Transfery Premier League 23/24

Myślę, że też warto założyć temat na transfery w pozostałych klubach ligi. Tak jak to miało miejsce drzewiej :slight_smile: Proponuje tylko poważne informacje i oficjalki, bez miliona plotek, jak to bywa z naszymi transferami.

4 polubienia

Jao Cancelo wraca z wypożyczenia z Bayernu do City. Jest jednak na czarnej liście i klub będzie szukał na niego kupca.

Fabrizio Romano informuje, że Mahmoud Dahoud zostanie nowym zawodnikiem Brighton. Niemiec trafi do drużyny Mew na zasadzie darmowego transferu.

Taki temat już jest.

Swego czasu bardzo pożądany zawodnik. Może De Zerbi wyciągnie z niego potencjał. Za darmo to uczciwa cena.

Swego czasu było głośno o jego potencjalnym transferze do Liverpoolu.


Mount do Manu praktycznie pewne,

@omnia niekoniecznie się zgadzam, zobaczymy jeśli transfery dojdą do skutku, kto będzie sobie lepiej radził

@Beol w FM też zawodnik może nie chcieć przyjsć i nic z tym nie zrobisz :smiley:

Szkoda, że o niego bardziej nie powalczyliśmy. Piłkarz o klasę lepszy niż Mac Allister (chociaż sezon miał słabszy), a do wyjęcia za podobne pieniądze.

To na prawdę nie jest Football Manager, to, że my go chcieliśmy, to nie znaczy, że on chciał do nas przechodzić.

W jednym z wywiadów, nie tak dawno temu, powiedział, że priorytetem jest dla niego gra w lidze mistrzów. Wybrał więc klub, w którym zagra tam cały jeden sezon, o ile po fazie grupowej nie spadną do LE :sunglasses:

Mount byłby dobrym wzmocnieniem i na pewno było dużo prawdy w plotkach łączących nas z nim, w końcu paru Anglików nam ucieka z klubu, ale chłop miał po prostu inne plany.

@Loku64 w sumie racja, ale wiadomo o co chodzi :joy:

W 22ce chyba nikt nie może ci odmówić. Mi nigdy żaden piłkarz nie odmówił. Warunkiem spełnienie jego wymagań indywidualnych.

Co do tematu. Mount dobry piłkarz, napewno wolałem go bardziej niż MacAllistera ale tak jak Loku64 napisał. To który będzie lepszy, okaże się dopiero po transferze.

Uffff miałem ostatnio koszmary że Mount do nas przyszedł. Niech idzie do MU i pogrąża ich w przeciętniactwie :wink:

3 polubienia

Ofc gdyby przyszedł do Liverpoolu pisałbyś, że wreszcie sensowne wzmocnienie środka pola i w przyszłym sezonie majster.

1 polubienie

No, ale gość ma wygórowane wymagania finansowe, jak na to co zagrał w poprzednim sezonie. Ponadto, gra na pozycji, której Klopp nie używa. Szkoda hajsu na tego Pana.

W United potrzebują kogoś ze statusem HG i do rotacji w środku pola, bo Sabitzer wraca do Bayernu. Mount jest dla nich idealny.

Przecież to są zupełnie inne pozycje

Właściwie te same i ten, i ten większość czasu grali na “10”. Powiedziałbym bardziej, że inny typ piłkarzy niż różna pozycja.

Zgodzę się, że jest to trochę inny typ piłkarza, ale obaj mogą pokrywać pozycję 8 i 10. Mount jednak jest piłkarzem sprawdzonym w dużym klubie, trochę młodszym, ze statusem HG i umiejącym notować liczby spoza rzutów karnych. Gra dobrze w pressingu, ma dobry strzał (czego nam ze środkowej strefy bardzo brakuje) i świetnie gra prostopadłe piłki. Mac Allister jest okej, ale Mount to piłkarz na ten moment (nawet patrząc na beznadziejny sezon całej Chelsea) znacznie lepszy.

4 polubienia

Moim zdaniem Mac Allister pasuje do Liverpoolu bardziej niż Mount. Anglik jest nie warty świeczki, za Niego trzeba dużo zapłacić i jemu trzeba dużo płacić, a nie ma żadnej gwarancji, że chłopak wróci do wielkiej formy, na dobra sprawę zaraz może skończyć jak Delle Alli. Za to Argentyńczyk z sezonu na sezon się rozwija, a przy Kloppie może jeszcze bardziej. Poza tym Mount to typowa “10”, my tej pozycji nie używamy, ani nie oczekujemy kosmicznych liczb ze środka pola. MacA jest bardziej uniwersalny niż Mount.

transfery jakie juz sa klepnięte. Zapewne będzie lista aktualizowana.

Od początku piszę że Mount to przeciętniak i byłem zawiedziony że celujemy w takiego piłkarza, więc takie uwagi zachowaj dla siebie, nikogo tu nie obchodzi twoja gdybanina.

3 polubienia


Jakby mało zawodników mieli, to już wiemy, dlaczego go odpuściliśmy. Znając Chelsea to zapłacili klauzule…