Thiago Alcântara

Trzymajcie mnie xD

Przyznam szczerze, że marzyło mi się obejrzeć trio Mac - Thiago - Szoboszlai no to sobie nie obejrzę

Hiszpan niestety jest już po drugiej stronie rzeki jak chodzi o profesjonalną karierę. Szkoda.

5 polubień

Jak to mozliwe, ze niektorzy zawodnicy od nas nje potrafia wyjsc od lekarza i juz klntuzja ? Cos nke tak z teeningami? Sturridge, Lallana w ostatnim swoim sezonie, Melo, Ox , Shaqiri tez non stop. O Keicie to juz nie wspominam.

1 polubienie

Dzisiaj te rolę pełni moim zdaniem Curtis.

Odnośnie samej kontuzji Thiago, niestety ale chyba jego ciało już nie daję rady. Szkoda jego obecność w końcowym etapie sezonu mogłaby się przydać.

Zawodowe granie na takim poziomie w piłkę nożną jest wyniszczające dla organizmu. Co ci lekarze mają/mieli zrobić z takim Sturridgem czy Keitą czy Thiago? Wymienić im mieśnie? Wstrzepic stalowe ścięgna? xD

6 polubień

Nawet amatorskie uprawianie sportu potrafi zniszczyć zdrowie a co dopiero gegenpressing

3 polubienia

1 polubienie

Ostatnio był u nas jakiś wywiad z Jo Colem i on mówił, że miał taki dyskomfort w kolanie, że nie mógł zbliżyć się do swojej optymalnej dyspozycji, dopiero po przeprowadzeniu się do MLS czuł że problemy z kolanem zaczęły zanikać. Dla Thiago chyba najlepszym wyjściem będzie przeprowadzenie się do jakiegoś ciepłego miejsca i mniej intensywnej ligi, może Portugalia czy nawet Hiszpania, zdrowy może stanowić o sile większości tamtych zespołów. Szkoda, że u nas tak się to skończyło bo nikt mi nie wmówi, że jest przereklamowany. W formie operował w środku pola jak robot, nigdy nie widziałem takiej gracji z piłką przy nodze. Innymi słowy, byłby doskonały gdyby miał zdrowie Milnera.

8 polubień

Jest mi tak po ludzku przykro z powodu tej kontuzji. Gość umiejętności ma naprawdę klasowe ale zdrowie kruche i chyba już zostanie rekreacyjne kopanie. Kończy się kontrakt kończy się i przygoda z Liverpoolem. Na pewno duży niedosyt.

3 polubienia

Liczyłem na łabędzi śpiew Thiago, na pewno w formie przydałby nam się do końca sezonu w którym nadal walczymy na czterech frontach i potrzebujemy rotacji oraz doświadczenia. Ale to już jest koniec, jedyny pozytyw o jakim można myśleć to że od czerwca zwolni nam się duża tygodniówka (podobno £200,000 czyli 10 milionów na sezon).