Strona/forum i wszystko z tym związane

Nie piję konkretnie do Ciebie josif bo wiem, że macie jakiś podział obowiązków i tematyki ale serio od lutego, marca nie da się czasem coś napisać?

5.02.2022 x3 o wyświetlaniu niebieskiej ikony nowego posta napisanego przez ignorowanego użytkownika

10.03.2022 “Pomimo ustawienia w danym temacie opcji “Śledzenie”, nie pojawiają mi się te niebieskie ikony z nowymi postami - dotyczy to np. tematu Byli piłkarze Liverpoolu czy Liga Mistrzów. Przy temacie Premier League wszystko jest ok. Jakiś szerszy problem z forum czy tylko mnie dotyka?” Bez odpowiedzi. 10 dni temu ponowienie posta - bez odpowiedzi.

30.03.2022 “Wchodzę na forum, mam nieprzeczytane posty, niebieskie ikony z cyfrą przy danym temacie, czytam temat, znika to. Po ponownym wejściu na forum znowu mam niebieskie ikony z cyfrą, wchodzę na temat, a to post lub posty które już czytałem. Kiedyś tego nie było. Ktoś coś wie?” Bez odpowiedzi.

I post z dzisiaj, mam 50 nieprzeczytanych postów z jakiegoś tematu, przeczytam, wchodzę ponownie na forum, wyświetla mi się 30 nieprzeczytanych postów, a finalnie okazuje się 2, 3 nieprzeczytane, kreska “Ostatnia wizyta” znajduje się nad tym co już czytałem.

Niby pierdoły ale uprzykrza to radość z tego forum, a po to chyba jest ten temat żeby zgłaszać nieprawidłowości w działaniu forum czy strony. Nie musicie odpowiadać mi za 3 minuty, naprawiać za dzień, dwa ale chociaz napisać, że tak ma discourse i nic nie da się z tym zrobić.

1 polubienie

To sprawa dla @n_t, bo wątpie czy ktoś z moderatorów będzie znał odpowiedzi na te problemy. :slight_smile:

Dziwne, że usuwasz moje posty (i być może innych), ale nie potrafisz tego uargumentować. Łatwo jest kliknąć “usuń” niż napisać kilka zdań dlaczego. Moderowanie jest ok, ale Twoje jest niesprawiedliwe ponieważ usuwasz posty wybiórczo wg swojego poglądu. Łatwo jest kliknąć “ignoruj”, ale kiedy pojawiają się posty innych użytkowników, którzy odpisują abesowi ve sebie to trzeba się wczytać o co chodzi.
BTW. przeczytaj kilkanaście postów abesa w temacie spekulacji i zobacz ile z nich jest temat.

1 polubienie

Moderator, webmaster, zwał jak zwał, rządzacy stroną i forum :wink:

No to też racja, potem z samego kontekstu innych użytkowników już się domyślam co Seb napisał.

Powtarzam po raz setny, że posty (odsyłam do pierwszego postu napisanego przez zalewskiego) mają nie uderzać bezpośrednio w drugiego użytkownika*, mają być logiczne, mają nie prowokować do kłótni, maja nie być spamem (np. notoryczne jednozdaniowce).

Podsumowanie

Ja pie…nicze. kilkanaście postów o tym czy $terling jest wychowankiem i ile miał lat. Rozważania niesamowite. Macie wątpliwości to na priwa idźcie. Serio jak jeden ruszy gówno to będzie śmierdziało.
A żeby nie było off top to uważam i rozważam przyjście do nas Lewego, bo selekcjoner reprezentacji lubi Liverpool i będzie namawiał Roberta do gry w naszym klubie. Jeśli nie Lewy to Kane, bo polubił post Dalglisha na Instagramie w wieku 7 lat więc musi czuć sympatię do naszego klubu.
Fajnie by było jakby trafił do nas także Krychowiak, bo jest super rozgrywającym, nikomu nie oddaje miejsca w reprezentacji.
Ot rozważania i uzasadnienia.

Twój post nic nie wniósł do dyskusji, dlatego został usunięty. Jakoś w innych tematach Twoje posty nie zniknęły i było z nimi ok. To forum nie nazywa sie kijoraptor.lfc.pl i nie możesz nikomu zabronić dyskutować o naszym byłym zawodniku.

*dlatego kolega Mude oberwał banem. Chamstwo nie może być tolerowane. To nie stronka kanonierów albo devilpage. No sorry. :slight_smile:

Ja jeszcze dodam coś co mnie też irytuje.
A mianowicie pamięć pisania postów.
Czasami pisze w jakimś wątku, odpowiadam komuś na przykład ale w trakcie rezygnuję, zmieniam zdanie i nie publikuje nic. Potem wchodzę w ten sam wątek i z automatu coś piszę zupełnie inna wypowiedź na inny temat ale w pamięci jest zapisane że odpowiadałem jakiemuś użytkownikowi i mu odpowiadam nie nawiązując w ogóle do jego wypowiedzi. Dziwnie to potem wygląda.
Tak samo zdarzało się kilka razy że chciałem coś edytować, ale finalnie nie edytowałem, wychodziłem z forum, po kilku dniach wracałem z zamiarem napisania nowego postu ale w pamięci była edycja i zamiast dodać nową odpowiedź z automatu edytowało mi mój poprzedni wpis.
Czy tylko ja mam takie problemy i nie pilnuję tego i nie jestem przyzwyczajony? Nie udzielam się na wielu forach i nie mam porównania, ale wiem że na poprzednim tej opcji nie było

