę. Myślę, że nikt z moderatorów nie ma przeświadczenia o wykonywaniu “tytanicznej pracy”, więc to jest raczej Twoje subiektywne odczucie. Moderując forum, staramy się to odpowiednio rozegrać czasowo. Nie ma, jednak, takiego forum, gdzie moderator byłby dostępny 24 godziny na dobę, bo jest to niewykonalne. Każdy ma też swoją pracę i swoje zajętości, więc nie zawsze da się zareagować w tym samym momencie. Co nie zmienia faktu, że staramy się wszyscy działać w ten sposób, żeby w miarę możliwości przez większość czasu być “na posterunku”.

Ja tylko dodam, że Happyblancik niedawno dołączył do grupy, który jest ignorowana przez minimum 5 osób, bo taki raport przyszedł na skrzynkę.

6 polubień

(post usunięty przez autora)