Strona/forum i wszystko z tym związane

Ale co Ci przeszkadza, że ktoś chce podyskutować o danym meczu wcześniej? Jak Ci się nie podoba to możesz nie czytać - nie ma obowiązku (chyba) czytania wszystkiego co jest napisane na forum. Ludzie dajcie innym żyć jak chcą!

1 polubienie

Tematy meczowe pojawiają się w dyskusji w różnych momentach, czasami na bieżąco komentowane są 2-3 mecze Liverpoolu, więc może faktycznie warto byłoby jasno określić zasady zakładania nowych tematów meczowych. Wg mnie wyznacznikiem może być założenie tematu na najbliższy mecz w danych rozgrywkach, bo np. nie musimy czekać do 24 lutego, aby dyskutować o finale Carabao.

Wracając do meczu z Interem który założyłem - jest to najbliższy mecz LM, Inter przed spotkaniem z nami ma akurat kilka ważnych meczów we Włoszech (był Milan, teraz Roma i Napoli) więc nic dziwnego, że taki post został założony.

2 polubienia

Napisem w komentarzu na który odpowiadasz, dlaczego to mi przeszkadza. Przeczytaj dokładniej zanim odpowiesz.

@MG75

Też tak pomyślałem, że tym mogłeś się właśnie kierować.Też spoko system. Chociaż przez to ze założyłeś już teraz ten temat, byłem przekonany, że dziś albo jutro gramy w Lidze Mistrzów.

Admini - brawo. BRAWO! Człowiek zadaje pytania i czeka naiwniak kilka dni na odpowiedź - oczywiście jej nie otrzymuje. Dobrze chyba @Szpieg napisał - admini nie muszą tłumaczyć się ze swoich kroków.

No brawo. Keep it good work!

Co ty od szpiega chcesz odpowiedz ? :grinning::grinning::grinning::grinning: to jest minister cenzury on nie ma czasu na takich jak ty czy ja 🥲

Nic. Po prostu cytuję.

Po raz trzeci…
Chciałem zapytać jak to zrobić, że pomimo tego, że mam zignorowanych kilku użytkowników tego forum, jeżeli oni napiszą coś w temacie, to pojawia mi się ikona nowego, nieprzeczytanego posta. Da sie temu zaradzić?

Możliwe odpowiedzi:
A) Tak, da się
B) Nie da się
C) Mamy Cię w dupie
D) Nie rozumiemy pytania

Z tego co kojarzę, opcja ignorowania w taki sposób o jakim mówisz uaktywnia się dopiero po uzyskaniu „poziomu wtajemniczenia na forum/rangi” nie wiem jak to nazwać. Teraz pokazuje Ci się pewnie tylko opcja „wyciszenie” a powinna być jeszcze „ignorowanie”. U mnie wygląda to tak:


Jeśli nie w tym tkwi problem, to nie mam pojęcia o co chodzi, pewnie jakiś problem od strony technicznej.

Mam tak samo, po prostu jak ktoś zignorowany napisze posta, to wyświetla mi się ikona nowego posta nieprzeczytanego w temacie, który śledzę. Jak ktoś cytuje wypowiedź zignorowanego, to wtedy wyświetlają mi się trzy kropki i to jest w porządku. Tylko denerwuje mnie to co powyższe, a od dwóch tygodni żaden z moderatorów nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie - a udzielali się od tego czasu, choćby w tym temacie. Nie mówię, że muszą od razu za 5 minut odpowiadać ale 14 dni to chyba trochę przesada.

Spróbuj najpierw zignorować na określony okres czasu, a potem wciśnij opcję wyciszenie.

@dzemek jak jesteś na liście ignorowanych użytkowników u administracji, to wiadomo, że Ci nie odpowiadają (jak coś, to nie wiesz tego ode mnie :shushing_face: ).

Poza tym dostać jakąkolwiek odpowiedź na zadane pytanie, to będzie napisane to w takim stylu, jakby szlachta wyświadczała plebsowi przysługę, bo w ogóle odpowiada (lub nie daj Boże się tłumaczy!) podczas gdy tak naprawdę nie musi. :man_facepalming: (nie dotyczy kolegi @n_t, który od początku nowego forum był mega pomocny)

W związku z tym obstawiam, że niestety C.

Masz jeszcze opcję E, którą polecam - nie ignorować nikogo, to będziesz miał mniej problemów i pytań bez odpowiedzi. :stuck_out_tongue:

A tak serio, to zajrzyj sobie tutaj:
Discourse.org - Ability to ignore a user.

Niestety, nie znalazłem tam żadnej informacji o tym (nie żebym czytał cały wątek), że można deaktywować powiadomienie o nowych postach napisanych przez użytkowników, których ignorujesz, więc będziesz musiał jakoś z tym żyć.

