Transfery Premier League 23/24

A znając Liverpool zabrakło nam jaj by o niego powalczyć z poważnymi firmami.

1 polubienie

Najgorsze jest to, że niby Liverpool śledzi, obserwuje, interesuje się wieloma piłkarzami, a jak dochodzimy do konkretów, to bez jajeczny zarząd nawet nie podejmuje rękawicy i nie uczestniczy w grze o podpis gracza. Trochę słabe.

1 polubienie

Jedyne usprawiedliwienie dla odpuszczenia Ugarte, bedzie tylko wtedy gdy rzeczywsicie przyjdą tu Kone i Thuram, w innym wypadku klub znowu sie zbłaźnił

1 polubienie

Pytanie czy ten Ugarte nie jest przypadkiem duzo lepszym pilkarzem jak Kone. Oby nie.

Coś czuje ze Chelsea klauzulę aktywowała za którą my możemy mieć Thurama i Kone. Według mnie dobra decyzja bo jeśli jeszcze coś zostanie to myślę, że jakiś obrońca przyjdzie i na tym się zakończy. Kloop trzyma łapę nad tymi transferami, chłop wie co robi. Na tyle ile mu budżet pozwoli to wierzę, że wykorzysta go najleoiej jak tylko potrafi. Wiadome, że jakby miał budżet 300 mln to nie skończyło by się na nich tylko od razu Belingham, Ugarte czy kasa na Mounta by się znalazła. Każdy na naszym miejscu zrobiłby to samo. Pamiętajmy, że Kloop z przeciętnego zespołu zrobił potwora i teraz też tak będzie. Pozdrawiam YNWA!

5 polubień

Zależy kogo potrzebuje Jurgen. Kone jest dużo lepszy ofensywnie, do gry do przodu, kiedy Ugarte to typowy DM. Kone za to myślę dobrze będzie się uzupełniał z Thuramem. Jednakże na ten moment jak widzę jak grają Nasi, to myślę jeden taki DM z krwi i kości byłby bardziej przydatny, ale mogę się mylić i Jurgen takowego nie potrzebuje. Jedynie byle jak najmniej Fabinho, bo niestety… potrzebujemy szybkości i dynamiki w środku w tej taktyce. Ustawianiem się nie nadrobi straty, zwłaszcza że zostaje nam dużo więcej miejsca do pokrycia i zawodnik w typie Fabinho po prostu nie da rady motorycznie. Więc może nie będę zadowolony z wymiany Ugarte na Kone/Thuram (nie wiem też kto w tej naszej taktyce będzie grał niżej), ale jeśli obaj Francuzi przyjdą razem z Mac Allisterem, to nie uznam tego jako porażki (chyba, że z Ugarte wyrośnie nowy Makelele w Chelsea, wtedy się wkurwię XD).

Widziałem kilka spotkan Kone w ubiegłych 2 sezonach i nie wiem jak Ugarte musiałby byc beznadziejny w grze do przodu żeby byc od niego słabszym. To jest zawodnik od destrukcji, a nie od kreowania. Ugarte by sie wedlug mnie bardziej przydał bo to by była zmiana 1:1 za Fabinho który jest juz coraz słabszy

Ugarte wyglada jak Gattuso troszkę. A Kone… No mnie nie zachwyca. Co innego Thuram. Thuram wyglada na przyszłego cracka.

2 polubienia

Z Mourinho, Conte do tego gościa. Niesamowity zjazd. Jeżeli Kane odejdzie to nie widzę tego zespołu w czołowej dziesiątce ligi

3 polubienia

Raczej powinni się utrzymać w PL, nawet bez Kane’a. Ale zjazd faktycznie niesamowity, nie rozumiem jaki cel przyświeca włodarzom Spurs w ostatnich latach.

Różnie może być, albo będzie to totalny niewypał trenerski i zwolnią go w trakcie sezonu albo zaskoczy i awansuje z Tottenhamem do europejskich pucharów (jakichkolwiek).
Skłaniam się do tej pierwszej opcji, że nie wytrwa sezonu na tym stanowisku.


CV zabojczego nie ma, ale za to ma w szkockiej lidze lepsza średnia punktową(2,31) niż Stevie(2,15 i Brendan(2,25).
Nie chce mówić, że to flop, ale jeśli ma prawie 60 lat i nie liznął w sumie topowej piłki, to samo mówi za siebie…

1 polubienie

W United ciekawsze tematy, tym razem Antony:

https://angielskieespresso.pl/post/119339/2023/06/06/kolejny-pilkarz-manchesteru-united-oskarzony-o-przemoc-wobec-partnerki/

Tak, wiem, to jedynie oskarżenia, które mogą być wyssane z palca.

Ciężko brać teraz takie oskarżenia na poważnie… Pewnie sytuacja jak z Greenwoodem , gdzie partnerka która go oskarżyła ponownie z nim jest i wyczekują wspólnego dziecka :man_facepalming:

Tak bym to podsumował:

I rozejdzie się po kościach

@Lfc_Dream jak na pierwszy post to twój komentarz również nie ma nic do transferów premier league, do tego pisanie debilpage :man_facepalming: całkiem niezły debiut :wink:

Idźcie sobie popisać o United na debilpejdż, albo przynajmniej nie zaśmiecajcie kolejnego wątku, którego nie dotyczą rozmowy :peace_symbol:

N’Golo Kante kolejnym graczem, który odchodzi do Arabii na zasadzie wolnego transferu. Arabska liga rośnie w siłę, mówi się o 100mln Euro za sezon dla Francuza.

Ponoć Zaha również obchodzi do Arabii. Będzie grał w jednym klubie z CR7.

No i po co został założony ten wątek, skoro istnieje dokładnie taki sam, tylko odnoszący się ogólnie do transferów w Premier League? → Transfery w Premier League

Ten wątek zupełnie niepotrzebnie zawęża temat do transferów 2023/2024, czyli, rozumiem, że w każdym kolejnym sezonie będzie zakładany kolejny i kolejny temat o transferach w Premier League? Ludzie, trochę pomyślunku… To jest nowe forum, macie lupkę u góry do wyszukiwania tematów, a tu się zrobił totalny syf. Każdy sobie tworzy co chce, nie patrzy czy już coś jest, dubluje tematy etc. etc. Czy wyszukiwanie istniejących tematów naprawdę jest aż tak trudne?

8 polubień

@josif mozesz proszę zamknąć i połączyć z wątkiem Transfery Premier League?