Strona/forum i wszystko z tym związane

Panowie, Radbug sobie na tego bana zasłużył już od dłuższego czasu, a mimo że kolega Clashman trochę zbyt ostro napisał o jego zdrowiu psychicznym, to w sumie tak to w jego przypadku trochę wygląda. A zapowiedź Radbuga o nakręcaniu wojenki w czasie w końcu, wydaje się, dobrego okienka, to zwiastowało grubsze akcje. Bardzo dobra decyzja Aira, przynajmniej spokój będzie w lato :wink:

  1. Użytkownik, który otrzyma 5 ostrzeżeń zostanie zbanowany przez administratora forum na czas nieokreślony. W szczególnych przypadkach usunięcie użytkownika może nastąpić prędzej, lub później, w zależności od rodzaju ostrzeżeń i przewinień użytkownika.

Rozumiem, dzięki.

Strach pomyśleć co będzie jak wróci wygłodniały i cytujący każdego kibica, który nie popiera polityki FSG.

3 polubienia

Wygląda na to, że trzeba mieć poglady zbieżne z przeciętną całego forum, nie odbiegać za bardzo od średniej, wtedy będzie OK. Radbug miał swoje odrębne zdanie, w końcu do tego służy forum.

Ciekaw jestem, w jaki sposób czas personelu był zużywany przez Radbuga.

2 polubienia

Nikt mu nie broni mieć własnego zdania ale wywyższanie się i traktowanie ludzi jak troglodytów, bo maja inne zdanie i mimo, że Ci ludzie wykładają na poparcie swojej tezy fakty statystyki wyliczenia a ten ich kwituje jakimś słabym sarkazmem albo wyzwiskami nie jest na miejscu. Jak dywagujesz z kimś kto ma inne zdanie i w żaden sposób nie przekonasz go do swoich racji to chyba nie walczysz z wiatrakami a nie srasz jadem przy każdej okazji.

4 polubienia

Przecież są tu użytkownicy, którzy popierają FSG w mniejszym czy większym stopniu, i nikt do nich pretensji o to nie ma. Z Radbugiem dyskusja nie miała sensu.

1 polubienie

Żeby móc przymknąć oko, to trzeba najpierw mieć na co je przymknąć, a ja takiego powodu nie dostarczyłem :slightly_smiling_face:
“Kolega Clashman”, w obronie własnej, zwyczajnie odpowiedział na prowokację zbanowanego kolegi - ot cała historia. Jeśli ktoś mnie cytuje i celowo wyrywa z kontekstu fragmenty mojej wypowiedzi, by, manipulując nimi, podeprzeć swoją oderwaną od rzeczywistości tezę, to nie oczekuj ode mnie, że będę siedział bezczynnie.

Swoją drogą, Ty @josif też nie jesteś tutaj bezstronny i powiem Ci szczerze, że gdybyś nie miał “blaszki” moderatora, to w życiu bym nie wpadł na to, że moderujesz tym forum.

Nie jest to zarzut z mojej strony, bo każdy forumowicz (moderator również) ma prawo do wyrażania swoich opinii, ale jesli piszesz w kontekście transferu Mac Allistera, że: “przeciwnicy FSG upadają pod krzyżem po raz pierwszy”, to jak to nazwać inaczej, niż forumową prowokacją? :slightly_smiling_face:

I żeby była jasność. Nie przytaczałbym tej Twojej wypowiedzi, gdybyś mi nie imputował “wyskoku”, który w istocie był odpowiedzią na prowokację. Jeśli się komuś zwraca na coś uwagę, to samemu trzeba być w porządku :slightly_smiling_face:

Mam nadzieję, że dzisiejsze wydarzenia na forum ostudzą nieco emocje i jutro obudzimy się w dużo lepszej atmosferze z Mac Allisterem na pokładzie. Tego sobie i Wam wszystkim życzę. Dobrej nocy :wink:

Wyjaśnijmy sobie kilka kwestii.

Oczywistością jest, że Radbug nie dostał bana za poglądy tylko za toksyczność wobec innych użytkowników.

Nie jestem zwolennikiem banowania, ale w tym wypadku wydaje się to słuszne, ponieważ facet ewidentnie chciał wykorzystać aktualne okienko transferowe do obrażania osób, które się z nim nie zgadzały. Już wcześniej to zapowiadał, a wczoraj zaczął. Każdy nowy transfer działałby na niego jak płachta na byka. Przerwa od sezonu powinna być wolna od kłótni.

