Strona/forum i wszystko z tym związane

Trochę szok, ale miłe zaskoczenie. Na pewno potrzeba będzie czasu na odnalezienie się w nowej rzeczywistości, ale jest schludnie, nowocześnie. Zmiana na plus.

Avatarek na forum jest taki sam jak na stronie, zmienia się go tutaj: https://www.lfc.pl/account/avatar

1 polubienie

A będzie można mieć grafki w stopce jak w poprzedniej wersji forum?

Dobra robota z tym forum, teraz może więcej osób będzie się udzielać skoro jest bezpośrednie połączenie forum z głównym kontem, ciemny motyw dla mnie bardzo fajny. Całość udana, przejrzysta, na plus też ułatwiona możliwość przeglądania poprzednich postów przy pisaniu. Oby jeszcze Liverpool dzisiaj wygrał i pierwsza dyskusja była pozytywna na dobry początek :wink:

Edit: Wydaje mi się, czy odpowiedzi do komentarza dodatkowo pojawiają się jako nowy post? Nie wiem czy to użytkownicy tak odpowiadają celowo, czy tak to będzie wyglądać że odpowiedź pod danym komentarzem + dodatkowo ta sama odpowiedź jako osobny komentarz?

Forum jak na razie wygląda „dziwnie” jak ze wszystkim co nowe ale porusza się po nim całkiem przyjemnie. Kilka dni/tygodni i pewnie znowu będzie jak dawniej. Fajnie, że konto na forum i stronie jest połączone, ułatwia korzystanie z serwisu. Jak dla mnie przydałby się jakiś fajniejszy jasny motyw podobny do tego z poprzedniego forum, ten domyślny jasny wygląda trochę pospolicie i surowo.

2 polubienia

Jest na plus, ładny wygląd biały, fajny interfejs, płynne działanie i jak większość przyznała troszkę czasu zajmie ogarnięcie wszystkich udogodnień i kruczków. Bardzo dobra robota.

Brakuje jakiegoś przycisku w lewym, górnum rogu, gdzie po naciśnięciu wracalibyśmy na stronę główną forum.

1 polubienie

Kliknięcie na logo strony (stylizowany Liverbird w ramce) przenosi na główną.

Jestem na białej skórce i nie ma tam loga liverbirda. Poza tym zniknęła możliwość wejścia w ustawienia konta.

Edit: Rzeczwyiście jak się przejedzie po tej górnej belce to w pewnym momencie kursor zmienia się na łapkę. Tylko nie wiem dlaczego ten liverbird jest niewidoczny. xDD

Liverbird dalej tam jest. Nigdzie nie odleciał, tylko na białej skórce pozostaje w ukryciu do momentu najechania na niego myszką.

Miałem to wymienić, jako jedną z rzeczy, którą zdecydowanie należałoby poprawić.

Tomku nie będzie tych grafik na tym forum. Rezygnujemy z owej formy rozrywki. Mam nadzieję, że jakoś to przeżyjesz :wink:

n_t mnie kliknięcie w liverbirda przenosi, ale na stronę główną FORUM, a chłopakom chodziło zapewne o stronę główną serwisu. Zgadzam się z tym, coś takiego przenoszącego na ‘głowicę’ jest potrzebne :wink:

Zmieniłem logo na takie, które będzie widoczne na każdej skórce. CTRL + F5 jeśli jeszcze go nie widzisz.
Odnośnie zniknięcia ustawień konta - nie mogę tego u siebie odtworzyć. Mógłbyś dać jakiegoś screena?

Hej. Jak dla mnie ten dark mode dużo lepiej się prezentuje, zwłaszcza na telefonie , a to na nim głównie korzystam z forum. Dobra robota. A co do poruszania się po nim to też myślę ze wszystko idzie ogarnąć i przyzwyczaić się w krótkim czasie. Pozdrawiam.

Zauważyliście, że odpowiedź do posta wyświetla się podwójnie? Raz jako nowy watek pod postem do którego się odnosi, a dodatkowo jako osobny post w głównym streamie. Jak dla mnie to trochę bez sensu. Wystarczyłby jakiś globalny switch rozwijający/chowający wszystkie odpowiedzi plus strzałka pod każdym postem który ma odpowiedź - tak jak to jest na głównej - i można by nie wyświetlać danego postu osobno (skoro jest odpowiedzią, to raczej wymaga kontekstu do którego się odnosi). Chyba że przy dodawaniu odpowiedzi jest jakaś opcja żeby dodatkowo dodać post jako główny?

Wow, co za zmiany! Nieźle się to prezentuje.

Czy jest tutaj Gonzo? Kiedyś na zlocie obiecał mi kilka dodatkowych gwiazdek, kiedy będzie lepsza okazja, jak nie teraz? :sweat_smile:

Już znalazłem. Obok lupy i rozwijanego menu (trzy poziome kreski) jest trzecia opcja: po najechaniu kursorem pojawia się szary liverbird i tam można znaleźć ustawienia. Da radę zmienić logo na bardziej widoczne?

Edit: Wystarczyło wstawić jakiś avatar i już jest wszystko widoczne.

hej,
Nowe forum - sztos! :wink:
Powtórzę pytanie ze strony głównej - czy moglibyście zrobić możliwość przełączenia na tryb nocny naszej głównej strony? Mam już dość marudzenia, że siedzę po nocach i świecę :stuck_out_tongue: A w kuchni trochę niewygodnie :stuck_out_tongue:

Do tej pory miałem konto tylko na stronie, na forum się nie udzielałem, ale fajnie że teraz jest taka możliwość :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Tryb nocny strony głównej jest na liście rzeczy do zrobienia (w najbliższej przyszłości). Problem jest taki, że Jaguar, odpowiadający za stronę graficzną, nie ma ostatnio za wiele wolnego czasu.