Strona/forum i wszystko z tym związane

Widżę, że ostatnimy czasy to nie tylko Thiago w formie :sweat_smile:

Czy jest możliwość wprowadzenia ciemnego motywu dla strony głównej? Bo w nocy od tego białego można oślepnąć.

Tak mnie zastanawia, dlaczego na stronie głównej, jak się przewija na sam dol, gdzie jest nasza gablotka z pucharami, dlaczego tam nie ma superpucharu Anglii? Tej takiej tarczy brakuje w wykazie

@FanLFC25 Wzorujemy się na klubie: https://d3j2s6hdd6a7rg.cloudfront.net/v2/uploads/media/default/0002/09/thumb_108252_default_news_size_5.jpeg

1 polubienie

Przy okazji odznak, które użytkownicy otrzymują, poprawcie proszę poniższe:
image
image
image
Jeśli chodzi o ilość odwiedzin witryny w ciągu kolejno 10, 100 i 365 dni, to wkradł się w opis błąd językowy. Powinno być “Odwiedzono” zamiast “Odwiedziono”, jako nawiązanie do odwiedzin na stronie, a nie odwiedzenia kogoś od czegoś.
Dla przykładu:

  1. Odwiedziono FabianaMrozka od pomysłu pisania w temacie spekulacji.
  2. Odwiedzono po raz tysięczny witrynę LFC.pl tego dnia.

Dzięki z góry!

1 polubienie

Mam pytanie do adminów/moderatorów/redaktorów czy jakże was inaczej określić.

Czy będzie jakiś większy post/artykuł podsumowujący poszczególnych naszych chłopaków? Chętnie spojrzałby na jakąś zbiorczą ocenę.

Noi druga kwestia czemu zniknęły oceny pomeczowe? Zbyt dużo czasu to zajmowało, czy jakis inny problem?

Poprawione, dzięki za czujność.

1 polubienie
  1. Będzie
  2. W sumie sam nie wiem :slight_smile:

Dziwnie cytować samego siebie ale ponownie mam ten sam problem (nomen omen na który nikt nie znalazł recepty). Rozważania i spekulacje transferowe, tematy dotyczące danego piłkarza. Wiem o nowych postach jedynie po tym, ile minut temu zostały napisane.

Jeszcze taka mała uwaga odnośnie do strony głównej i komentarzy tam dodawanych. Przez pomyłkę dodałem komentarz jako odpowiedź do czyjegoś posta zamiast do artykułu. Jedyną opcją jest poprawa komentarza w ciągu 180 sekund od opublikowania i choć chciałem usunąć i dodać w prawidłowy sposób, nie było takiej możliwości. Cały czas miałem komunikat, że zmieniłem zbyt wiele znaków w porównaniu do poprzedniej wersji posta. Zatem wydaje mi się, że albo zmieniamy limit znaków do korekcji, albo dodajemy opcję usunięcia posta oprócz możliwości jego zmiany.

3 polubienia

Zdecydowanie brakuje opcji przy rejestracji na stronie, żeby nowe konta mogły dodawać komentarze po 24 jak nie 48h od założenia konta.
Teraz na stronie istny zlot gimbów ze stron fanowskich srealu

4 polubienia

Zdecydowanie brakuje opcji przy rejestracji na stronie, żeby nowe konta mogły dodawać komentarze po 24 jak nie 48h od założenia konta.

bardzo mocno popieram to rozwiązanie. 48h to minimum.

2 polubienia

Dobra sugestia, dodane.

2 polubienia

Futbol na świecie → drużyny narodowe, wątek jest stworzony, jeden post i zamknięty. Nie ogarniam
A chciałem napisać coś niecoś na temat meczu Belgia - Holandia

Nie ma wątku stworzonego. A ten o którym mówisz, to wątek opisujący cały dział, dlatego ma być zamknięty. Stwórz nowy temat i po kłopocie.

Kolejna rzecz, czytam dany temat, w temacie “Rozważania i spekulacje transferowe” dochodzi codziennie do 50 postów. Odwiedzam po przeczytaniu tego kolejny raz forum, informuje mnie, że mam np. 20 nieprzeczytanych postów, z czego może 2, 3 sa nowe których nie czytałem. I tak w prawie każdym temacie.

Moderator usuwa post nie podając powodu usunięcia, który był związany w danym tematem. Za to pierdoły wypisywane przez abesa ciągną się w nieskończoność i nic z tym nie jest robione. Ten gość musi mieć jakieś papiery na administrację, że wszystko mu uchodzi płazem. Moderator (zapewne cały czas ten sam) dostał możliwość usuwania postów, ale nadal gówno wie o tej robocie.

2 polubienia

A czy jest gdzieś jakaś aktualna lista moderatorów naszego jeszcze lubianego forum?

Rozumiem, że można się mylić, upierać przy swoim zdaniu ale SEB, abes czy jakie tam jeszcze ma konta (Czemu dwa? Czy to zgodne z regulaminem?) uparcie twierdzi, ze Sterling to wychowanek.

Ale po co ja się produkuję, poza tym i tak mi z moderatorów nikt nie odpowie, jak zwykle. Tyle razy już zadawalem tu pytania, ponawiałem i macie mnie w dupie, nawet nie odpiszecie, że nie wiecie jak to zrobić, że np. jest błąd na forum i tyle. I nie tłumaczcie się brakiem czasu, dziećmi, szkołą, pracą itp. bo na forum bywacie, udzielacie się w innych tematach, piszecie posty, nieraz bardzo długie ale wysłuchać kogoś to już problem.

1 polubienie

Nie będę nikogo banował tylko dlatego, że Tobie nie odpowiada retoryka i narracja pisanych postów. To już Twój prywatny problem, że nie potrafisz kliknąć “ignoruj” przy wybranym użytkowniku. Ale jest również mnóstwo innych użytkowników, którzy się z nim nie zgadzają, ale potrafią dyskutować. Być może za dużo spamuje. Będę jeszcze uważniej czytał jego posty. Prosiłem już dwukrotnie, że jak masz jakieś “ale” co do mojego moderowania to przyjdź na priv, ale dwukrotnie to zignorowałeś i teraz przychodzisz trzeci raz twierdząc, że moderowanie jest niesprawiedliwe, a moderator robi sobie samowolkę. Być może zastanów się czy to miejsce jest odpowiednie dla sfrustrowanych życiem ludzi. :slight_smile:

Tak, oficjalnie przyznaję, że Abes ma na mnie teczkę SB. Dlatego ma najwięcej usuniętych postów spośród wszystkich użytkowników. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Niby źródeł nigdy się nie wrzucało, ale jak zaczęło się zarzucanie jakimiś linkami od jakichś gazet, których nawet ja bardzo dużo siedzący na tłitterku nie znam to coś jest nie tak. A dziennie pojawia sie jakieś 5 nowych nazwisk i od razu widać, że wszystko jest fejkiem. Chyba nikt tego nie chce. :slight_smile:

@dzemek - napisz mi poniżej liste pytań to odpowiem na każde. Oprócz spraw technicznych, bo się nie znam na tym.