Telewizja

Ktos moze potwierdzic badz zaprzeczyc informacjom,ze komentarz obu spotkan LM na Polsacie byl wczoraj absolutnie zenujacy?

Poniewaz posiadam tylko playera(wersja full wypas) to najlepsze rozgrywki klubowe na swiecie ogladam na DAZN po niemiecku.
Tam akurat na jakosc relacji nie tylko ze nie mozna narzekac a trzeba wrecz pochwalic za fachowosc :smiley:

Zdecydowanie potwierdzam!

1 polubienie

Czy ja dobrze widzę, że dzisiaj TVP daje Bayern-Villareal gdy rozgrywany jest mecz Chelsea-Real?

1 polubienie

Dobrze widzisz odwalilo im juz calkowicie. Mnie osobiscie to grzeje bo odpalam Chelsea Real na polsacie

Chyba wiadomo że jak Polak gra w Bayernie to Polska Telewizja to pokaże. Tutaj powinniście doceniać to że możecie takiego Polaka piłkarza oglądać bo długo nie będziemy mieli

Ja wykupiłem LFCTV teraz jest promocja 1 miesiąc gratis a za kolejne place 15 zł miesięcznie i oglądam wszystkie mecze Liverpoolu

czy nie ma tam tylko powtórek?

Poza Sparingami na LFC TV nie pooglądacie meczów na żywo. Bo nie ma do tego praw. Jedynie powtórki.

1 polubienie

Tzn chodzi Ci o sparingi i mecze na Kirkby?

Czy ktoś posiada telewizje z UPC i brał Canal + z uwagi ma Lige Mistrzów ?

Nie lepiej VIA? Za 55 Ziko masz Premier league/ Bundeslige/ ligę mistrzów/ ligę Europy.

Nic taniej nie znajdziesz, a i możesz zrezygnować w każdej chwili bez brania już dawno przedawnionych umów na rok czy 2 :stuck_out_tongue:

@Kijoraptor trik z duńską Via nadal działa, bez żadnych VPNów, więc wszystko elegancko śmiga bez większego kombinowania, na tym samym koncie, bez płacenia ekstra.

Liga mistrzów? O czymś nie wiemy ? Chyba, że mówisz o wersji szwedzkiej.

Mam te wszystkie pakiety. Prócz C+ ze względu na Ligę Mistrzów. Ale właśnie chciałem dobrać dodatkowo C+ tylko coś mi się tu nie zgadza, dlatego pytam czy ktoś już brał mając sieć z UPC :slightly_smiling_face:

@BadBoy1920h Jest jedna zasada. Jeśli zależy Ci na kanałach Canal+, to najlepiej je brać bezpośrednio od Canal+, bo w pakietach telewizji satelitarnej dostaniesz je po prostu najtaniej. Ja, gdybym chciał, to mógłbym skorzystać z usług kablówki, ale celowo tego nie biorę, bo w kablówkach wszystkie kanały premium wychodzą drożej, niż w pakietach telewizji satelitarnej Canal+.

Co do Viaplay, podobno faktycznie jest taki myk, o którym wspomniał @Lapaino, że możesz się zalogować polskim kontem na szwedzkim Viaplay i masz dostęp do Ligi Mistrzów, tylko jak wiadomo, Viaplay latem 2025 roku zniknie z polskiego rynku, więc taka możliwość zapewne też się skończy.

Ja tam cenię sobie telewizję satelitarną Canal+. Umowę podpisuję na dwa lata, a gdy się kończy, to składam wypowiedzenie - wtedy dzwonią do mnie z Działu Utrzymania Klienta i mogę sobie negocjować warunki i zbijać cenę do tego stopnia, że nowa umowa wychodzi dużo taniej, niż gdybym bawił się w subskrybowanie serwisów streamingowych :slight_smile:
Poza tym, mając u nich telewizję satelitarną, automatycznie zyskujesz dostęp do serwisu Canal+ Online, w którym dostępne masz wszystkie kanały ze swojego pakietu, a z którego (po aktywacji) możesz korzystać na terenie całej Unii Europejskiej.

Osobiście uważam, że obecnie żadna kablówka, telewizja internetowa OTT czy IPTV nie posiada lepszej oferty od Canal+. Ja nawet nie myślę o tym, żeby zmieniać.

1 polubienie

Miałem kiedyś przez 2 lata C+, lecz internet i tak musiałem brać od innego dostawcy, więc tanio w sumie nie było. Aktualnie w moim przypadku najtaniej będzie ogarnąć C+ online. Na zwykłych kanałach TV mi nie zależy, bo zwyczajnie jej w domu nie oglądamy.

P.S dziś mnie oszukali w UPC :sweat_smile: dokupiłem C+. Miały być kanały LM i C+ online i dupa… (nie wspomnę o przebojach jakie musiałem przetrwać, żeby się czegokolwiek dowiedzieć i ostatecznie coś się na coś zdecydować). Po przejęciu UPC przez Play jest istny armagedon. Mam zamiar pisać skargę do UOKiK.

3 polubienia

@Lapaino Zalogowałem się z ciekawości na duńskie i szwedzkie Via, ale tam tylko losowanie jest dostępne, natomiast highlightsy związane z LM już się nie otwierają. Coś trzeba jeszcze zrobić?, bo w takim wypadku mecze na żywo też mogą być niedostępne.

@PsychoDad

Skróty również mi nie śmigają, ale mecze na żywo już tak.
Cały zeszły rok tak oglądałem.

@PsychoDad jak będziesz oglądał na tablecie/Tv czy telefonię to tylko zmień wyświetlanie strony na tryb komputerowy, bo inaczej będzie wymuszało odpalenie Apki gdzie automatycznie przerzuca na polską VIA gdzie meczów ligi mistrzów nie znajdziesz.

@PsychoDad nigdy nie próbowałem, ale chyba nie będą działały, bo przed chwilą z ciekawości chciałem odpalić seriale i też nie działa.

Za to formuła 1 na żywo tak, więc chyba reguła jest, że co na żywo to działa, reszta multimediów na życzenie czy tam offline nie.

2 polubienia

Ok, wielkie dzięki, już nie muszę martwić się o LM w tym sezonie :slightly_smiling_face:

@Lapaino wiesz może, czy da się potem całe mecze z odtworzenia zobaczyć?

Swoją drogą, Viaplay musi mieć kijowe zabezpieczenia, że tak można :smiley:
Oni za takie coś mogą dostać grubą karę od UEFA.

Nadal takiej kary nie dostali, za to korzystać możemy my użytkownicy, bo nie jesteśmy dojeni na hajs :rofl::rofl:, a jak dostaną to ich problem.

W czasach streamingow takie 40/50 zł to powinien być maks za wszystko w jednym miejscu.

Odejście Via będzie dla mnie osobiście prawdopodobnie powrotem do streamów, bo na rynku nie będzie nikogo kto tę lukę wypełni.

2 polubienia