Transfery w Premier League

Proponowalbym zamiane CR7 na Neymara,zeby im sie liczba glosnych nazwisk oraz system plac zgadzal :grin:
“memnited” …i oby jeszcze dlugo tak bylo!

Akurat Eriksen to jest bardzo dobry grajek i co ma zrobić to zrobi, szkoda że poszedł właśnie do nich.

1 polubienie

ale ma 30 lat i jest po “przejściach”, więc to ewidentnie krótkowzroczny transfer tak samo jakby zakupili Dybalę, który lat ma 29 i jest kontuzjogenny, drogi w utrzymaniu i zdaję się nieco gwiazdorzyć.

Kalvin ma zastąpić Fernandinho.

Jeszcze mi telewizor spadnie że ściany jak się zacznie kręcić wraz z Neymarem po murawie…

Jak oni niby chcą upchnąć Eriksena, Bruno i Dybalę do składu? ETH chyba musiałby grać jak Gerrard z dwoma dziesiątkami i jeszcze jednego upchnąć głębiej.

Dybala może grać na skrzydle, od biedy 9tke. Eriksen też grywał na skrzydle czy taka 8ke, na siłe da się upchnąć.

Dybala jako fałszywa 9, Bruno/Eriksen na prawym skrzydle, bo niby kto miałby tam u nich grać, Greenwood? xD

To co robi MunU przypomina zakupy na wyprzedazy - potrzebujesz czajnik i ekspres do kawy, ale akurat były w promocji grille i patelnie…

6 polubień

Gabriel Jesus w Arsenalu, za tą samą kwotę City kupuje Phillipsa. Obydwa ruchy transferowe bardzo dobre, myślę, że Brazylijczyk odpali w Arsenalu, o ile będzie miał z kim grać.

A ja mam wrażenie, że jest on nieco przereklamowany. Sam fakt, że ManCity się go łatwo pozbywa i nikt poważny się nim nie interesował. Myślę, że jak będzie grał to strzeli coś koło 10-15 goli będzie taki ni dobry ni zły, czyli jak dotąd :smiley:

1 polubienie

W razie kontuzji Hallanda jest go kim zastąpić. Pep chyba nigdy nie miał dwóch dziewiątek w miarę równorzędnych w kadrze.

Malacia w United:

Trzeci lewy obrońca? Czemu nie?

Sterling już praktycznie w Chelsea. Uzgodnił warunki kontraktu. Oficjalna informacja do 24h. Podaje Telegraph

Zobaczymy, czy będzie miał tak kosmiczne liczby z dala od Pepa i City.

Kosmiczne to może miał 2-3 lata temu. Ostatnie dwa sezony obniżył loty. Myśle, że w sumie zapowiadał się nawet lepiej pomimo tego, że jest bardzo dobrym zawodnikiem.

Nie loty, tylko Pep mu minuty :wink:

Ciekawe, jak to będzie z odrzutami z City. Czy będą to liderzy swoich nowych drużyn? Niektórzy z Realu tacy jak Robben czy Sneijder takimi właśnie się stawali. Co innego odrzuty z Liverpoolu, którzy zazwyczaj grają zdecydowanie poniżej oczekiwań w nowych klubach.

Tylko nasze odrzuty to z reguły słabeusze. Pierwszym klasowym zawodnikiem od wielu lat co od nas odszedl, bo go chcieliśmy puścić jest Mane.

Mnie ciekawi Sterling w Chelsea, poza nim chcą ściągnąć z MU Kryśkę i tu się może pojawić problem… widać, że nie odrobili zadania domowego z niedawnego pobytu Lukaku w Londynie.

Nie chce mi się wierzyć, że MU sprzeda CR7 akurat do rywala z PL.