1) Jeśli temat jest założony przez ignorowanego użytkownika, to post tego użytkownika jest ukryty.
2) Jeśli w temacie są odpowiedzi ignorowanego użytkownika, to są one ukryte.
3) Cytaty ignorowanego użytkownika również są ukryte.
4) Jeśli ignorowany użytkownik odpowiada w czasie rzeczywistym, to również nie będziesz tego widział.
5) Jeśli nie widzisz mojej odpowiedzi, to znaczy, że mnie ignorujesz.

1 polubienie

Wydaje mi się, że ta opcja ignorowania ma taką możliwość, że nie wyświetla Ci treści postu, ale gdybyś się zdecydował i wybaczył koledze to możesz zobaczyć co napisał. Podobnie sytuacja ma się z oflagowaniem posta. Niby jest oflagowany, niewidoczny, ale masz możliwość zobaczenia jego treści jeśli chcesz.

Dziękuję wam za pomoc, wyciszenie nic nie da, bo widzę posty ignorowanych.

Mogę kliknąć “zobacz ukrytą odpowiedz” i wtedy zobaczyc post ignorowanego użytkownika.
Czyli nic z tym nie zrobimy.

Kolejny raz moderator usuwa posty z wątku “Rozważania i Spekulacje Transferowe”, bez żadnego wyjaśnienia, jak to jest że odpowiedzi dla oczywistych trolli jak FabianMrozek czy SEB są bez powodu usuwane, a ci dwaj prowokatorzy(w rzeczywistości jest to pewnie jedna i ta sama osoba) mogą sobie publikować swoje urojenia i dyrdymały do woli? Z każdym kolejnym dniem tolerowania SEB’ów czy innych insiderów od Pedro Neto na forum poziom dyskusji spada, nie dziwie się że tylu użytkowników którzy mieli tu konta od dawna przeszło na twittera.

4 polubienia

Kolego nie wiem czy wiesz, ale to forum ma podstawową zasadę, która mówi, że posty nie mogą bezpośrednio uderzać w drugiego użytkownika. Kolejna zasada forum mówi, że piszesz wtedy jak masz coś konkretnego do powiedzenia, a nie strzelasz jednozdaniowca. Ignorantia iuris nocet - nieznajomość prawa szkodzi. W Twojej gestii jest się dowiedzieć co można, a czego nie można. Twój post brzmiał: “FabianMrozek to kolejne konto Seba, przestańcie mu po prostu odpisywać, on sie żywi atencja”. Twój post nic nie wniósł do dyskusji, dlatego został usunięty. Pominę milczeniem już fakt, że to nie pierwszy taki post usunięty.

1 polubienie

Za to posty Fabiana to istna encyklopedia i kopalnia wiedzy. Niczym nie poparte tezy, wymyślone plotki, nic nie wnoszące do tematu tylko zaśmiecające forum. Nie lubię pewnych postów Grzegorza, ale teraz ma racje. Co takiego robi Seb czy FabianMrozek, że boicie się im dać pouczenie, bana, warna czy co tam można ?? Mają na was kwity czy co ? Ino udupić pozostałych, że się czepiają w/w panów.

5 polubień

Trolling uprawiany przez na szczęście dla mnie ignorowanych gości,już dawno powinien im zapewnić dożywotni ban i to taki,że otwierając nowe konto natychmiast musieliby być kasowani.
Ale to chyba tylko takie moje niespełnione marzenie niestety.

Jeszcze niedawno sam z Grześkiem dyskutowałem “na noże”, ale teraz pełna z nim zgoda. Jak nie za ogólne bycie trollem, to SEB po tym co pokazał dziś w wątku o Ukrainie, gdzie zniechęcał ludzi do pomocy Ukraińcom “bo Polacy też są biedni” powinien natychmiast stąd wylecieć.

To nie tylko troll, ale po prostu prowokator i obrzydliwy człowiek

1 polubienie

No dobra mój post moze i nie wniósł nic do dyskusji, przyzaje że sam czasem napisze coś głupiego na forum, no ale na litość boską przecież SEB to oczywisty prowokator i zresztą z tego co pamiętam to sam się kiedyś to tego przyznał. Tolerowanie takich użytkowników prowadzi tylko do chlewu na forum i siania dezinformacji, a powtarzanie przez tego użytkownika rosyjskiej propagandy w wątku o wojnie na ukrainie to już jest przekroczenie pewnych granic

Użytkownik kuczq pisze posty nic nie wnoszące do dyskusji, nie wiadomo na czym się opierające, do czego odnoszące, jednozdaniowe, bez ładu i składu, polskich znaków i są kasowane? Nie. Więc coś mi tu nie pasuje i nie każdy jest traktowany równo. A swój post zawsze można poprawić jak zdarzy się jakaś literówka czy słownik zmieni słowo.
Ale nie wiem po co napisałem tutaj post, skoro żaden z moderatorów, adminów mi nie odpowie jak na moje poprzednie pytanie.