Transfery w Premier League

Dobre wzmocnienie - a podobno najpierw do Anglii jedzie a potem do USA

Jakby tego było mało, to Arsenal chce kupic Merino z RS i wypożyczyć Ruiza z PSG. Robią tam pakę konkretną.

2 polubienia

Pojawiła się informacja, że Alvarez chce odejść z City - cena wywoławcza - 60 baniek plus 17 milionów w bonusach.

Ciekawy jest ten sposób zarządzania w City.

Kalafiora i tak nie będziemy zbyt często oglądać w PL. Najpóźniej do listopada się połamie.

3 polubienia

Jarałem się kiedy nas z nim łączono a później zazdrościłem Kanonierom…dopóki nie zobaczyłem tego. Ostatnie 2 lata miał lepsze, ale nadal to spore ryzyko. Wystarczy mi Jota i Konate a przeszłości Thiago i OX.
image

no dobra ale w ciągu ostatnich dwóch lat kontuzje nie były aż tak długie

Ponoć Noussair Mazraoui dogadany z MU, a Chelsea może włączyć się do walki o Osimhena(oglądałem update Fabrizio). Manu szaleje na rynku.

@everlast pozbywają się AWB i właśnie chcą pierw go sprzedać, zanim złożą ofertę Bayernowi

Jak zawsze, a później walka o top10 :rofl: Idioci nigdy się nie nauczą. Na razie nie kupili nikogo ciekawego.

tylko po co im trzeci prawy obronca?


Czyli teraz sobie pójdą po Ruiza albo Merino

AWB ma odejść w tym okienku.


tego już mamy z głowy

@CzerwonyBartek też mi się wydaje, że z tej mąki chleba nie będzie, ale może zaskoczy i za rok będziemy czytać argumenty, trzeba było brac Sumervila jak był za 20 baniek, a teraz to trza dac 80 :smiley:

1 polubienie

Dziękujmy Panu, Żr tacy tu nie przyjdą xD

4 polubienia


nie spodziewałem się takiego ruchu

2 polubienia

Dobry transfer Młotów, wyróżniał się w ostatnim sezonie Borussi i na Euro. Jestem ciekaw ile ustrzeli bramek w tym sezonie.

Oczywiście zachowując pewne proporcje trzeba powiedzieć, że WHU brakowało tylko dobrej “9”, żeby mieć naprawdę dobrą pakę. Zobaczymy, w którą stronę to pójdzie ale wyjazd będzie trudniejszy :smiley:

West ham w następnym sezonie może namieszać, nie zdziwię się jak na koniec sezonu będą wyżej w tabeli niż Chelsea, która wykonuje dziwne i nieprzemyślane ruchy


Plus Kilman, Guihlerme, następny w kolejce Van Bissaka . 6 wzmocnień przed startem sezonu.
Ciekawe że Lopetegui nie potrzebował czasu żeby przyjrzeć się kogo ma w klubie

7 polubień

Taki jak Scamacca? Fakt, Niemiec jest lepszy, ale ma już 31 lat, to mało przyszłościowy transfer, za dwa lata będzie grał w Wolfsburgu.