Telewizja

Siemka, na początku stycznia kończy mi się umowa z Netią na internet i telewizję internetową. Mam wykupiony pakiet Canal+, głównie do oglądania Premier League, ale z tego co wiem Canal+ traci prawa do Premier League z końcem sezonu.
Teraz zastanawiam się czy przedłużać z nimi umowę, czy są szanse, że Canal+ przedłuży prawa transmisji do PL? Jeśli nie to gdzie będzie można oglądać mecze oprócz Canal+ i streamów. Niestety nie mam komputera tylko telefon, TV i xboxa, jeśli wezme pakiet Canal+ to będę musiał go mieć i płacić do końca umowy, nie mogę wypowiedziec w maju niestety.

Słyszałem o jakimś canal+ online, wziąłbym na te 4 miesiące, ale da rade z tego korzystać bez komputera? Jest jakaś aplikacja na xbox/smart tv? Szukałem i nic nie znalazłem.

Jest jakieś wyjście, żeby można było oglądać mecze bez męczenia się ze streamami czy pozostaje kupno laptopa i oglądanie na canal+ online i potem na tym nowym Viaplay?

Zależy jaki masz telewizor. Jak jakiś starszy bez smarta czy z żałosnym smartem polecam kupić chromecasta 3.0 cena koło 119zł(świeta się zbliżają to zdrożał do 169zł) Nie obsługuje on 4K, ale jak masz 4K to nie potrzebujesz chromecasta :wink:

Szanse na przedłużenie przez C+ praw do PL według mojej opini są nikłe, ale nigdy nic nie wiadomo.

Obecnie nie ma możliwości korzystania z aplikacji CANAL+ online na Smart TV.

Przez chromecast, firestick itp. możesz rzucić obraz ze smartfona na telewizor, to rozwiąze twój problem kupna laptopa.

A co do przedłużania umowy to Twoja personalna decyzja. Musisz przekalkuować czy opłaca Ci się przedłużać umowę na rok czy dwa czy lepiej “pomęczyć się” ze streamami przez 4-5 miesięcy.

1 polubienie

Za canal plus online płacisz co miesiąc i możesz zrezygnować w każdej chwili. Teraz pakiet kosztuje 45 zł co miesiąc (za pierwszym miesiąc płacisz 20 zł). Z tego co widzę jest też jakaś promocja, jeśli kupisz 4 miesiące i od razu za nie zapłacisz to będzie Cię to kosztować 100 zł, a nie 180.
Aplikacja jest na pewno na telefony z androidem i iOS. Telewizory z androidem obsługują aplikację od canal plus, tak samo samsung z systemem tinzen i LG z webOS z tym, że na stronie canal plus jest napisane, że LG będzie ją obsługiwał wkrótce.

1 polubienie

na pyszne.pl jest kod na darmową miesięczną subskrypcję canal plus online. Kosztuje 20 punktów, więc wystarczy raz coś zamówić.

Czyli przez Chromecasta można transmitować obraz z telefonu na TV i zostaje w jakości fullhd? Wtedy mógłbym wziąć canal+ online i transmitować z telefonu. Przy transmitowaniu obraz musi być wyświetlany na telefonie czy można telefon używać w międzyczasie do innych rzeczy?

Używałem jedynie fire sticka bo kiedyś do amazon prime dawali w USA za friko i na jakości się nie tracilo nic więc strzelam, że w chromecaście powinno być podobnie, ale poszukaj informacji na internecie

Ej, ale jak najbardziej można korzystać z Canal+ online na Smart TV, co więcej, u mnie śmiga na sticku od Xiaomi, który jest podpięty do starego telewizora nie będącego Smart TV. Na Phillipsie z androidem też jak najbardziej działa. Polecam ogólnie te rozwiązanie.

Panie Spermo szatana, a czy Viaplay tez jest? Ile używasz? Jak się spisuje?

Jeśli jesteś z Warszawy to zorientuj się w UPC, w pakiecie TV mają na pewno Viaplay, jest też możliwość dokupić Canal+, z którego można zrezygnować w dowolnym momencie, tylko musisz dopytać czy nie ma jakiegoś minimalnego okresu, jeśli pół roku to jak znalazł, liga się skończy zrezygnujesz, a potem masz Viaplay.

Już dzwoniłem, nie łapię się niestety, a ofertę mieli fajna.

si, Viaplay też jest. mam póki co miesiąc testowy za darmo i raczej nie przedlużę subskrypcji, bo w sumie nie bardzo jest co tam oglądać póki co.

Z mojej strony wygląda to tak, że używam telewizji satelitarnej Canal + i za rok rezygnuję z kanałów sportowych i wykupuje subskrypcję viaplay przy starcie nowego sezonu PL. Mam na szczęście w moim tv od Samsunga tą aplikację viaplay. Więc najlepiej moim zdaniem będzie gdy obejrzysz go na tv w smarcie lub Chromecast lecz tego drugiego nie używalem. Na Xboxie series s w moim przypadku również jest ta aplikacja viaplay o smartfonie nie wspominam, no to raczej w podróży się korzysta. Żyjemy w czasach stramingu Netflix etc.

Na razie jest bundesliga i dobre skandynawskie seriale , polecam Most nad Sundem i The Killing (Forbidelsen), ale może się to rozhula jak już będzie PL.

Ja na Viaplay wejde dopiero od przyszłego sezonu PL jak skonczy sie umowa z CANAL + :wink:

Jeśli chcesz to mam kod na miesięczną subskrybcję Canal+online do wykorzystania do końca roku.

Jest aktualnie jakiś kod rabatowy na Canal + Online?

W Kołobrzegu gdzie obejrze lige angielska?

Ktos moze potwierdzic badz zaprzeczyc informacjom,ze komentarz obu spotkan LM na Polsacie byl wczoraj absolutnie zenujacy?

Poniewaz posiadam tylko playera(wersja full wypas) to najlepsze rozgrywki klubowe na swiecie ogladam na DAZN po niemiecku.
Tam akurat na jakosc relacji nie tylko ze nie mozna narzekac a trzeba wrecz pochwalic za fachowosc :smiley:

Zdecydowanie potwierdzam!

1 polubienie

Czy ja dobrze widzę, że dzisiaj TVP daje Bayern-Villareal gdy rozgrywany jest mecz Chelsea-Real?

1 polubienie