Transfery w Premier League

Dziękujmy Panu, Żr tacy tu nie przyjdą xD

4 polubienia


nie spodziewałem się takiego ruchu

2 polubienia

Dobry transfer Młotów, wyróżniał się w ostatnim sezonie Borussi i na Euro. Jestem ciekaw ile ustrzeli bramek w tym sezonie.

Oczywiście zachowując pewne proporcje trzeba powiedzieć, że WHU brakowało tylko dobrej “9”, żeby mieć naprawdę dobrą pakę. Zobaczymy, w którą stronę to pójdzie ale wyjazd będzie trudniejszy :smiley:

West ham w następnym sezonie może namieszać, nie zdziwię się jak na koniec sezonu będą wyżej w tabeli niż Chelsea, która wykonuje dziwne i nieprzemyślane ruchy


Plus Kilman, Guihlerme, następny w kolejce Van Bissaka . 6 wzmocnień przed startem sezonu.
Ciekawe że Lopetegui nie potrzebował czasu żeby przyjrzeć się kogo ma w klubie

7 polubień

Taki jak Scamacca? Fakt, Niemiec jest lepszy, ale ma już 31 lat, to mało przyszłościowy transfer, za dwa lata będzie grał w Wolfsburgu.

nie jestem wielkim fanem Fullkruga, ale bardzo się zdziwię jeśli ten transfer im nie wypali. silny, efektywny, świetny w powietrzu, bardzo stabilny - wiadomo że pewnego poziomu nie przeskoczy, ale właśnie kogoś takiego potrzebowali do ataku.
Summerville to imo najlepszy zawodnik grający w Championship, Guido Rodriguez solidny def pomocnik, reprezentant Argentyny za darmo. bardzo dobre okienko WHU.

1 polubienie

Czy ja wiem jakoś ci napastnicy z Bundesligi nie sprawdzają się w PL. Do tego stary, więc transakcja już się nie zwróci jak nie wypali.

1 polubienie

Mam wrażenie, żę to taki typowy niewypał młotów. Scamacca vibe. Nie widzę go w tej lidze. Ale życzę powodzenia, bo fajna historia z tym piłkarzem.

2 polubienia

1 polubienie

Czy wiesz, że druga liga to też seniorska piłka?

Przecież Füllkrug jak mówią sami Niemcy to jest “Witzfigur” :man_facepalming:t2:
Tłumaczenie słowa znajdziecie sami w 30 sekund :rofl:

Solanke podobno blisko Spurs. Kwota transferu ma być w okolicach ₤60m. Liverpool ma dostać 20%.

20% z zysku czy z całego transferu?

1 polubienie

Liverpool are set to receive a 20 per cent cut of any profit Bournemouth make from an onward transfer

Raczej skończy się znacznie niżej, my wzieliśmy za niego okolice 20, więc w przypadku jakiś 50 to da nam jakieś 6mln funtów, więc raczej specjalnie się nie nachapiemy :smiley:

@PonuryGrabarz ale raczej nie jest tyle wart, w Barcie i Realu dają klauzuly po kilkaset milionów, bo tam muszą. Tu pewnie zawodnik chciał, w razie jakieś eksplozji formy załatwić sobie możliwy transfer. Jednak jak dla mnie kwota wygórowana strasznie. Zresztą jakby Tottenham planował uruchomić klauzule to by już to zrobił.

Solanke ma klauzule wynoszącą 65m funtów.

Sprzedaliśmy Solanke za 20mln, żeby kupić Urugwajskiego Solanke za 85mln czy ile tam, bo teraz to już sam nie pamietam.
Fajny przód może mieć Totten z Sonem, Solanke oraz Maddisonem rzucającym im piłki…

Cry more :laughing: :laughing:

1 polubienie