3 polubienia

Owszem będzie. Teraz już tej piłeczki nikt nie odbije bo została na forum tylko 1 strona. trudno grać w ping-ponga z 1 graczem.

Redbug tez nie zaczął tej całej dyskusji po której go zbanowano… tak tylko mówię odnośnie szukania winnych rzekomych prowokacji i “odchyleń prawicowo-nacjonaistycznych”" :slight_smile:

Stare forum powoduje częste zwiechy serwera, a w dodatku po usunięciu błędów w bazie danych nowe błędy pojawiają się bardzo szybko. Taka trochę walka z wiatrakami. Jeśli więcej osób będzie reflektować, to mogę spróbować raz jeszcze, ale mam przeczucie, że skończy się tak, jak zawsze.

3 polubienia

A mi sie wydaje, ze @PyrkaLFC napisal, ze kibicuje Manchesterowi United od dziecka i moderuje ich forum. :slight_smile:

Chociaz fakt faktem, poki Gini u nas gral wstrzymywalem sie od krytykowania tego jak slabym jest pilkarzem. Wrocilem do tego kiedy odszedl. Zreszta to zadne czepianie, po prostu fakty, ktorych niekiedy nie da sie pominac w rozmowie.

Ps.
Ban dla Radbuga super sprawa, pozdrawiam.

1 polubienie

Kolega Radbug dobrze pisał, póki nie zafiksował się w temacie obrony FSG, może samo forum tak na niego wpłynęło - bardzo dużo osób, niezależnie od wieku, bezwiednie uzależnia się od “wojenek” internetowych, takie jak tutaj toczył od kilkunastu miesięcy. Odpoczynek od dyskusji na forum dobrze zrobi wszystkim, bo ten jego rozkład postów na czynniki pierwsze innych użytkowników był co najmniej niesmaczny, a coraz częściej irytujący. Ale spokojnie, pewnie zbiera na wszystkich “kartotekę” i wróci silniejszy.

2 polubienia

Mogę sobie wyobrazić, że tak właśnie jest! :rofl: Aż mi się przypomniało jego ubieranie własnych słów w cudzysłów bez przytaczania konkretnych cytatów (użytkownika, którego cytował) z twierdzeniem w stylu, że to (co napisał w cudzysłowiu) dany użytkownik miała na myśli. Mega wkurzające.

2 polubienia

No, on każda wypowiedź oponenta przekręcał, wybierał sobie cytaty pod swoje tezy i robił z użytkownika debila, zarzucając kłamstwo a to wszystko jeszcze z dużą dozą sarkazmu. Myślę że to najbardziej wkurzało forumowiczów (w tym mnie).

1 polubienie

Może już starczy tego wszystkiego? Dostał bana to dostał. Po cholere drążyć temat. Każdy ma swoje zdanie. Miłego długiego weekendu.

Wy ludzie macie serwery tej strony w jakiejś Ugandzie w chatce ze słomy i gówna zlepionej?
Kolejny dzień i po raz kolejny nie da się z rana wejść na stronę.

1 polubienie

Cześć,
zauważyłem, że Stare Forum przestało działać, jest jakiś błąd bazodanowy. Dacie radę to poprawić? Byłoby super, było tam wiele świetnych, wysokojakościowych treści!

Pozdrawiam :blush:

2 polubienia

Dołączam się do pytania mojego przedmówcy, przez wiele lat śledziłem lfc.pl i forum, mimo że nigdy się nie zarejestrowałem to czytałem regularnie i pamiętam wiele wartościowych dyskusji, bardzo chętnie przypomnialbym sobie stare tematy jeśli byłaby taka możliwość.

Pozdrawiam!

1 polubienie

Też byłbym wdzięczny za uzdrowienie dostępu do starego forum i widzę nie tylko ja, bo już kolejna prośba się pojawiła w czasie gdy pisałem tego posta. Masa wspomnień, szkoda by było to wszystko stracić… Pozdrawiam gorąco YNWA

4 polubienia

Oj śledziło się stare forum. IMO szkoda byłoby stracić to, co zostało tam wyprodukowane Jakby nie patrzeć, to NASZE cenne dziedzictwo jako polskiego community kibiców LFC. Więc ode mnie również głos za tym, by próbować to ratować. YNWA!

2 polubienia

Hej, ja nie korzystałem ze starego forum ale widzę, że wielu z Nas ma z nim wspaniałe wspomnienia więc też chętnie bym zobaczył co kiedyś tam pisaliśmy :smiley:

You’ll Never Walk Alone

1 polubienie