Rozumiem, że dyskusja na kilkanaście postów nt tego czy Sterling jest, był lub będzie wychowankiem Liverpoolu jest wg ciebie adekwatna do tematu o rozważaniach i spekulacjach transferowych. Bo przecież jeśli pisze to abes to musi być mądre, logiczne i na temat. Nie ważne, że 3/4 forum uważa inaczej.
Mój post nie wniósł nic do dyskusji o Sterlingu, ale do rozważań owszem. Czy to Lewy czy Kane mogą u nas zagrać, dlaczego nie ? A powody, dla których jest to możliwe podałem. Nie ważne, że mniej lub bardziej możliwe.
A co abes wniósł do dyskusji ?? Mam zacytować jego kilkanaście postów o Sterlingu, wychowankach klubu i o niczym więcej ?? Plus jednozdaniowe posty ? Czytasz w ogóle to co on pisze ?

Już Ci wyjaśniłem wyżej, że Abes wiedzie prym w ilości usuniętych postów. 47 jego bodajże, a w Twoim profilu widnieje 10, więc tu nie ma mowy o braniu czyjejś strony i dawaniu forów. Jeżeli chcesz jakości na forum to sam po prostu zacznij jej wymagać od siebie, a później od innych.

Walka z wiatrakami nie na sensu. Ja o jednym, ty o drugim. Ja zadaje pytanie, ty nawijasz o czym innym. Ja o chlebie, ty o niebie, ja o zupie ty o dupie. Nie mam czasu już na rozmowy z tobą, wolę się z żoną napić piwa, co i tobie polecam.

Nie wiem czy temat był wcześniej poruszany i czy inni też mają z tym problem, ale jak na smartfonie przewija się dyskusję na forum, to za każdym razem po jakimś czasie zaczyna w jakimś uber szybkim trybie przeskakiwać o kilkadziesiąt postów. W zasadzie sprawia to, że po kilku postach trzeba kończyć przeglądanie danego działu, bo i tak za chwilę wywali na inny wątek.

@Smuggler7 zgadłeś :wink:

@Raf Bardzo często czytam forum na smartfonie i nigdy nie miałem takiego problemu. Z jakiego telefonu i systemu korzystasz? Czyżby iPhone?

@Raf myślę, że tu możesz mieć rozwiązanie swojego problemu: link

1 polubienie

Witam nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu, ma ktoś jakieś fajny tapetki na smartfona ? Pozdrawiam :slight_smile:

Tu masz parę: link

Gerrard ‘Terminator’ imo the best. Szkoda, że nie w koszulce LFC.

Prośba do administracji czy można ogarnąć ten śmietnik w temacie spekulacji? Ja rozumiem, to jest luźny temat, ale tam człowiek chce wejść poczytać konkretne informacje i jakieś plotki, a nie to się tam właśnie wyprawia. Proszę o jakiś post ogarniający niektórych użytkowników.

Co dokładnie Ci przeszkadza w tym, że ludzie chcą sobie luźnie pogadać i/lub od czasu do czasu zaangażować się w dyskusję odnośnie transferów lub dla odmiany głębi obecnego składu? Tym bardziej, że nikt nikogo akurat nie wyzywa, nie obraża, nie prowokuje lub nie wzburza większości społeczności poprzez sianie jakichś informacji powołując się na tajemnicze, blisko z klubem powiązane źródła. :wink:

Przynajmniej w okresie wakacyjnym forum nie przechodzi w stan hibernacji i jakoś żyje. Polecam to docenić, bo żadne forum nie trwa wiecznie, a w chwili obecnej jesteśmy jedynym forum zrzeszającym fanów LFC.

Osobiście uważam, że jeśli już jakiś konkretny użytkownik nam przeszkadza, to należy zaraportować posta, podać powody lub ewentualnie nawet podbić do @josif na priv i obgadać temat.

Nie jestem zwolennikiem kasowania postów tylko dlatego, że ludzie wyrażają swoją opinię nawet jeśli lekko zbaczają z głównego wątku.

Lepsze to, niż wklejanie jakichkolwiek linków do spekulacji transferowych i na siłę nakręcanie w ten sposób rozmowy. Niekiedy odnoszę wrażenie, że Ci którzy najgłośniej nawołują do porządku w tym konkretnym wątku chyba właśnie tego (i tylko tego) by chcieli. Grunt, to znaleźć dobry balans.

Peace.

3 polubienia

Panowie gdzie będzie można oglądać pierwszą kolejkę Premier League? Viaplay?
Dziękuje za odpowiedź

No, w Polsce tylko ViaPlay. Albo jakieś streamy z zagranicznych stacji.

Jeszcze jedno pytanko, kiedy zaczyna się okres przygotowawczy i czy jest to Austria?

Piłkarze Liverpoolu wracają do Kirkby 4 lipca. Przynajmniej Ci, którzy nie grali w meczach reprezentacji. Dla nas, kibiców, pre-season zaczyna się w Tajlandii 12 lipca meczem z Man United. Natomiast w Austrii z Salzburgiem gramy dopiero 27 lipca.

Na stronie głównej LFC masz rozpiskę wszystkich meczów przedsezonowych (daty, godziny): link. Polecam dodać do zakładek.

1 polubienie

Dziękuje Bracie za informacje