Strona/forum i wszystko z tym związane

Nikogo nie zniechęcałem przestań rozprowadzać kłamstwa. Sam pomagam, zachęcam po prostu również do pomocy polskim dzieciom chorym na nowotwory.

Pozdrawiam

Gratulacje dla Wszystkich w to zamieszanych :slight_smile: Odkładając na bok sympatie i antypatie w kontekście ulubionego portalu informacyjnego, jest to niewątpliwie pewnego rodzaju awans.

Ucieszył mnie ten drobny, znajomo wyglądający Ptaszek, kiedy bezwiednie przewijałem z góry na dół.

6 polubień

Pomimo ustawienia w danym temacie opcji “Śledzenie”, nie pojawiają mi się te niebieskie ikony z nowymi postami - dotyczy to np. tematu Byli piłkarze Liverpoolu czy Liga Mistrzów. Przy temacie Premier League wszystko jest ok. Jakiś szerszy problem z forum czy tylko mnie dotyka?

Z innej beczki. Zalogowałem się pierwszy raz na nowej stronie, dane dot. mojego konta zostały jakby zresetowane. Każdy tak ma? xD

Co masz na myśli ? Gwiazdki, cytaty i avatary?

Każdy.
Konto na nowym forum używa zewnętrznych danych do logowania (tych ze strony głównej). Nie została przeprowadzona migracja jakichkolwiek danych ze starego forum.

@n_t a ja z kolei zastanawiam się o co chodzi w innej sprawie - dwa razy widziałem, że mój post został przez kogoś polubiony i po najechaniu myszką na avatar użytkownika pojawia się ‘’(nieznany/usunięty użytkownik)’’ - screenshot poniżej.

Czy to znaczy, że dany użytkownik ukrywa swoją tożsamość (a jeśli tak, to w jaki sposób?), czy też został usunięty za polubienie mojej wypowiedzi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chyba jakiś tajemniczy wielbiciel :slight_smile:
O, a obok jestem ja :+1:

No, i masz szczęście, że Ciebie jeszcze nie usunęli! :wink:

Do Szanownej Administracji!

Usuncie w terminarzu ten mecz z Aston Villa bo znowu beda pytania typu: “dlaczego gramy z nimi juz po zakonczeniu ligi”? jak to bylo w przypadku spotkania z “memnited”.

Po prostu w ogole narazie nic na ten temat nie zamieszczjcie az do momentu ustalenia konkretnej daty :grinning:

Brawo Wy👍
Miło wiedzieć,że słuchacie głosu ludu :joy:
Boże! to zabrzmiało jak hasło z epoki dawno oraz słusznie minionej.

Kolejne pytanie, (ponownie?) bez odpowiedzi. Wchodzę na forum, mam nieprzeczytane posty, niebieskie ikony z cyfrą przy danym temacie, czytam temat, znika to. Po ponownym wejściu na forum znowu mam niebieskie ikony z cyfrą, wchodzę na temat, a to post lub posty które już czytałem. Kiedyś tego nie było. Ktoś coś wie?

Kolega @fabianmrozek został zbanowany na miesiąc.

Powód: Konto zawieszone z powodu wrzucania fejkowych informacji; prób wywołania kłótni w temacie.

11 polubień

Czy ktoś może ma problem ze zmianą avatara na forum?
Próbowałem już na różnych przeglądarkach i nic się nie zmienia.

1 polubienie

Avatar na forum jest ten sam, co na stronie. Zmienia się go tutaj.

Ja dokładnie wiem, gdzie się go zmienia, natomiast funkcja u mnie nie działa. Czy to z repozytorium, co kiedyś mogłem zrobić, czy wklejając link.

Mam ten sam problem co @Beol. Próbowałem właśnie przedwczoraj na podanej przez Ciebie stronie i nic, choć pojawia się wiadomość “Zmiana awataru udana”…
Teraz jeszcze kombinowałem tak, że otwierałem obrazek z repozytorium w nowej karcie i próbowałem wkleić link ale też nie działa. Jest wtedy informacja “Zmiana awataru nieudana” “Nieprawidłowy rozmiar obrazka. Maksymalna szerokość oraz wysokość to 200px”. W przypadku obrazka z sieci to samo. Nie wiem, trzeba może się wylogować ze wszystkich urządzeń czy jak?

@PHILIPS-182, @Beol
Dzięki za zgłoszenie błędu, coś poszło nie tak podczas ostatniej aktualizacji strony. Naprawione.

2 polubienia

SZANOWNA ADMINISTRACJO! :grinning:

To bedzie taki nietypowy,powazny/niepowazny (sami ocencie) post.
Wstawie sie w nim za Kolega kuczq aka Flymf
I nie chodzi tutaj o zasadnosc jego bana,bo na tego w pelni zasluzyl swoim spamowaniem,ale o drobne skrocenie kary.A dlaczego?
Otoz ten uzytkownik jest nam absolutnie niezbedny do tego aby LFC zostal mistrzem Anglii.
Nam potrzebne sa te jego “czary” przed meczem kiedy pisze,ze zremisujemy badz przegramy a tu bec! jemu na zlosc …wygrywamy :rofl:
Bez jego narzekania ta misja sie nie powiedzie!

Takze goraco prosze o odblokowanie mu mozliwosci pisania na forum tak od 15:00 w niedziele-jeszcze zdazy cos “nabazgrac” pesymistycznego przed starciem z Evertonem.

Z poszanowaniem ynwa19 :grin:

2 polubienia

Znowu chyba Ci się jakaś klepka odkleiła.

1 polubienie