Thiago Alcântara

Wątek poświęcony Thiago Alcântarze.

Thiago bral udzial w dzisiejszym treningu z druzyna

2 polubienia

Jak wszedł zagrał całkiem dobry mecz. Świetne podania. Dynamiczny. Nie każde podanie było dobrym wyborem ale mam wrażenie, że nasi nie nadążali za pomysłami Thiago. Szkoda, że nie dostał 15 minut więcej…

2 polubienia

Ja to tylko tutaj zostawie jakby ktoś nie widział:

Bramka Thiago palce lizać, stadiony świata choć wydaje mi się, że nie trafił prosto w piłkę, jeszcze był jakiś rykoszet. Co nie zmienia faktu, że Thiago podjął świetną decyzję. Oby tak dalej.

Nie da się czyściej uderzyć :smiley:
Jedno z najczystszych uderzeń jakie widziałem. Zobaczcie, że piłka dostała takiej rotacji, że nawet nie odbiła się od ziemi. Kapitalny strzał.

6 polubień

Ale przecież piłka odbiła się od murawy

1 polubienie

O ile w grze do przodu coraz czesciej mamy sposobnosc ogladac te jego niekonwecjonalne podania “otwierajace konserwy” o tyle w destrukcji ciagle przytrafiaja mu sie takie “sztubackie bledy” jak to wczoraj okreslili komentatorzy na Canal+.
Pierwsza polowa byla w tym aspekcie dramatyczna w jego wykonaniu.Gdyby nie Ali albo gdyby zawodnik Newcastle przymierzyl lepiej to nasz Hiszpan sprokurowalby 2 gole dla rywala.

Osobiscie odnosze takie wrazenie,ze Thiago w tym akcjach defensywnych stara sie grac za…szybko.
Chwalebne jest to,ze chce natychmiast pchnac nasze poczynania w strone bramki przeciwnika ale przeciez nie zawsze trzeba przeniesc sie w 3 sekundy(taki przyklad) z szykow obronnych do formacji ofensywnych.
Przy trafieniu dla podopiecznych Howeá spokojnie mozna bylo pilke przyjac,rozejrzec sie a nie zagrac “na pale” byleby do przodu.
Po tej drugiej akcji to sam pokazywal na glowe zdajac sie mowic"mysl chlopie nad tym co robisz".

Naturalnie Jürgen tez to widzi,wiec w przyszlosci powinnismy rzadziej ogladac takie obrazki.

I na koniec:powyzsze to nie jest zaden “nowomodny hejt” tylko zwykla “staromodna krytyka” a ta gdy jest konstruktywna i ma na celu poprawe czegos jest zawsze mile widziana :smiley:

3 polubienia

Wczoraj Thiago czesto wymieniał się pozycją z Hendo, akurat nie zwróciłem szczególnej uwagi ale nie wiem czy nawet czesciej nie gral na 6 niz Hendo (ktory ma coraz wieksze zapędy ofensywne). A jak to sie konczy to juz widzielismy we wczesniejszych meczach, fatalnie, to nie jest pozycja dla niego i nadaje się zeby tam grac, musi miec u boku DM-a ktory bedzie pilnował swojej pozycji, co z tego ze dobrze rozgrywa pilke od obroncow, 4 razy mu wyjdzie a za 5 strata i gol, albo sie spozni i leci z ostrym wslizgiem.

3 polubienia

Prawdziwi kibice tęsknią za Ginim Wijnaldumem, fanatycy FSG nadal wierzą w to, że ten gość jest sposobem na rozgrywanie autobusów. O ile gra, no właśnie, o ile gra. Opuścił 39 spotkań na 79 możliwych w barwach The Reds. Do dnia dzisiejszego w swojej 10 letniej karierze był poza treningiem z powodu kontuzji 1025 dni.

Dlaczego ty dzielisz znowu to forum, co ma kategoryzowanie ludzi na fanów FSG i przeciwników do sympatii do Thiago czy Giniego. Ja osobiście doceniałem Wijnalduma ale i cenie Thisgo, szkoda ze tak często jest kontuzjowany bo to klasowy zawodnik

1 polubienie

Zablokuj kolesia i bedziesz mial swiety spokoj z jego wypocinami.
Jak nie wiesz jak to wejdz na temat o forum tam jest objasnione jak to zrobic-latwizna!

3 polubienia

Prawdziwi kibice (szczególnie Ci, którzy już dorośli i trochę transferów z/do klubu przeżyli) nie płaczą za piłkarzami, którzy już odeszli, tylko patrzą do przodu i kibicują. Wijnaldum mógł przedłużyć kontrakt i dalej grać większość meczów LFC w pierwszym składzie. Wybrał większą kasę i niekoniecznie piłkarsko zmianę na lepsze, więc nie wiem, dlaczego kibice mieliby za nim tęsknić. Fakt, osłabiliśmy środek pola.

A kim są fanatycy FSG to, zdaje się, chyba tylko Ty wiesz. A wiesz na pewno, że celowo tutaj przesadzasz, wyolbrzymiasz i swoją kontrowersyjnością chcesz pozostać w centrum uwagi.

9 polubień

Statystyki z dzisiejszego występu Thiago. Świetny mecz Hiszpana. Jestem wielkim fanem tego zawodnika i będzie mi smutno jak kiedyś od nas odejdzie.

LINK

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1491909372485718016?s=20&t=1Unyc1HAKBeXXoRhDgPRI6elFrjU4hhbfr_sA6YWIsA

1 polubienie

Przypominam, że SEB go krytykował za ten mecz :smiley:

1 polubienie

Bo początek miał tragiczny, potem mi zamknął mordę.

1 polubienie

Podobnie jak od momentu odejścia Mascherano czekałem na takiego pomocnika jak Fabinho, tak samo od momentu odejścia Xabiego, czekałem na takiego pomocnika jak Thiago. Kot.

4 polubienia

kilka sezonów wcześniej gdyby byl u nas City mialoby z 2 tytuły mniej

Ale przecież Thiago jest słaby, bo nie ma asyst i goli :joy: :joy:

Niestety niektórym nie przetłumaczy, że Thiago, czy podobnie jak kiedyś Alonso, nie są od robienia liczb.

1 polubienie

Pierwsze słowo które przychodzi mi na myśl oglądając zagrania Thiago to elegancja albo finezja. Gość od grania na fortepianie w linii pomocy które nosi Fabinho. Życzyć należy zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia.