Strona/forum i wszystko z tym związane

System zgłaszania komentarzy adminowi byłby dobrym pomysłem. Można dodać też przyczynę zgłoszenia komentarza takie jak: spam, fake news, obraźliwy komentarz albo troll oraz wprowadzić automatyczne ukrywanie komentarza od pewnej ilości zgłoszeń z możliwością rozwinięcia.
Dobrym pomysłem byłby też limit ilości komentarzy pod artykułami w określonym czasie, bo pamiętam jak niedawno jakiś kibic Arsenalu napisał prawie dwadzieścia komentarzy pod jednym w 15 minut.

4 polubienia

Chyba faktycznie będzie trzeba coś takiego wprowadzić.

Miałem mieć na swoim koncie Randyy bana do końca sezonu tymczasem po próbie logowania dalej mam blokadę konta stąd moje pytanie czy blokada zostanie zdjęta

przeciez sezon konczy sie 30 czerwca :smiley:

1 polubienie

1 polubienie

Taka prawda. Radzimordek i Kuczq to najbardziej toksyczne osoby z tego forum. Nie potrafią dyskutować i zaakceptować że ktoś ma odmienne poglądy tylko od razu się wściekają, próbują manipulować, donoszą do moderacji etc.

Doszło do takiego absurdu, że w tym temacie Nuneza nie dało się nawet wstawić jakiegoś mema na rozładowanie atmosfery, bo post był kasowany po 15 minutach (ofc po wcześniejszym zgłoszeniu przez któraś konfiturę).

4 polubienia

Nie mam w zwyczaju poruszania kwestii indywidualnych publicznie, ponieważ zawsze w jednostkowych przypadkach używam do tego priv. Sam, jednak, wywołałeś ten temat, więc się do niego odniosę. Nie jest prawdą to co napisałeś. Na tym forum dostałeś 2 OSTRZEŻENIA oraz 2 ZAWIESZENIA, że już nie wspomnę o liczbie oflagowanych i usuniętych postów. Biorąc pod uwagę skalę i tak uważam, że nasze podejście jest dość liberalne.

Co do do tematu Darwin Núñez, popieram decyzję @AquerdationLFC o czasowym zamknięciu tego wątku, bo to co się tam dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Forum, jak wiadomo, ma służyć wymianie opinii i polemice, ale tam niestety ten etap został już dawno przekroczony i przerodził się we wzajemne bluzgi i epitety, a na to nigdy nie było i nie będzie tutaj zgody.

Darwin Núñez nie jest piłkarzem jednowymiarowym w ocenie, którego można wrzucić do worka pt. “zły” lub “dobry”. Jego liczby zarówno bronią (bramki i asysty), jak i ganią (liczba zmarnowanych sytuacji, liczba spalonych i wrażenie chaotycznej gry). Stąd też, dopóki nie wskoczy on na “niepodważalny” poziom, to zawsze będzie miał tutaj, zarówno zwolenników, jak i przeciwników. I kończąc ten wątek, jesteście bardzo naiwni, jeśli Wam się wydaje, że tym forumowym “odbijaniem piłeczki” jego przeciwnicy przekonają do swoich racji zwolenników, a jego zwolennicy przekonają do swoich racji przeciwników. To się po prostu NIE WYDARZY, więc proponuję odpuścić i naprawdę dać sobie na wstrzymanie, zwłaszcza w tym sezonie ogórkowym.

To tyle z mojej strony. Życzę wszystkim spokoju.

6 polubień

38 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Prawda jest taka, ze po wywaleniu josifa, który był już w pewnym momencie arcyksięciem forumowej żenady (co skutecznie kontynuuje w komentarzach na samej stronie, bo ma chyba bana), naprawdę ciężko jest przyczepić się do pracy moderacji. Oczywiście, działa to z tymi banami trochę jak z pozytywną oceną sędziego. Zawsze ten, na którego niekorzyść był wydany wyrok, powie że był niesprawiedliwy. W zasadzie to nawet głupio mi, że oceniając po samych komentarzach, pisałem, że dziwny ruch wykonało szefostwo z przyznaniem moderacji Clashmanowi (nie żebym uważał moje zdanie za szczególnie istotne), a okazał się jednym z lepszych moderatorów w ostatnich latach.

4 polubienia

josif to był właśnie jeden z najgorszych wyborów na moderatora i dziwię się, że ktoś wpadł na pomysł dania mu takich poważnych obowiązków. Wielu ludzi odeszło przez niego z forum przez jego żenujące wpisy albo nie wróciło po banach, które były dawane za najgorsze głupoty typu wulgaryzmy. Co prawda nie robił burdelu w tematach innych niż ‘sprawy pozasportowe’ ale przez niego ten temat praktycznie przejął forum. Dobrze, że tamten temat umarł praktycznie i na forum wróciła normalność. Jedynie kuczq chce to zachwiać teraz.

ale to ty mnie zaczepiasz

A próbowaliście ludzie zalogować się do normalnego życia? Internet to nie wszystko. Jest po sezonie, dajcie też odpocząć sobie.

5 polubień

Bardzo poważne obowiązki, niczym prezydent Internetu a użytkownicy którzy opuścili forum pewnie i sformatowali Windowsa, żeby tychże mrocznych dni panowania Josifa nie pamiętać!

Ale on akurat pozwalał się rozwijać kontom typu fabianmrozek albo abes, więc to nie jest tak do końca, że gość ogarniał to forum. Ludzie go prosili o bana dla nich, a on specjalnie to przedłużał.

Rozwinął to się kaczek i radził, forumowi konfidenci i płaczki, przez których jest tyle roboty

Chłopaki możecie przestać płakać? Moderator też człowiek, nie będzie cały dzień usuwał waszego bełkotu.

1 polubienie

Ale to Ty dzwonisz kaczka

Tego radzimordki to w sumie nie jest taki zły. Kuczq to jest prowokator i jeden z najwiekszych farmazoniarzy na tym forum. Powtarzam to cały czas, że gość powinien być jedną nogą na banicji przynajmniej na jakiś czas.

1 polubienie

A później donosi i płacze w prywatnych wiadomościach, potwierdzone info

1 polubienie

@AquerdationLFC a za co w sumie josifa zbanował naczelnik. Bo to troche beka z niego [z josifa]