Transfery w Premier League

Może ktoś weźmie Diaza?

nope, najlepszy transfer zrobiło City ściągając Savinho. z całym szacunkiem dla Onany, ale Douglasa Luiza to on nie zastąpi. generalnie póki co słabiutkie to okienko Aston Villi, lada chwila mają jeszcze Diaby’ego stracić.

Jeśli Arsenal ściągnie za 33 mln funtów Calafioriego, to dla mnie to jest rozbój w biały dzień. Chciałbym zobaczyć go w naszym zespole, Edwards weź tam działaj Panie.

2 polubienia

image
a ponoć to Real kochał i miał chcieć tam uciec nawet jakbyśmy go kupili xD

każdy kocha klub dla którego akurat chce grać xd

Też bym kochał klub, który zwiększyłby mi pensję z 6k euro na tydzień na 150 tys funtów na tydzień.

11 polubień

Dobre wzmocnienie - a podobno najpierw do Anglii jedzie a potem do USA

Jakby tego było mało, to Arsenal chce kupic Merino z RS i wypożyczyć Ruiza z PSG. Robią tam pakę konkretną.

2 polubienia

Pojawiła się informacja, że Alvarez chce odejść z City - cena wywoławcza - 60 baniek plus 17 milionów w bonusach.

Ciekawy jest ten sposób zarządzania w City.

Kalafiora i tak nie będziemy zbyt często oglądać w PL. Najpóźniej do listopada się połamie.

3 polubienia

Jarałem się kiedy nas z nim łączono a później zazdrościłem Kanonierom…dopóki nie zobaczyłem tego. Ostatnie 2 lata miał lepsze, ale nadal to spore ryzyko. Wystarczy mi Jota i Konate a przeszłości Thiago i OX.
image

no dobra ale w ciągu ostatnich dwóch lat kontuzje nie były aż tak długie

Ponoć Noussair Mazraoui dogadany z MU, a Chelsea może włączyć się do walki o Osimhena(oglądałem update Fabrizio). Manu szaleje na rynku.

@everlast pozbywają się AWB i właśnie chcą pierw go sprzedać, zanim złożą ofertę Bayernowi

Jak zawsze, a później walka o top10 :rofl: Idioci nigdy się nie nauczą. Na razie nie kupili nikogo ciekawego.

tylko po co im trzeci prawy obronca?


Czyli teraz sobie pójdą po Ruiza albo Merino

AWB ma odejść w tym okienku.


tego już mamy z głowy

@CzerwonyBartek też mi się wydaje, że z tej mąki chleba nie będzie, ale może zaskoczy i za rok będziemy czytać argumenty, trzeba było brac Sumervila jak był za 20 baniek, a teraz to trza dac 80 :smiley:

1 polubienie